קרא את התיאור הרשמי

מיקום מסורתי בריטי

Anglolang הוא בית ספר בשפה אנגלי בינלאומי, שהוקם בשנת 1985 באתר הנופש התיירותי ההיסטורי של Scarborough על חוף צפון יורקשייר היפה. בית הספר ממוקם במרחק של 15 דקות מחוף הים ורוב האירוח. מלון מציע מיקום בריטי מסורתי ללימוד ולגישה נוחה לערים המרכזיות של אנגליה וסקוטלנד.

בית ספר אנגלי איכות מבוססת היטב

בית הספר הוא מהמאה ה -19 בית מנור עם גינה גדולה. מתקנים המוצעים כוללים WiFi, לוחות אינטראקטיביים, קולנוע, בית קפה בחממה גדול, ספרייה וטרקלין סטודנט.

מגוון רחב של קורסי השנה, ובם ארסמוס + קורסים

קורסי אנגלית של Anglolang לפתח את הכישורים הדרושים כדי לתקשר באנגלית בביטחון. אנו מציעים מגוון רחב של קורסים בכל ימות שנה למבוגרים, כוללים להכשרת מורים, הכנת IELTS ואנגלית המקצועית. אנו מציעים קורסים למשפחות ולתלמידים צעירים במהלך הקיץ.

Anglolang מקוון

כל תלמידי Anglolang יכולים לגשת באופן מקוון Anglolang - אזור התלמיד שלנו, המציע גישת 24 שעות לשיעורים בחינם, כמו גם קישורים לאתרים שימושיים.

אירוח מסביר פנים

אנו נוקטים זהירות רבה בעת בחירת האירוח שלך ויכול לארגן לך להישאר עם משפחת אנגלית, באירוח בית הארחה, בית מלון או בשירות עצמי.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Anglolang Academy of English

כמובן אנגלית וIELTS הנמרץ של Anglolang הוא מושלם לסטודנטים שמקווים ללמוד בקולג 'בבריטניה או באוניברסיטה בעתיד, אבל אין לי גבוה ... [+]

כמובן אנגלית וIELTS הנמרץ של Anglolang הוא מושלם לסטודנטים שמקווים ללמוד בקולג 'בבריטניה או באוניברסיטה בעתיד, אבל אין לי רמה מספיק גבוהה של אנגלית.

קורס זה כרוך בלימוד קבוצה 25 שעות בכל שבוע בכיתות רב-לאומיות קטנות. השילוב של שיעורי בוקר המתמקדים בארבע מיומנויות כמו גם שיעורי דקדוק ופיתוח אוצר מילים ואחר הצהריים המתמקדים באסטרטגיות בחינת IELTS, מסייע לתלמידים להשיג את הציון שהם צריכים במבחן IELTS. ובכך מאפשר להם להתקדם לתואר Unversity של הבחירה שלהם.... [-]

הממלכה המאוחדת סקרבורו
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Anglolang Academy of English

על ידי חווה מגוון של טכניקות הוראה מעשיות, משתתפים ירחיבו רעיונות כיתת עבודה שלהם תוך מרענן ופיתוח אנגלית ... [+]

קורס זה הוא למורים שרוצים להגביר את המודעות והשימוש בטכנולוגיה שלהם בהקשר הוראה. מפגשי בוקר להתמקד בהתפתחות שפה שבו משתתפים לצבור ביטחון בשימוש באנגלית. מפגשי מתודולוגיה אחר הצהריים להציג גישות רעננות ותקשורתיות לשימוש בטכנולוגיה בהוראה.

על ידי חווה מגוון של טכניקות הוראה מעשיות, משתתפים ירחיבו רעיונות הכיתה עובדת שלהם תוך פיתוח מרענן והשליטה בשפה האנגלית שלהם.

בסופו של משתתפי הקורס יהיה: - הגברת מודעותם לדרך בה טכנולוגיה יכולה לשמש בכיתה - הרעיונות החדשים שנרכשו להנעת תלמידיהם - נאסף תיק של משאבי הוראה - משותפות רעיונות וחוויות - הגברת מודעות של רקעים איך תרבותיים יכול להשפיע על דינמיקה בכיתה - יצר רשת של קשרי הוראה באירופה כמובן זה זמין במועדים קבועים במהלך השנה. למרות שזה כמובן שבועיים, ניתן להצטרף למשך שבוע בלבד.... [-]

הממלכה המאוחדת סקרבורו
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Anglolang Academy of English

העמלות כמובן חופשת הקיץ של Anglolang כוללות: 4 שעות של לימוד קבוצתי בכל בוקר (מקסימום של 15 תלמידים בכיתה), תכנית חברתית מאורגנת כל יום אחר צהריים, ביום מלא ... [+]

ליהנות וללמוד

העמלות כמובן חופשת הקיץ של Anglolang כוללות: - 4 שעות של לימוד קבוצתי בכל בוקר (מקסימום של 15 תלמידים בכיתה) - תכנית חברתית מאורגנת כל יום אחר צהריים - ביקור של יום שלם מחקר למקום של עניין בכל יום רביעי (טיול חינוכי שהוא סטודנטים במסגרת התכנית האקדמית) יכולים גם להצטרף לטיולים של יום שלם בסוף שבוע אופציונאלי עם מדריך לעלות נוספת של כ 25 £ - £ 35.

דוגמאות לפעילויות אחה"צ ים מרכז חי... [-]
הממלכה המאוחדת סקרבורו
בקשת מידע
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Anglolang Academy of English

עם יותר מעשרים שנה ניסיון של הכשרת מורים, Anglolang מציע קורסים דינמיים, מוטיבציה ופערים מעשיים למורים יסודיים, תיכוניים ושיישונים. מטרת קורס השבוע שלנו שני היא לספק גירו ... [+]

עם יותר מעשרים שנה ניסיון של הכשרת מורים, Anglolang מציע קורסים דינמיים, מוטיבציה ופערים מעשיים למורים יסודיים, תיכוניים ושיישונים. מטרת קורס השבוע שלנו שני היא לספק גירוי רעיונות להוראה מעשית ולפתח שליטה בשפה אנגלית.

מפגשי מתודולוגיה יכולים לכלול: - למידה, הקלטה ומחזור אוצר מילים - לומד אוטונומיה - הנעת לומדים לדבר - עבודת פרויקט בכיתה - שימוש בדרמה ומשחק התפקידים - דרכים שונות של דקדוק הוראת קורס זה זמין במועדים קבועים לאורך כל שנה.... [-]

הממלכה המאוחדת סקרבורו
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

About the School

Accomodation

Scarborough

Nightlife!