קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים לHRC בישול האקדמיה

School01

בית הספר הקולינרי המוביל בבולגריה!

HRC האקדמיה מציעה תכנית בת 2 באמנויות בישול ותכנית 3-סמסטר בניהול F & B, שפותחה על ידי מנהיגים חינוכיים ותעשייה. התכנית נלמדת לגמרי באנגלית על ידי מדריכי שף בינלאומיים. המתקן שלנו מצויד בציוד חדיש והאמנות במעבדות המטבח שלנו, תיאטרון הדגמה, מרתף יינות וכשרונות הוראת מסעדה.

School02

במהלך תכנית הלימודים, תלמידים הזדמנות לחוות בולגריה, מערב אירופה וארה"ב בבת אחת !! שלנו התמחות בתשלום ברחבי העולם יתקיים בחלק מהמלונות והמסעדות הטובים ביותר להכין את התלמידים לקריירה בינלאומית באמת כמו שף.

החינוך במועצת זכויות אדם בישול האקדמיה מוכר על ידי נציבות Accrediting בישול הפדרציה האמריקנית כעומד בסטנדרטים הבינלאומיים לחינוך קולינרי שנתיים.

School04

תכנית המלגות שלנו מספקת מלגה עד 1.000 אירו לשנה ומסייעת לתמוך בלימודים שלך.

בקשות מתקבלות בכל ימות שנה ותלמידים מכל קצות העולם עשוי לחול. תאריכי התחלה אקדמיים הבא הם מרץ ו 2016 בספטמבר. אנו מצפים מזמינים אותך לבית הספר הקולינרי שלנו בסופיה, בולגריה, כך שתוכל לחוות איך אנחנו "לחנך בכבוד ומצוינות".

School03
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

HRC Academy

HRC בישול האקדמיה מציעה תכנית לתואר קולינרית שנה-2 משולבת בעיצוב מודולרי, שנוצרה על ידי שפים מובילים בינלאומיים והמחנכים הטובים ביותר להשלים עם התמחות בארה"ב. ... [+]

HRC בישול האקדמיה מציעה תכנית לתואר משולבת שנה-2 קולינרית בעיצוב מודולרי, שנוצרה על ידי שפים בינלאומיים העליונים והמחנכים הטובים ביותר.

הידיים עלינו כלל טבילת הוראה להפוך תלמידים לרמת מיומנות מקצועית בזמן קצר. תוכל לפתח את פיקוד על שני שיטות קולינרית קלאסיות ועכשוויות וטכניקות, שנוצר על ידי מועצת זכויות האדם בסדרה ייחודית של ידיים על שיעורים. אתה תכין ולהבין את מאכלים הגלובליים רבים המניעות את התעשייה של היום.... [-]

בולגריה סופיה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
HRC Academy

להיות מנהל יצירתי ויזמי בעולם של מזון ומשקאות. תתכונן להצטיין ולפתח את הכישורים הניהוליים שלך בהכנסת אורחים. תכנית ניהול F & B שלנו כוללת 2 סמסטרים בקמפוס סופיה והתמח ... [+]

להיות מנהל יצירתי ויזמי בעולם של מזון ומשקאות. תתכונן להצטיין ולפתח את הכישורים הניהוליים שלך בהכנסת אורחים. תכנית ניהול F & B שלנו כוללת 2 סמסטרים בקמפוס סופיה והתמחות בתשלום סופי בארה"ב.

לחדש המגמות במוצרי מזון ומשקאות ... באקדמיה HRC, אנו מספקים לתלמידים עם הבנה מעמיקה של עסקים בינלאומיים בניהול F & B, ניהול מסעדה, ידע הקולינרי, מיומנויות ויצירתיות, כך שאתה יכול להפגין את הרעיונות שלך חדשניים ב הגדרת עסק.... [-]

בולגריה סופיה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית