קרא את התיאור הרשמי

מכללת האירי של אנגלית

בית הספר לשפה איכות אנגלית בדבלין, אירלנד

קורסים למבוגרים ואנגלית ג'וניור ב Malahide יפה על קו החוף של דבלין

מכללת האירי של אנגלית

עטורת הפרסים ספקו חינוך איכותי, המכללה האירית של בית הספר לשפה אנגלי נוסדה בשנת 1992.

אנחנו שהוכרו על ידי משרד החינוך כבעל השנה ספר באנגלית חריג להוראת אנגלית כשפה זרה. אנחנו גם חברי MEI, גוף לקדם חינוך איכותי באירלנד מתן גינה לומדת.

בחוד החנית של האתוס של בית הספר שלנו הוא להביא את התלמידים שלנו ללמוד אנגלית עם ניסיון סטודנט חיובי. בשנת 2014 היינו כיבדו Malahide לשכת המסחר עם 'פרס הצטיינות שירות' עבור הפגנה ברורה של שירות לקוחות מעולה ועקבי ב -2016 התכבדנו את 'ארגון של השנה "פרס. בשנת 2015 היינו בית הספר לשפה האנגליה הראשון באירלנד להיות מועמדים לפרס הכוכב בתעשייה העולמי מסעות לימודים בקורס ג'וניור. בשנת 2016 אנו שוב היו מועמדים לפרס זה, כמו גם את פרס אירופה בית הספר לשפה האנגלי.

יש לנו שני בתי ספר לאנגלית בדבלין. בתי הספר שלנו נמצאים מקומות אידיאליים דבלין כולל הספר אנגלית Malahide, בית הספר לאנגלית פורטמרנוק ומחנה אנגלית מגורים קיץ Glenstal Abbey, לימריק.

כמו בתי ספר אנגלי קטן ומקצועי לרוץ, קורסים באנגלית האיכות שלנו ידועים למצוינות שלהם ולהתמקד התקדמות מציע תמורה מלאה לכספכם. יש לנו קורסים במשרה מלאים וחלק למבוגרים בכל ימות השנה וקבוצות ספר מוזמנות לאורך כל השנה ואנחנו מתמחים קורסי אנגלית לילדים ובני נוער דרך מחנות קיץ שפת אנגלית ג'וניור שלנו.

מדוע בחר ללמוד בבית ספר השפה שלנו באנגלית?

  • ניסיון תלמיד מצטיין - שזכו בפרסי ספר אנגלית בדבלין.
  • קורסים איכות אנגלית - שהוכרו על ידי משרד החינוך חברי MEI.
  • מיקומים דבלין החוף המושלם Malahide & Portmarnock - נמל התעופה של דבלין (10 דקות), מרכז העיר דבלין (20 דקות).
  • Malahide - אידיאלי עבור ילדים ובני נוער - Malahide הוא אחד העשירה ביותר של דבלין הבטוחה הערים.
  • חוויית לקוח חיובי - המשוב המצוין שלנו "Best Junior Summer Camp ניסיון באירלנד".
  • ללכת לבית הספר - באופן ייחודי כל לינת מארח משפחתי איכות שלנו נמצאת במרחק הליכה מבית הספר.
  • לפנימייה יוקרתית - תכנית מגורי ג'וניור החדשה שלנו ב Glenstal Abbey.
מכללת האירי של אנגלית

הצטרפו אלינו בשנת 2017 ולחוות תחושה הספר קטנים אווירה ידידותית שבו הצרכים האישיים ניתן נפגשו. שלנו התמקד מחנות ג'וניור בחודשים יוני, יולי ואוגוסט 2017 ילדים ובני נוער מציעים את ההזדמנות לטבול בשפה ולחזור הביתה עם שטף גדול ואהבת אנגלית. זה יעזור להם להשיג מטרות המחקר שלהם ולשפר הזדמנויות קריירה עתידיות. המיקום האידיאלי שלנו ב Malahide מציע סביבת חוף ים יפה ובטוחה עבור כל שהיית מחקר. אנחנו נמצאים במרחק גישה נוחה מכל אתרי התיירות של דבלין עושים לנו בחירה מצוינת עבור בית ספר לשפה אנגלי בדבלין.המכללה האירית אנגלית מוכרת ע"י ACELS, שירות של אירלנד האיכות וההסתייגויות להנחלת לשון אנגלית (ELT).

מכללת האירי של אנגלית
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Irish College of English

11 - בני 17 יולי YEAR 2017 ... [+]

Glenstal Abbey הוא אחד הפנימיות הפרטיות היוקרתיות של אירלנד ספק מצוין בחינוך במשך כמעט 100 שנים. לבית הספר יש מוניטין ספורט אקדמיים מעולים מושך תלמידים לאומיים והן ברמה בינלאומית. המכללה האירית של אנגלית היא חסויה לחבור Glenstal Abbey ויש לו גישה בלעדית לקמפוס והנדל.

[-]
אירלנד דבלין
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 - 6 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Irish College of English

בשעת אירי מכללת אנגלית, אנו מציעים קורסים באנגלית שנה נמרצים בדבלין בבית הספר Malahide שלנו. מכללות שפה אנגלית שלנו מוכרים על ידי משרד החינוך והמדע להוראת אנגלית כשפה זרה ... [+]

משרה מלאה קורסי אנגלית דבלין קורסי שנת אנגלית למבוגרים בדבלין - Malahide תוקפה של הרשמה מאובטחת עם גינה הלומד 15 - 25 (60 דקות) שעות לימוד בשבוע. כללי אנגלית, אחד לאחד שכר לימוד. יפה ותוסס דבלין חוף מיקום - Malahide - רק 20 דקות הליכה ממרכז העיר דבלין. רמות מ טרום ביניים מתקדמים. שלב קורס אנגלית עם לינת מארח משפחתי איכות במרחק הליכה.

בשעת אירי מכללת אנגלית, אנו מציעים קורסים באנגלית שנה נמרצים בדבלין בבית הספר Malahide שלנו. מכללות שפה אנגלית שלנו מוכרים על ידי משרד החינוך והמדע להוראת אנגלית כשפה זרה. סטודנטים יכולים להירשם לקורסים מ -1 שבוע 1 שנים משך, ויש שילוב מצוין של לאומים בכל התוכניות שלנו. כמו כן, אנו פועלים להגנה לומד באמצעות חברותנו של MEI. תלמידים רבים מגיעים לאירלנד 2 - מסלול 4 שבוע עם לינה מארח משפחתי כדי לשפר את האנגלית שלהם בתוך תוכנית טבילה מלאה, אחרים מגיעים שלנו 1 תכניות שנה לחוות לימוד מתגורר ופועל במשרה חלקית באירלנד.... [-]

אירלנד דבלין
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
1 - 25 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Irish College of English

קורסים במשרה מלאה & חלקית ... [+]

אנו מציעים השנה קורסים באנגלית למבוגרים בבית ספרנו Malahide בדבלין, אירלנד. מכללות שפה אנגלית שלנו שהוכרו על ידי משרד חינוך מיומנויות בהוראת שפה אנגלית (ELT) ואנחנו חברי הנפקת MEI הוסיפו גינה לומדת. אנו מציעים קורסים באנגלית במשרה מלאה (15 ו -20 שעות בשבוע) במשרה חלקית קורסים באנגלית ערב (5 שעות בשבוע). התקדמות היא ההתמקדות שלנו ושל סטודנטים מוערכים באמצעות בדיקת מיקום הגעה והניחו לתוך ברמה הנכונה. אנו מציעים לכל הרמות טרום ביניים מתקדמים, כמו גם TIE & קיימברידג הכנת קורסים. ביום סיום קורס, כל התלמידים מקבלים משוב אקדמי פרט תעודת ההשגה. תלמידים זקוקים לאשרת מחקר להיכנס אירלנד יכולים להירשם לקורס, כולל 1 השנה שלנו (שכר לימוד 25 שבועות) במשרה מלאה קורס אנגלית, ואנו נספק את המסמכים הדרושים עבור יישום ויזה דרוש הקורס האנגלי שלך בדבלין.... [-]

אירלנד דבלין
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 25 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית