קרא את התיאור הרשמי

eBSI יצוא האקדמיה היא שמחה להודיע ​​על השקת תכנית התעודה חינם שלנו "מבוא הסחר הבינלאומיים eBusiness 'שהיא תכנית קצרה של קורסים שנועדו לתת ידע ביסוד היסודות של יצוא שיכשיר למחקר נוסף בתוך של eBSI יצוא האקדמיה תוכניות מתקדמות יותר.

התכנית עוסקת בנושאים הבאים - מבוא יצוא - מבוא הסחר הבינלאומי - השיטות הבינלאומיות של תשלום - מבוא eBusiness ו שיווק באינטרנט אתה יכול להירשם במבוא תכנית Trade & eBusiness הבינלאומי בבית דף רישום eBSI קורס ואת התכנית נועדה כי אתה אמור להיות מסוגל להשלים את זה על פני סוף שבוע אם אתה כל כך רוצה.

עם השלמת תכנית זו אתה תוענק עם תעודת הסיום שניתן להוריד ולהדפיס רשומים, קורות החיים שלך.

יתרון נוסף של תוכנית תעודה חינם זה היא כי אז אתה תשלים 4 מתוך 42 שיעורים על תוכנית ההסמכה כבר כי אנחנו שומרים והתוצאות כמובן שלך לשימוש עתידי בתוכנית המלאה!

אל תהססו לשתף את הקורס הזה עם החברים שלך, משוב עד כה על קורסי הרכיב היה מעולה עם קרוב ל 1000 אנשים נרשמו לקורס חינם זה עד כה! זוהי הזדמנות מצוינת לנסות את המתודולוגיה כמובן לפני ההשקעה במחקרים נוספים.

כדי ללמוד עוד על אקדמית eBSI יצוא והסחר המתקדם שלה, מימון סחר תוכניות תעודת שיווק באינטרנט אתה מוזמן לבקר http://www.ebsi.ie

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע: