קרא את התיאור הרשמי

אנחנו מכללה הלא סלקטיבי, חינוך משותף, עצמאית בלב מרכז העיר מנצ'סטר. רוב 220 תלמידינו ללמוד A-רמות, בחינות בגרות או על תכנית הקרן הבינלאומית שלנו. בשנת סטודנטים ידידותי לסביבה, בטוח, ותומכת שלנו להשיג את המטרות שלהם בהצלחה הלאה לאוניברסיטה הנבחר שלהם. אנו מציעים אלטרנטיבה ייחודית לבתי ספר מסורתי עם תוכניות גמישויות ולמידה אישית תוך שמירה על האתוס אקדמי חזק.

ההיסטוריה שלנו

Abbey מכללת מנצ'סטר נוסדה בשנת 1990 והיא חלק מקבוצת פלוס אלפא של בתי ספר ומכללות עצמאיים.

Abbey מכללת מנצ'סטר עכשיו לחגוג את יום השנה ה -25 שלה במהלך 2015, יש לו מוניטין חזק מקומית, ארצית ובינלאומית להוראה באיכות גבוהה, התלמידים בכיתות קטנות ומערכת תמיכה מורה חזק.

מגוון של קורסים כדי להתאים את הצרכים של תלמידים יחידים מוצעים: שנים-רמות א '; A-רמות לכבוש מחדש נמרץ שנה אחת; BTEC עסקים שנה אחת; האחד תוכניות הקרן הבינלאומית של שנתיים (עסקים והנדסה) ו בחינות הבגרות השנה הראשונה.

המכללה ממוקמת בבניין בן חמש קומות מודרניים בלב מרכז העיר מנצ'סטר. כל הכיתות, הסוויטות ומעבדות הם מאובזרים היטב משאבים, ולספק הוראה וסביבת למידה כדי לסייע לתלמידים לממש את שאיפותיהם.

מתקנים

יש Abbey מכללת מנצ'סטר מגוון של ציוד מודרני ומשאבים כדי לעזור לספק איכות גבוהה ללמד לתלמידים.

כל הכיתות שלנו ליהנות המדינה- of-the-art מתקנים, גישה לטכנולוגיות מודרניות כולל לוח חכם, מחשבים ניידים ומסכי מגע. כל המחלקות מצוידות חדרים מומחים וספרי לימוד ניתנים לכל הקורסים.

יש סטודנטים התחברות למחשב האישי שלהם ואת הגישה לכונן הסטודנט המשותף שבה משאבי הוראה מאוחסנים. עבודה וחקירה מעשיות הוא מרכזי להוראת ביולוגיה, כימיה ופיסיקה, ולכן כל נושא נלמד בשנתי מעבדה מודרנית, נושא מסוימת. כל חדר הותאם על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, והוא מצויד היטב כדי לאפשר משלוח של מגוון רחב של ניסויים והדגמות כדי לעורר את הלמידה של התלמידים.

יצירתיות פורחת בתוך המכללה עם אמנות ועיצוב וצילום למדה ייעודיים, חדרים מאובזרים היטב. מעודדים את התלמידים לבטא את עצמם באמצעות טכניקות החל מודלים 3D, טקסטיל, פיסול וצילום וכן ציור ורישום קונבנציונאלי. יש גם בחדר חשוך שבו התמונות ניתן לשפר שפותחה על ידי הסטודנטים. מרכז מחקר גדול זמין כאזור מחקר שקט בפיקוח. הנה, תלמידים יכולים להשתמש במחשבים ניידים מכללה או משלהם לעבודה אישית. יש חיבור אלחוטי זמין כאן וברחבי במכללה.

הוראה ולמידה

הוראה ולמידה היא קפדני בעוד להיות יצירתיים וקשובים צורכים לתלמיד בודד.

כיתות קטנות

אנו מאמינים כי כיתות קטנות והוראה באיכות גבוהה הן המפתח להצלחה. גישה זו היא מאוד אישית ואמצעים שהתלמידים מתמקדים בלימודיהם מקבלים המון תשומת לב ממורים למקסם השיג ולממש את הפוטנציאל. לצד תלמידים בכיתות קטנות אנו מטפחים סביבה ידידותית על ידי בעל פוליסה לא אחידה ויצירת קשרים שבו כולם בתנאי שם פרטיים.

מורי מומחים

יש המורים המסורים שלנו יש ידע מצוין של נתיניהם ואת המפרטים וכפי בוחנים עבור לוחות הבדיקה העיקריים הם ממוצבת היטב כדי להציע הדרכה ותמיכה בפיתוח טכניקת בדיקה. מורים לשבור נושאים לחלקים הניתנים לניהול כך שתלמידים יוכלו לעבוד בצורה קלה כלפי הציונים שהם צריכים. סטודנטים ערוכים היטב לבחינות ציבוריות מיומנויות למידה חשובות רווח.

לימוד במכללה

כל התלמידים timetabled, המחקר בפיקוח מובנה בתוך התוכניות שלהם. בשנת לומדים במרכז שלנו לעבוד בשקט וזה בונה תרבות של ריכוז וכבוד צורכי הלמידה של אחרים.

תהליך הערכה וניטור

תלמידים בכיתות קטנות מתכוונות מורים יכולים להקדיש זמן רבים יותר בהערכה בכל עבודת תלמידים ומתן משוב מילולי ובכתב על אחד בסיס אחד. מורים להעריך מאמץ והישגים סטודנט לעתים קרובות. דוחות נשלחים הביתה כל מונח חצי וכוללים הערות בכתב ונתוני כיסוי נוכחות, הישגים אקדמיים ומאמץ סטודנט הוא בכיתה והן בזמנם החופשי. תלמידים ומורים להרהר עבודה נוכחית ולהעלות את סטנדרטים על ידי הסכמת מטרות בתחומים כגון ידע בנושא, ניהול זמן, טכניקות תיקון והתקדמות על קורסים. זה בתורו בונה אמון מעלה סטנדרטים.

נוכחות

נוכחות מנוטרת באמצעות רישום יומי בתחילת כל שיעור. הורים / אפוטרופוסים הם פנו אם תלמיד אינו נוכח בכיתה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

A-levels

Abbey College Manchester

ישנם מעל 130 תלמידים בכיתה השישית, שרובם לוקחים שלוש או ארבע-רמות על תוכנית לשנתיים של AS ו- A2. הכניסה תלויה ציוני GCSE משביע רצון בדרך כלל כוללים מגוון של A *, A, B ו- ... [+]

ישנם מעל 130 תלמידים בכיתה השישית, שרובם לוקחים שלוש או ארבע-רמות על תוכנית לשנתיים של AS ו- A2. הכניסה תלויה ציוני GCSE משביע רצון בדרך כלל כוללים מגוון של A *, A, B ו- C ציוני בצירוף הפניה טובה מבית הספר הקודם.

אם למדת כמו רמות במקום אחר ורוצה להצטרף אלינו רמות A2, אנו נותנים העצה הטובה ביותר שלנו על אילו קורסים לקחת. לפעמים ייתכן שיהיה עליך להעביר לוחות בדיקה. זוהי בדרך כלל משימה פשוטה אנו יכולים לייעץ לך נוספים בעניין זה. המכללה יש ניסיון מאפשר מעבר של התלמידים בהצלחה זו השנה השישית העליונה.... [-]

הממלכה המאוחדת מנצ'סטר
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Certificate

Abbey College Manchester

המכללה מציעה תכנית GCSE ייחודית ומצליחה בהתנהלות שנה לתלמידים המבקשים להעביר GCSE באמצע לתוך שנת 11. סטודנטים יכולים לקחת עד 6 נושאים הקורס מועבר בשלמותו שנה. ... [+]

המכללה מציעה תכנית GCSE ייחודית ומצליחה בהתנהלות שנה לתלמידים המבקשים להעביר GCSE באמצע לתוך שנת 11. סטודנטים יכולים לקחת עד 6 נושאים הקורס מועבר בשלמותו שנה. צפוי כי בנסיבות רגילות התלמידים יהיו בני 16 שנים ומטה ב -1 בספטמבר השנה או המחקר המוצע.

לסטודנטים יש חדר בסיס וראש מסור ומנוסה של שנה כדי לפקח על ההשלמה המוצלחת של הקורס. תלמידים בגיל בית ספר סטטוטורי יש timetabled אישי, חברתי וחינוך לבריאות (PSHE) וספורט.... [-]

הממלכה המאוחדת מנצ'סטר
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Foundation Year

Abbey College Manchester

זהו קורס במשרה מלאה שנועד להכין את התלמידים בינלאומי לכניסה ישירה למרבית האוניברסיטאות בבריטניה. אוניברסיטאות אלה כוללים בריסטול, אמבט, מנצ'סטר, שפילד, לידס, ברמינגהאם, א ... [+]

זהו קורס במשרה מלאה שנועד להכין את התלמידים בינלאומי לכניסה ישירה למרבית האוניברסיטאות בבריטניה. אוניברסיטאות אלה כוללים בריסטול, אמבט, מנצ'סטר, שפילד, לידס, ברמינגהאם, אסטון, נוטינגהאם, יורק, סאות'המפטון, אוניברסיטת קולג 'בלונדון, סלפורד והמלכה מרי. זה בדרך כלל מועבר במשך שנה אחת. עם זאת, זה גם יכול להתבצע במשך 18 חודשים או שנים עבור אותם תלמידים יתאימו בקצב איטי יותר או לא למדו בבית המקביל של רמה 3 (כלומר A-Level) לפני.... [-]

הממלכה המאוחדת מנצ'סטר
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורס

Abbey College Manchester

אנגלית היא השפה הגלובלית העיקרית של עסקים, אקדמיה ויחסים בינלאומיים, זה הלשון המשותפת העולמית. קורסים הרמה Abbey קולג 'קיימברידג' ברחבי בריטניה מועברים בשפה האנגלית, ... [+]

מהו האקדמי אנגלית?

אנגלית היא השפה הגלובלית העיקרית של עסקים, אקדמיה ויחסים בינלאומיים, זה הלשון המשותפת העולמית. קורסים הרמה Abbey קולג 'קיימברידג' ברחבי בריטניה מועברים בשפה האנגלית, היא תהיה גם שפת ההוראה עבור הקורסים תואר כי תוכל להמשיך ללמוד באוניברסיטה.

למה ללמוד אקדמי אנגלית?

בעוד היתרונות הכולל שליטה בשפה האנגלית מביא הם ענקיים, אם המטרה העיקרית שלך היא להתקבל לאוניברסיטה שבחרת בבריטניה או בארץ דוברת אנגלית אחרת, תידרש להפגין לרמה מסוימת של מיומנות באנגלית. זה בדרך כלל בא לידי ביטוי ציון במבחן בשפה האנגלית מוכרת, כגון IELTS.... [-]

הממלכה המאוחדת מנצ'סטר
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Abbey College Manchester - The Gold Standard in Education