קרא את התיאור הרשמי

אנו גאים בצדק בלומדים שלנו והתוצאות שהם השיגו בעבר, אשר אפשרו להם לעקוב אחר קורסים נוספים של לימודים באוניברסיטאות בארץ ובחו"ל. בנוסף לכך רבים התקדמו המכונים לטכנולוגיה ומכללות אחרות של חינוך נוסף דרך קישורים להשכלה גבוהה Scheme וקורק מכללות התקדמות קישורים. אני ממליץ לך ליצור קשר עם המכללה כדי לקבל מידע מפורט יותר על כל קורס אתה מעוניין.

בחר בתבונה וזכור כי אנחנו על היד להציע כל עצה נוספת. זוהי ההתחלה החדשה שלך - המסע שלך. על ידי בחירת Kinsale College לקחת את הצעד החשוב הראשון.

ליז מויניהאן - מנהלת

מכללות

Kinsale College ממשיכה לגדול ולשפר כדי להתאים את הצרכים של התלמידים שלה; מתקני הקולג 'משקפים את הצמיחה.
במכללה יש מתקן ייעודי שנועד להכיל סטודנטים המעורבים בדרמה בצורה של האמפיתיאטרון המרשים שלה. התלמידים המתמחים בבישול מתמלאים במטבח מקצועי ובמסעדה בעלת 16 מושבים. לתלמידי הגננות בר קיימא / פרמקלצ'ר יש גישה לגן השוק, שתי פולי-מנהרות ואתר המכללה לצמחי מרפא, ירקות, פירות, אגוזים ופרחים. סטודנטים המעורבים בקורסי הכשרה טכנולוגיים משתמשים במחשבי Apple Mac ובתוכנות עדכניות.
תלמידי האמנות נהנים מהמתקנים בחושך ומגיעים ל"מיל "בקינסלה לתערוכת סוף השנה שלהם. לכל התלמידים יש גישה לחדר מחשבים מפוקח ללימוד ולכתיבה, בחדר המחשב יש מתקני הדפסה, כמו גם אינטרנט חינם. ישנם גם חניה חינם מתקני עבור סטודנטים בקמפוס הראשי בקינסלה. כל תלמידי הקולג 'נהנים מחיי חברה מגוונים ומלאי חיים בקינסאלה, אשר יש לה שפע של פאבים, מועדוני לילה ומופעי מוסיקה חיה.

מיקום המכללה

Kinsale College נהנה ממיקום מעורר קנאה בכפר הדייגים והתיירות של קינסאלה, במרחק של 25 ק"מ מקורק סיטי (Cork City). המיקום ידוע ארצית ובינלאומית עבור המסעדות שלה, השווקים ועיסוקים בחוץ.
המיקום השפיע על הצמיחה והפיתוח של כמה קורסים אבן המכללה - פנאי בחוץ, קיימא גננות (Permaculture), ו בישול מקצועי. עבור סטודנטים בינלאומיים, ראוי להזכיר כי Kinsale הוא כ 20 ק"מ מנמל התעופה הבינלאומי קורק והוא גם בתוך נסיעה קלה של נמל המעבורת Ringaskiddy. אוטובוס קבוע פועל כיום מקורק סיטי כדי קינסלה מה שהופך אותו נגיש יותר מאי פעם עבור אלה הנוסעים למכללה. לינה להשכרה זמין בכפר עבור השנה האקדמית בתים / חדרים מתפרסמים לעתים קרובות על לוח המודעות במכללה.

תקשורת

תקשורת היא מודול חובה על רוב הקורסים ברמה 5 וכמה רמה 6 קורסים. זהו מיומנות הליבה כי הוא שימושי וחשוב בכל היבט של החיים והעבודה.
עם השלמת המודול הזה, התלמידים ישפרו את מיומנויות המפתח של דיבור, הקשבה, קריאה וכתיבה, כמו גם תקשורת לא מילולית ויזואלית. כתיבה עסקית ויצירתית, השתתפות קבוצתית, מיומנויות לראיון והצגה מכוסים כולם. טכנולוגיית התקשורת יש השפעה עצומה על חיינו והתלמידים ילמדו על הנושאים המרכזיים המשפיעים עליהם.
איסוף מידע כגון מיומנויות מחקר יהיה מכוסה ובסופו של דבר התלמידים יפתחו את הביטחון שלהם כדי להעביר ולפרש משמעות בצורה יעילה בדיבור ובכתיבה.
המודול נלמד באופן תוסס, יצירתי ואינטראקטיבי, ומעודדים השתתפות פעילה של התלמידים ותרומת המעמד.

ניסיון בעבודה / עבודה

  • ניסיון בעבודה: סטודנטים יבקשו ויספקו מינימום של עשרה ימים על ניסיון בעבודה במיקום הקשור ללימודים. חלק הלמידה הטובה ביותר מתרחשת במהלך ניסיון זה אשר מציע את הסיכוי של הידיים על פעילויות ומשימות אמיתי. התלמידים שומרים יומן של פעילויותיהם ומשקפים את הביצועים שלהם. תכנון והכנה כוללים הפקת מסמכים כגון קורות חיים שוטפים, מכתב יישום, ביקורת מיומנויות, תוכנית קריירה וניתוח של הענף / המגזר הנחקר. חוקים הקשורים לעבודה יכוסו על מנת להבטיח לתלמידים להבין את זכויותיהם ואחריותם. מפקח מקום העבודה ישלים טופס הערכה המבוסס על ביצועי התלמיד.
  • עבודה בפועל: סטודנטים שעושים את המודול הזה יחולו ויבלו מינימום של 40 יום בארגון הקשור ללימודיהם. הם ישמרו על הפעילות היומיומית שלהם ויחשבו על הביצועים שלהם.
המחקר יבוצע בארגון, במבנהו, בתפקודו, במדיניותו ועוד. חקיקה הקשורה לעבודה תוגש על מנת להבטיח לתלמידים להבין את זכויותיהם ואחריותם. המעסיק במקום העבודה ישלים טופס הערכה המבוסס על ביצועי התלמיד.

סטודנטים בינלאומיים

Kinsale College מברך המועמדים מכל חלקי העולם. אנו מעריכים את המגוון התרבותי ואת העושר שהסטודנטים הבינלאומיים מביאים למכללה. דף זה נועד לסייע לסטודנטים בינלאומיים המבקשים ללמוד במכללה.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Kinsale College

הקורס מיועד לסטודנטים, כאשר אנגלית אינה שפתם הראשונה. אנו מתמקדים בתקשורת יעילה וכוללים עבודה מקיפה על דקדוק, אוצר מילים, הגייה, וכישוריו של הקשבה, דיבור, קריאה וכתיבה. ... [+]

למד אנגלית בקינסלה

הקורס מיועד לסטודנטים, כאשר אנגלית אינה שפתם הראשונה. אנו מתמקדים בתקשורת יעילה וכוללים עבודה מקיפה על דקדוק, אוצר מילים, הגייה, וכישוריו של הקשבה, דיבור, קריאה וכתיבה.

אוצר מילים חדש משחק תפקיד עצום בקורס זה והמורים המומחים שלנו מבטיחים כי אתה מוכן לעבודה או לקדם את החינוך שלך, כפי שאתה תהיה מסוגל יותר להשתמש באנגלית בצורה מדויקת יותר, ביעילות עם יותר ביטחון.

... [-]
אירלנד קינסייל
בקשת מידע
אנגלית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Kinsale College

Sustainable Horticulture / Permaculture הוא קורס מבוסס מדע המציע חוויית לימוד מעשית ורחבת היקף בקהילת מכללות ייחודית ומשגשגת. Kinsale יש מסורת חזקה של מזון וחקלאות, כמו ג ... [+]

בר קיימא גננות / פרמקלצ'ר

Sustainable Horticulture / Permaculture הוא קורס מבוסס מדע המציע חוויית לימוד מעשית ורחבת היקף בקהילת מכללות ייחודית ומשגשגת. Kinsale יש מסורת חזקה של מזון וחקלאות, כמו גם מתן סביבה כמעט אידילית לחקר האקולוגיה ואת הסביבה הטבעית. הקורס הוא שילוב של שיחות בכיתה, פעילויות מעשיות, ביקורים באתר, כיתות אמן מתוך מגוון של מומחים ביקור ועבודה בפרויקט קבוצתי.

על הקורס

Sustainable Horticulture / Permaculture הוא קורס מבוסס מדע המציע חוויית לימוד מעשית ורחבת היקף בקהילת מכללות ייחודית ומשגשגת. Kinsale יש מסורת חזקה של מזון וחקלאות, כמו גם מתן סביבה כמעט אידילית לחקר האקולוגיה ואת הסביבה הטבעית. הקורס הוא שילוב של שיחות בכיתה, פעילויות מעשיות, ביקורים באתר, כיתות אמן מתוך מגוון של מומחים ביקור ועבודה בפרויקט קבוצתי. ההיבטים המעשיים של הקורס כוללים:... [-]

אירלנד קינסייל
בקשת מידע
אנגלית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Kinsale College

זה פרס במשרה מלאה מוביל QQI רמה 5 תעודת לאחר שנה אחת. הקורס בנוי לתת לתלמידים רמה גבוהה של הכשרה והערכה המוביל להכרה מוכרת עבור המבקשים לעבוד בתחום הטיפול בילדים במגוון ת ... [+]

חינוך לגיל הרך וחינוך

זה פרס במשרה מלאה מוביל QQI רמה 5 תעודת לאחר שנה אחת. הקורס בנוי לתת לתלמידים רמה גבוהה של הכשרה והערכה המוביל להכרה מוכרת עבור המבקשים לעבוד בתחום הטיפול בילדים במגוון תחומים כגון; עבודה עם הילד בגן ילדים, בגן או עם ילד עם צורך ספציפי.

על הקורס

זה פרס במשרה מלאה מוביל QQI רמה 5 תעודת לאחר שנה אחת. הקורס בנוי לתת לסטודנטים רמה גבוהה של הכשרה והערכה המוביל להכרה מוכרת עבור המבקשים לעבוד בתחום הטיפול בילדים במגוון תחומים כגון; עבודה עם הילד בגן ילדים, בגן או עם ילד עם צורך ספציפי. הקורס מיועד גם למי שבכוונתו להמשיך בהכשרה נוספת במגזר המטפלים במכונים לטכנולוגיה ובאוניברסיטאות. התלמידים מבלים ארבעה ימים בשבוע בהכשרה מבוססת קולג 'ו- 120 שעות של ניסיון בעבודה. ניסיון העבודה מנוטר על מנת שהסטודנט יקבל משוב בונה. בוגר הקורס הזה יהיה מוסמך לעבוד באופן עצמאי עם ילדים, במסגרת קרש או playchool.... [-]

אירלנד קינסייל
בקשת מידע
אנגלית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Kinsale College

קורס 5 ברמה של מולטימדיה הפקה מספק הארקה בכלים וטכניקות המשמשים לעבודה על פני מגוון רחב של מגזרים. מתוך מדיה אינטראקטיבית, הפקת וידאו, הפקת קול ומיומנויות עיצוב גרפי, בוג ... [+]

הפקת מולטימדיה

קורס 5 ברמה של מולטימדיה הפקה מספק הארקה בכלים וטכניקות המשמשים לעבודה על פני מגוון רחב של מגזרים. מתוך מדיה אינטראקטיבית, הפקת וידאו, הפקת קול ומיומנויות עיצוב גרפי, בוגרי קורס הפקת מולטימדיה יש הזדמנויות רבות יותר מאי פעם.

על הקורס

קורס 5 ברמה של מולטימדיה הפקה מספק הארקה בכלים וטכניקות המשמשים לעבודה על פני מגוון רחב של מגזרים. מאתרים, פרסום, עיבוד תמונה או אנימציה, בוגרי קורס מולטימדיה הפקה יש יותר הזדמנויות מאשר אי פעם בעבר.... [-]

אירלנד קינסייל
בקשת מידע
אנגלית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Kinsale College