קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים Bifrost אוניברסיטת

Bifrost אוניברסיטת נוסד ברייקיאוויק ב -1918 לדגם של רסקין מכללה. בשנת 1955, בית הספר הועבר 110km צפוני לבירה. Bifrost אוניברסיטת הוא באוניברסיטה במדעי הרוח היחיד בארץ. זה היה מוכר כאוניברסיטה בשנת 1988, תחילה רק עסק, בסופו של דבר, ויציע תואר במשפטים 2002 במדעי החברה מאז 2005.

Bifrost אוניברסיטת הוא מוסד פרטי, שלטון עצמי, ללא כוונת רווח, אשר מקבל כ -40% מהכנסתו מהמדינה האיסלנדית, 40% משכר לימוד ו -20% ממקורות אחרים. בוגרים מ כוללים יזמים בולטים רבים ומנהיגים עסקיים איסלנדיות ופוליטיקה, לרבות ראש הממשלה, של המדינה.

Bifrost אוניברסיטת גם מציע תוכנית לימודים הכנה לרמתו ערב באוניברסיטה לשנה עבור סטודנטים חסרי כישורים הכניסה לאוניברסיטה מלא, כמו גם תוכניות למידה לאורך החיים השונים כולל תוכניות מוצלחות לניהול הקמעונאי, לתיירות אחד עבור אנשים עובדים בשלטון המקומי. סטודנטים לתואר ראשון רבים מבלים מונח אחד או יותר בחו"ל באוניברסיטאות שותף באמריקה, אסיה ואירופה.

Bifrost אוניברסיטת הוא חבר פעיל של קהילות מחקר האיסלנדיות ובינלאומיות, וגאה גיוס סגל עם פרופילי מחקר רחבים במדעי החברה. המארחים באוניברסיטות רבים במרכזי המחקר העצמאיים, עבור מרכז דוגמא ללימודים אירופיים, המרכז ללימודים קמעונאות מרכז המחקר של ניהול תרבות. Bifrost הוביל פרויקטים מחקריים רבים מהם ממומנים על ידי המועצה למחקר האיסלנדית בנוסף פרויקטים במימון תכנית המסגרת למחקר EC. Bifrost גם גם השתתף רשתות רבות אקדמיות של תוכניות עלות ארסמוס, כמו גם את תכנית הפריפריה הצפונית.

מדיניות ההוראה של Bifrost האוניברסיטה

זוהי המדיניות של האוניברסיטה להציע חינוך מצטיין, אשר מאפשר לתלמידים לרכוש ידע נרחב בתחום לימודיהם, משפר רַחֲבוּת אֹפֶק שלהם, ומחזק את היצירתיות שלהם. מתח הוא הניח על קידום יכולתם של התלמידים לאמץ ופעילות גופנית שיטות עבודה מקצועית, ליישם תיאוריות ורעיונות בפתרונות המשימה, וחיזוק יכולתם לפתור אתגרים מעשיים. בדרך זו האוניברסיטה מבקשת להקנות לתלמידים עם את ההכנה הטובה ביותר עבור השתתפות חברה וכלכלה דמוקרטיות, או למחקרים נוספים. Bifrost אוניברסיטת בדרישות עשה ללימודים הדיסציפלינות עבורו באוניברסיטה כבר מוכר.

מדוע בחר Bifrost אוניברסיטת?

אונ' בקמפוס קטנה עם מחויבות לחדשנות אקדמית

מורים מצטיינים, יחס אישי והקצאות תכופות

מתקני מחקר ולמידה מצוינים

דיור בקמפוס מובטח עבור כל התלמידים

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Summer course

Bifröst University

בית הספר קיץ ממוקם בגן עדן הטבעי של ביפר ... [+]

תכנית קיץ 2020 של בית הספר

בית הספר קיץ ממוקם בגן עדן טבעי של כפר ביפרוסט במערב איסלנד, ממש בין הר געש לקרחון. הסטודנטים שוכנים בחדרים נוחים וחד-פעמיים בנוחות בקמפוס היפה של התוכנית על שפת אגם Hreðarvatn.

התוכנית של שלושה שבועות (8 ECTS / 4 קרדיטים בארה"ב) מציעה לימודי מנהיגות ברמה גבוהה עם דגש על קיימות.

בית הספר לקיץ יתקיים בין 18 ביולי עד 8 באוגוסט 2020.

בית הספר קיץ נותן לתלמידים הכשרה למנהיגות ומכין אותם לאתגרים שיעמדו בפני מנהיגי העתיד.... [-]

איסלנד Borgarnes
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

International Summer School in Iceland

International Students at Bifröst University

Open Day 2016

Bifrost University (Háskólinn á Bifröst)
כתובת
Bifröst, 311
Borgarnes, איסלנד
Website
טלפון
+354 433 3000