Accent International

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות Accent הבינלאומי

הבינלאומי אקסנט

אימון מנהלים מקצועי

הדגשה היא ארגון קטן, מומחה. למרות שאנחנו עובדים עם חברות גדולות, אנחנו לא כוללים יותר 25 משתתפי הקורס על הקורסים שלנו בכתובת Bicton המכללה. הדבר נעשה בכוונה, משום שאנו מאמינים כי אנו צריכים להגביל את מספר האנשים כדי לאפשר לנו לספק שירות אישי, המותאמים ולהגיב לצרכים של המשתתפים.

המשתתפים שלנו הם אנשים מבוגרים - מנהלים ואנשי מקצוע שצריך להתקדם מהירים באזורים ספציפיים.

תוכניות הלימוד שלנו הן באנגלית כללית, אנגלית עסקית או מומחה אנגלי.

כללי אנגלית יכולה לכלול פעילות חברתית, טיולים, תקשורת כללית, למטרות לימוד.

אנגלית עסקית יכולה להסתכל שפה העסקית כללית או נושאים workfocused כגון אוצר, מכירות, שיווק, משאבים אנושים, ייצור, לוגיסטיקה וכו '

מומחה אנגלית יכולה לבחון בתחומים כגון חשבונאות, בנקאות, בנייה, הנדסה, ביטוח, משפטים, רפואה, נפט, תרופות, טכנולוגיה.

מיומנויות ספציפיות יכולות לכסות מפגשים, מו"מ, מצגות, דווח-כתיבה, מודעות תרבותיות, השתתפות בכנסים.

מבוא

Accent נוסדה בשנת 1988 בתור חברת ייעוץ מומחה וארגון הדרכה בשפה האנגלית עבור חברות, מנהלים, מנהלים ואנשי מקצוע. מאז, עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות החברה ויחידים מכל רחבי העולם על מנת לספק פתרונות הדרכה עבור בעיות שפה ולעזור להם לנצל את ההזדמנויות אשר זמינים בקנה מידה עולמי.

אנגלית היא ללא ספק שפה של תקשורת בינלאומית העולם העסקי מקצועי. חברות ויחידים המוסיפים אנגלי היכולות האחרות שלהם מסוגלים פתאום לבצע בינלאומי - שווקים חדשים עד פתיחה, גלובליזצית פעילויות, יצירת תקשורת בין-תרבותית אמיתית, ללמוד ממדינות אחרות ושיפור הוא סיכויי החברה גם קריירות.

Accent עובד בתחום הדרכה בשפה אנגלית מומחית, ב-חברת תוכניות, קורסים הכוללת טבילה, הדרכה וניהול, עיצוב כמובן, אחד-על-אחד, פורמטי קבוצת שילוב אימונים קטנים, סמינרים מומחים, סימולציות, ניתוח צרכים וייעוץ.

פילוסופיה

הפילוסופיה של Accent ניתן לסכם, "אישית, מקצועית, הכשרת איכות".

אישי - משום שלמרות Accent עובד בינלאומי, המרכז שלנו הוא קטן ומספר המשתתפים מוגבל בקפידה. בדרך זו, אנו יכולים לספק קורסים תשומת בעיצוב אישי כדי להתאים לצרכים האישיים.

מקצועי - משום הדגשת משתמשת מאמנים מוסמכים ומנוסים אשר בדרך כלל יש כישורים וניסיון בתחומים מיוחדים כגון עסקים, מימון, מדע או IT - בנוסף כישורים בהוראת שפה.

איכות - משום הדגשה מחויבת לאיכות - באימונים, בחומרים, במתקנים שלנו, ב לינה ביחסים-חברת הלקוח. אנו מאמינים כי כל החלקים של תכנית אימונים חשובים לא פחות - מקשר ראשוני ועד דו"ח סופי.

פרקטיקום - משום ההדגשה רגילה לעבוד עם אנשי עסקים, חברות ואנשי מקצוע. כל השירותים שלנו מבוססים על מושגי אימונים, לא ללמד. האווירה על קורס הדגשה שונה לחלוטין לזה של ספר - הגישה, מערכות יחסים והסביבה מתאימות למבוגרים רציניים, בוגרים יותר, עם צורך מקצועי עבור אנגלית.

ערובה לאיכות

Accent מוכרת יעיל על ידי המועצה הבריטית - אשר באופן קבוע בודקת אותנו ומבטיחה כי סטנדרטים גבוהים ממשיכים להתקיים. הדגשה היא גם חבר של אנגלית בריטית, שהיא הגוף המקצועי של תעשיית השפה האנגליה ומספק עוד צג איכותי. לבסוף, אנו חברי BusinessEnglishUK המהווה את ארגון מומחה עבור ספקי אנגלית עסקית.

אלה הם הערבויות של איכות המוכרת שלך.

הערבות האמיתית, לעומת זאת, היא שביעות הרצון של הלקוחות שלנו ואת משתתפי קורס, משך הזמן עבדנו עם חברות והמשתתפים שחוזרים לאימונים יותר עם הדגשה.

דגש על מצוינות הדרכה

Accent נוסדה על ידי מאמן - ומצוינת הכשרה נמצאת בליבה של הארגון. צוות של מאמנים שלנו נתמך במידה רבה על ידי צוות משרד אשר מספק את התשתית ואת הפלטפורמה כדי לאפשר המאמנים שלנו לייצר תוכניות באיכות גבוהה עבור כל משתתף בקורס.

מיקומים

מזרח באדלי

כתובת
Accent International Language Consultancy
Bicton College,
East Budleigh
Devon,
EX9 7BY,
England

מזרח באדלי, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת