קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת פיזה היא מוסד ציבורי המתגאה בעשרים מחלקות , עם מרכזי מחקר ברמה גבוהה בתחומי החקלאות, האסטרופיסיקה, מדעי המחשב, הנדסה, רפואה וטרינריה. יתר על כן, האוניברסיטה מקיימת קשרים הדוקים עם מוסדות פיסאן של המועצה הלאומית למחקר , עם מוסדות תרבות רבים בעלי חשיבות לאומית ובינלאומית, ועם התעשייה, במיוחד של טכנולוגיית המידע , אשר עברה שלב של התרחבות מהירה פיזה במהלך תשע-עשרה ושישים.

אוניברסיטת פיזה הוקמה רשמית בשנת 1343 , אם כי מספר חוקרים טוענים שמוצאה מתוארך למאה ה -11.

העדות המוקדמת ביותר לפיסאן "סטודיום" מתוארכת ל- 1338, כאשר המשפטן הנודע רניירי ארסנדי הועבר לפיזה מבולוניה. יחד עם ברטולו דה ססופררטו , מרצה למשפט אזרחי, שולמו על ידי העירייה ללמד שיעורים ציבוריים.

הפרש האפיפיורי " כבודו העליון ", שהוענק על-ידי האפיפיור קלמנט השישי ב- 3 בספטמבר 1343, הכיר ב"סטודיום" של פיזה כ"סטודיום ג'נרל "; מוסד של חינוך נוסף שהוקם או אושר על ידי רשות אוניברסלית, האפיפיורות או האימפריה. פיזה היתה אחת האוניברסיטאות האירופאיות הראשונות שיכלו להתפאר בהוכחה האפיפיורית הזאת, שהבטיחה את הערך האוניברסלי, המשפטי של הכישורים החינוכיים שלה.

מקצועות הלימוד הראשונים היו: תיאולוגיה, משפט אזרחי, קנון ורפואה. בשנת 1355 פרנצ'סקו דה בוטי , פרשן ידוע של הקומדיה האלוהית של דנטה החל ללמד ב"סטודיום ".

פיזה ו"הסטודיום "שלה עברו תקופה של משבר סביב תחילת המאה ה -15: כיבוש העיר פלורנטין הרס את חייה הכלכליים והחברתיים. אכן, קיים חוסר ראיות דוקומנטריות לתפקוד השוטף של האוניברסיטה במשך עשרות שנים.

בשנת 1473, הודות לורנצו דיי מדיצ'י , חידש הסטודום של פיסאן את התפתחותו השיטתית, ובנייתו של בניין לשיעורי הוראה נמסרה בשנת 1486. ​​המבנה - הידוע יותר מאוחר יותר בשם " פאלאצו דלה ספינזה" (בניין הידע) - נמצא פיאצה דל גרנו מהמאה הארבע-עשרה. דמותו של כרוב הוצבה מעל השער "Dell'Abbondanza" (השער של שפע), המוביל לכיכר, עדיין היום סמל האוניברסיטה .

בעקבות המרד נגד פירנצה ב -1494 ובעקבות המלחמה, סטודום פיזאן סבל מתקופת ירידה והועבר לפיסטויה, לפראטו ולפירנצה. טקס פתיחתו הטקסית של האוניברסיטה, ב- 1 בנובמבר 1543, תחת שלטונו של הדוכס קוזימו אני דיי מדיצ'י , נחשב כהשבעה שנייה. איכות האוניברסיטה נעשתה על ידי חוק של 1545 ו Atomaeum פיזאן הפך לאחד המשמעותי ביותר באירופה עבור הוראה ומחקר. יו"ר "Semplici" (בוטני) נערך על ידי לוקה גיני , מייסד הגנים הבוטניים הראשונים בעולם, הצליח אנדריאה Cesalpino , אשר חלוץ את המתודולוגיה המדעית הראשונה עבור סיווג של צמחים נחשב נחשף גילוי הדם . גבריאל פלופיו ומרצ'לו מאלפיגי הרצו באנטומיה וברפואה.

גליליאו גליליי, שנולד ולמד בפיזה, הפך להיות פרופסור למתמטיקה בסטודום פיזאן בשנת 1589.

תפקידה של האוניברסיטה כמדינה מוסד הפך יותר ויותר מודגש במהלך תקופת הדוכסית הגדולה של מדיצ'י. מדיניות הגנה שמרה על גרעין עקבי של חוקרים ומורים: חוקים שהוציא קוזימו הראשון, פרדיננדו הראשון ופרדיננדו השני, חייבו את מי שהתכוון לקבל תואר כדי להשתתף בסטודיום פיזה. בתקופה זו רואים הרצאות מפוארות בפיזה, במיוחד בתחום המשפט והרפואה .

הפיתוח של האוניברסיטה נמשך תחת לורנס. הם סיימו את בניית מצפה הכוכבים האסטרונומי (פרויקט שיזם "מדיצ'יס"), וכן העשירו את ספריית האוניברסיטה בפרסומים חשובים, פיתחו את הגן הבוטני ואת מוזיאון המדע הטבעי והם הקימו כיסאות חדשים, כגון פיסיקה ניסויית וכימיה.

סיפוח טוסקנה על האימפריה הנפוליאונית הביא לשינוי הסטודום באקדמיה הקיסרית: האתנאוים הפך לסניף של אוניברסיטת פאריס והקורסים ותוכניות הלימודים נבנו בעקבות מודל החינוך הציבורי הצרפתי. הוקמו חמש פקולטות חדשות (תיאולוגיה, משפטים, רפואה, מדע וספרות), לצד בחינות, תארי הכשרה שונים ותזרויות סיום הלימודים. בשנת 1813 'La Scuola Normale Superiore ' הוקמה, כענף של 'אקול נורמל דה פריז'.

הרסטורציה לא היתה מסוגלת לבטל את השפעות החוויה הנפוליאונית. הקונגרס הראשון של מדענים איטלקים התקיים בפיזה בשנת 1839 . 421 מדענים ויותר מ -300 מומחים מתחומים שונים דנו בזואולוגיה, אנטומיה השוואתית, כימיה, פיזיקה, מתמטיקה, אגרונומיה, טכנולוגיה, בוטניקה, פיזיולוגיה של הצומח, גיאולוגיה, מינרלוגיה, גיאוגרפיה ורפואה.

בשנת 1839 - 1840 הביא מנהל החינוך, גאטנו ג'ורג'יני, את הרפורמה החשובה ביותר באוניברסיטה של ​​פיזה על ידי העלאת מספר הפקולטות לשש (תיאולוגיה, משפטים, ספרות, רפואה, מתמטיקה ומדעי הטבע) ויצר את הראשון בעולם יו"ר חקלאות וחקלאות.

בשנת 1846 נפתח מחדש סקואלה נורמל. בינתיים, האידיאלים הליברלים והפטריוטים התפשטו באתנאי וגדוד של האוניברסיטה - המורכב ממרצים וסטודנטים - התבלט בקרב קרבטונה ומונטנארה ב -1848 .

במהלך "הרסטורציה השנייה", בשנת 1851, ליאופולדו השני איחד את האוניברסיטאות של פיזה ושל סיינה באתרוסקס אנתרוקי ייחודי, המונע בחלקו מסיבות כלכליות, אך בעיקר לשליטה פוליטית. הפקולטות של תיאולוגיה ומשפטים נחו בסיינה; בעוד אלה של ספרות, רפואה, מתמטיקה ומדעי הטבע נשאר בפיזה. בעקבות ההתקוממות בפלורנטין ובריחת הדוכס הגדול ב- 1859 , אחד הצעדים הראשונים שהוטלו על ידי הממשלה המייעצת היה השבה לעיר פיזה של הסטודיום שלה עם כל שש הפקולטות שלה.

עם לידתה של ממלכת איטליה , אוניברסיטת פיזה הפך לאחד המוסדות התרבותיים היוקרתיים ביותר של המדינה . בין המחצית השנייה של המאה התשע עשרה למחצית הראשונה של המאה העשרים לימדו המרצים היוקרתיים הבאים בפיזה: עורכי הדין פרנצ'סקו קאררה ופרנצ'סקו בונמיצי , הפילולוגים דומניקו קומפרטי וג'ובאני ד'אנקונה , ההיסטוריונים פסקואלה וילארי , ג'ואקצ'ינו וולפה ולואיג'י רוסו , פילוסוף ג'ובאני גוי , הכלכלן ג'וזפה טוניולו והמתמטיקאים אליס דיני ואנטוניו פאצ'ינוטי . המכון האירופי הראשון של בלשנות היסטורית נוסד בשנת 1890 בפיזה.

בשנות הפאשיזם, אתונה פיזה היה מרכז פעיל לדיון פוליטי וארגון אנטי פשיסטי .

לאחר מלחמת העולם השנייה חזרה אוניברסיטת פיזה לאוונגרד בתחומי ידע רבים . לפקולטות להנדסה ולרוקחות, שהוקמו לפני המלחמה, נוספו כלכלה, שפות זרות וספרות ופוליטיקה. ב -1967 הוקמה "Scuola Superiore di Studi Universitari e Perfezionamento S. אנה", אשר יחד עם "לה סקולה נורמל", הקימה מרכז למידה ומורה ליוקרתי.

התוכניות מועברות ב:
  • אִיטַלְקִית
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Foundation Year

University of Pisa Summer & Winter Schools

קורס הקורסים במדעים (FCS) ... [+]

הפקולטה מכינה סטודנטים המעוניינים ללמוד תוכנית לתואר שני בחקלאות, מדעי המחשב, כלכלה, הנדסה, מתמטיקה, רפואה, מדעי הטבע, בית מרקחת ופיסיקה. תוכן הקורסים מביא בחשבון את בחינת הקבלה לרפואה ואת מבחני ההערכה שעל התלמידים לנקוט כדי לגשת לתכנית לתואר.

הקורסים מחולקים באופן הבא:

- שפה מתמטית בסיסית, דוגמנות והגיון 12 FC - פיסיקה 9 FC - כימיה 6 FC - ביולוגיה 6 קר - עקרונות כלכלה וניהול 3 FC CR... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית,אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

קורס מדעי הרוח (FCH) ... [+]

קורס קורסים במדעי הרוח (FCH) - 60 FC CR

המודולים מחולקים באופן הבא:

- ספרות איטלקית: מבוא 12 FC CR - היסטוריה מודרנית של אירופה 9 FC - יוונית ורומנית ארכיאולוגיה 6 FC - היסטוריה של אמנות: מבוא 6 FC CR - מבוא למחשבה פילוסופית 3

שאר 24 נקודות זכות יכלול קורסים בשפה איטלקית ותרבות להרכיב סך של 60 נקודות זכות.

מהו קורס הבסיס?

קורס הקורסים הוא תכנית לימודים המורכבת משתי תחומים: מדעי הרוח (קורסים בקורסים במדעי הרוח - FCH) ומדעים (קורס קרן במדע-FCS), שנלמד באנגלית ובעיקר מכוון למועמדים שאינם בעלי דרישות המינימום ללימודים המתוארים בחקיקה הנוכחית עבור ההרשמה באוניברסיטאות איטלקיות.... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית,אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Summer course

University of Pisa Summer & Winter Schools

בית הספר הקיץ כולל תכנית ללימודים רב-תחומיים תוך שבוע. בית הספר יתקיים בחוג לכימיה של אוניברסיטת פיזה ומיועד להכשיר סטודנטים לתואר שני (תואר שני), בפרט, סטודנטים לתואר של ... [+]

על אודות

בית הספר הקיץ כולל תכנית ללימודים רב-תחומיים תוך שבוע. בית הספר יתקיים בחוג לכימיה של אוניברסיטת פיזה ומיועד להכשיר סטודנטים לתואר שני (תואר שני), בפרט, סטודנטים לתואר שלישי, עם תחומי עניין במדעי המורשת. בית הספר קיץ נועד לספק לתלמידים מרקע חינוכי שונה (בוגרי תחומים טכניים-מדעיים והומניסטיים) המיומנויות הספציפיות להתחיל ולפתח פרויקטים לאבחון נכון וניהול שמרני של המורשת התרבותית. בית הספר מספק שיעורים להעברת ידע לאפיון החומרים, לטכניקות המתאימות לאפיון שלהם, לצורך הערכת מצב השינוי שלהם. תשומת לב מיוחדת תשולם לחקר המוצרים והטכנולוגיות שישמשו לשימור. מדי שנה יוקדש בית הספר לנושא אחר במסגרת מורשת המדע. בשנת 2019 יתמקד בית הספר בחקר חומרים אורגניים בארכיאולוגיה.... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
5 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

מטרת בית הספר בקיץ היא לספק למשתתפים סקירה רחבה של האסטרטגיות הנוכחיות לחקר הדיור הרומי, גינות ונופים עירוניים. שאלות יסוד הן: אילו שיטות לאיסוף הנתונים תורמות לשיקום מדע ... [+]

על אודות

מטרת בית הספר בקיץ היא לספק למשתתפים סקירה רחבה של האסטרטגיות הנוכחיות לחקר הדיור הרומי, גינות ונופים עירוניים. שאלות יסוד הן: אילו שיטות לאיסוף הנתונים תורמות לשיקום מדעי של סביבות בנויות? אילו טכנולוגיות לדמיין נתונים מאפשרות לאחזר את הממד החושי של נופים עירוניים? איך נתונים ארכיאולוגיים יהיו נגישים למומחים של דיסציפלינות אחרות המעורבות במחקר, בשימור ובניהול של המורשת הבנויה? אילו כלים מתאימים לשיתוף נתונים במטרה שימור בר קיימא? Pompeii מספק דוגמה אידיאלית, הודות לזמינות של נתונים ארכיאולוגיים הקשריים, כמו גם ההיסטוריה של מאות שנים של מחקר, מחקר, ושחזור.... [-]

איטליה Pompei
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

חפירות סטרטיגרפיות של המבנים הרומיים הנמצאים ברובע הנמל של ואדה וולטרנה; סיווג המבנים והממצאים, טכניקות אבחון לא הרסניות החלות על המחקר הארכיאולוגי (ובמיוחד הסקרים הגיאור ... [+]

על אודות

חפירות סטרטיגרפיות של המבנים הרומיים הנמצאים ברובע הנמל של ואדה וולטרנה; סיווג המבנים והממצאים, טכניקות אבחון לא הרסניות החלות על המחקר הארכיאולוגי (ובמיוחד הסקרים הגיאורדריים שנערכו על ידי ד"ר א 'ריבוליני דיפרנטימנטו Scienze della Terra, UNIPI), ניהול דיגיטלי של התיעוד

מַטָרָה

הוראת מתודולוגיה של מחקר ארכיאולוגי בערים ובנופים רומיים

מי יכול להגיש בקשה

סטודנטים מאוניברסיטאות אירופאיות ואירופיות נוספות... [-]

איטליה Livorno
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

על המבקר לפתח ולשפר את יכולתו לנתח שינויים, לטפל בסיכונים ובאתגרים הקשורים ולהשלים באופן מתמיד את שיטות הביקורת והגישות שלהם. כדי לעשות זאת, חיוני למוסדות ביקורת לפתח מער ... [+]

על אודות

על המבקר לפתח ולשפר את יכולתו לנתח שינויים, לטפל בסיכונים ובאתגרים הקשורים ולהשלים באופן מתמיד את שיטות הביקורת והגישות שלהם. כדי לעשות זאת, חיוני למוסדות ביקורת לפתח מערכת יחסים הדדית מועילה עם חוקרים אקדמיים. במונחים אחרים, מקצוע הביקורת והמחקר חייבים להתקדם יד ביד. כדי להגיע למטרה זו, אוניברסיטת פיזה ובית הדין האירופי לביקורת (ECA), המבקר החיצוני העצמאי של האיחוד האירופי, הקימו וארגנו במשותף בית ספר קיץ בביקורת ציבורית ובדיווח... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
5 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

מהדורת 2019 של בית הספר קיץ המאפשרים טכנולוגיות אינטרנט תעשייתי של דברים (ET-I2oT 2019) מאורגן להציע 6 ECTS (48 שעות של שיעורים מלפנים) בתחומי האלקטרוניקה, אלקטרומגנטיקה ... [+]

על אודות

מהדורת 2019 של בית הספר קיץ המאפשרים טכנולוגיות אינטרנט תעשייתי של דברים (ET-I2oT 2019) מאורגן להציע 6 ECTS (48 שעות של שיעורים מלפנים) בתחומי האלקטרוניקה, אלקטרומגנטיקה ו- ICT עבור Internet of Things (IoT) קהל היעד של תלמידי תואר ראשון (בשנה שעברה), סטודנטים לתואר שני ודוקטורט, חוקרים מן השורה הראשונה ומתרגלים מאקדמיה או מהתעשייה.

השיעורים יתקיימו באנגלית בחדר הישיבות של המחלקה להנדסת מידע (DII), באמצעות G. Caruso 16, פיזה, איטליה.... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

ביה"ס קיץ למדע הנתונים מציע נקודת מבט רב תחומית רחבה על עמודי המדע השונים, כולל כריית נתונים וניתוח נתונים גדול, למידה ממוחשבת, AI, מדעי רשת ומערכות מורכבות, אתיקה דיגיטל ... [+]

ביה"ס קיץ למדע הנתונים מציע נקודת מבט רב תחומית רחבה על עמודי המדע השונים, כולל כריית נתונים וניתוח נתונים גדול, למידה ממוחשבת, AI, מדעי רשת ומערכות מורכבות, אתיקה דיגיטלית, מדעי החברה חישובית ומדעי נתונים יישומיים, הכוללים הרצאות על ידי חוקרים בינלאומיים ברמה גבוהה.

מַטָרָה

מדע הנתונים מתגלה כתוצר משבש של המהפכה הדיגיטלית. הוא מבוסס על שילוב של זמינות נתונים גדולה, טכניקות ניתוח נתונים מתוחכמות ותשתיות מחשוב ניתנות להרחבה. Data Science משנה במהירות את האופן שבו אנו עושים עסקים, מתרועעים, עורכים מחקר ומנהלים את החברה. זה גם משנה את הדרך שבה המחקר המדעי מתבצע. גישות מונחות מודל מתווספות בגישות מונחות נתונים. פרדיגמה חדשה התפתחה כאשר תיאוריות ומודלים והתחתית עד לגילוי ידע מהנתונים תומכים זה בזה. בהינתן האופי הבינתחומי של "מדע הנתונים", נעשה שימוש בנתונים ובמודלים לקידום ידע בתחומים שונים או בדיסציפלינות מגוונות (כגון ביולוגיה, כלכלה, רפואה וכו '). הנושאים המרכזיים של בית הספר בקיץ קשורים לניתוח נתונים גדול (כלומר, הפקת ידע מתוך נתונים גדולים, לימוד מכונה, מתן סקירה כללית של הטכניקות העיקריות המשמשות באופן אוטומטי ללמוד ולשפר מניסיון ומערכות מורכבות, שיטות וטכנולוגיות הקשורות במיוחד למדעי הרשת). יתר על כן, ההרצאות ידגישו את ההשלכות האתיות שמדע הנתונים יכול להוביל ואת הנגד שכל מדען נתונים יכול ליישם כדי לבצע ניתוח ביחס לאנשים המעורבים בנתונים.... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שבוע
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

בית הספר לחורף מוקדש לדוקטורט. סטודנטים אשר מבצעים את פעילות המחקר שלהם בתחום של מכונות נוזל והנדסת מערכות אנרגיה, כולל turbomachinery, מנועי בעירה פנימית, מערכות להמרת א ... [+]

על אודות

בית הספר לחורף מוקדש לדוקטורט. סטודנטים אשר מבצעים את פעילות המחקר שלהם בתחום של מכונות נוזל והנדסת מערכות אנרגיה, כולל turbomachinery, מנועי בעירה פנימית, מערכות להמרת אנרגיה, תחנות כוח, מערכות אנרגיה מתחדשת ומערכות אנרגיה חדשניות. בית הספר לחורף יתקיים במארס ויועבר עם סמינרים של מומחים ופגישות עם מידע וניסיון בדיון בין סטודנטים ופרופסורים. בית הספר יתקיים במשך חמישה ימים, ודוברים לאומיים ובינלאומיים יוזמנו להציג את ניסיונם ואת פעילויות המחקר שלהם. הדוברים יוזמנו לאקדמיה, לתעשייה ולמרכזי מחקר.... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
5 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

תרומת המתודולוגיות החישוביות לגילוי סמים אינה עוד מחלוקת, וחברות התרופות והביוטכנולוגיה הגדולות בעולם משתמשות בכלי תכנון חישוביים. תכנון סמים ממוחשב כולל שיטות חישוב ומשא ... [+]

על אודות

תרומת המתודולוגיות החישוביות לגילוי סמים אינה עוד מחלוקת, וחברות התרופות והביוטכנולוגיה הגדולות בעולם משתמשות בכלי תכנון חישוביים. תכנון סמים ממוחשב כולל שיטות חישוב ומשאבים המשמשים כדי להקל על עיצוב וגילוי של פתרונות טיפוליים חדשים. זה הספר הקיץ יכסה את כל הטכניקות החישוביות העיקריות המשמשים גילוי סמים, המספקים רמה בסיסית של ידע בתחום מחקר זה.

מַטָרָה... [-]
איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

בית הספר קיץ הוא סדנת עיצוב נוף, שמטרתה לחקור את הקשרים המורכבים בין הסביבה הבנויה לבין המים, במובנה הרחב ביותר של המשאבים הסביבתיים, ולכן כולל חוף הים, הנחלים, האגמים ומ ... [+]

על אודות

בית הספר קיץ הוא סדנת עיצוב נוף, שמטרתה לחקור את הקשרים המורכבים בין הסביבה הבנויה לבין המים, במובנה הרחב ביותר של המשאבים הסביבתיים, ולכן כולל חוף הים, הנחלים, האגמים ומשאבי המים. הסטודנטים יהיו מעורבים בפיתוח פרויקט על מקרה טוסקני מקרה, עם תמיכה של מורים ומדריכים של אוניברסיטת פיזה ופרופסורים מבקרים של אוניברסיטאות לאומיות ובינלאומיות אחרות. בית הספר קיץ מאורגן בשני חלקים. החלק הראשון מכוון בעיקר לקריאה ולידע הקריטיים של האזור שנבחר כמקרה מבחן, על מנת לזהות את ערכיו ואת ביקורתו. בחלק הראשון זה יסופקו גם יסודות של שיטות פוטוגרמטריות תלת-ממדיות וסקרי מל"טים לניתוח ממצאי המקרה הן בקנה מידה ארכיטקטוני והן ברמה העירונית. בחלק השני יפעל הסטודנט לפיתוח פרויקט של שיפור האזור הנבחר כמקרה מבחן. במשך כל התקופה, יבוצעו שיעורים מאורגנים על מנת לתת תמיכה תיאורטית ומתודולוגית לפיתוח הפרויקטים. התוצאות יידונו בפומבי באירוע גמר פתוח.... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

בית הספר מתכוון ללמד כמה כלים נבחרים ומקצועיים שימושיים בחקר נופים היסטוריים וארכיטקטורות עבר באזורים מורכבים כמו ההרריים, תוך ניצול ההתקדמות הדיגיטלית והטכנולוגיות החדשו ... [+]

על אודות

בית הספר מתכוון ללמד כמה כלים נבחרים ומקצועיים שימושיים בחקר נופים היסטוריים וארכיטקטורות עבר באזורים מורכבים כמו ההרריים, תוך ניצול ההתקדמות הדיגיטלית והטכנולוגיות החדשות, אך גם בוחנים את הצרכים העיקריים תחום מחקר זה, טיפוח שיתוף פעולה הדוק יותר עם המוסדות הציבוריים ואנשי מקצוע בתכנון השימוש בקרקע ובקידום המורשת התרבותית. הרצאות הבוקר של המנהלים והמדריכים על מחקריהם יספקו לתלמידים תובנות בתיאוריה ובנוהג על הנושאים שנבחרו. ניסיון מעשי ומעשי בשטח יותאם לפעילות על מחשב המשתמש בתוכנות חדשות ו / או כלים דיגיטליים חדשים בשעות אחר הצהריים.... [-]

איטליה Lucca Massa
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שבוע
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

בית הספר שלנו קיץ הוא קורס מעשית, מלא טבילה המכסים ביוטכנולוגיה כי ניתן ליישם את המחקר של מספר נושאים ביולוגיים הקשורים לביולוגיה התא, ביטוי גנים וניתוח פונקציה, genotoxi ... [+]

על אודות

בית הספר שלנו קיץ הוא קורס מעשית, מלא טבילה המכסים ביוטכנולוגיה כי ניתן ליישם את המחקר של מספר נושאים ביולוגיים הקשורים לביולוגיה התא, ביטוי גנים וניתוח פונקציה, genotoxicity ותצפיות ultrastructural.

הקורס יחולק ב:

חלק תיאורי המאורגן בהרצאות המכסות טכנולוגיות מודרניות;חלק מעשי שבו יתארחו המשתתפים במעבדות ויהיה מעורב באופן ישיר בתכנון וביצוע של מספר פרוטוקולים ניסיוניים הנוגעים לנושא המרכזי של הרצאות.מַטָרָה... [-]
איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
13 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

מדע, טכנולוגיה ומומחיות קשורה לקחו תפקיד בולט יותר ויותר בחברה. חשש ציבורי עם מחלוקת על הדרך המדע והטכנולוגיה התקדמות ומומחיות מוחל על מנת לענות על הצרכים החברתיים, הציפי ... [+]

על אודות

מדע, טכנולוגיה ומומחיות קשורה לקחו תפקיד בולט יותר ויותר בחברה. חשש ציבורי עם מחלוקת על הדרך המדע והטכנולוגיה התקדמות ומומחיות מוחל על מנת לענות על הצרכים החברתיים, הציפיות והדרישות גדלו עם זאת באופן יחסי. מוסדות כמו האיחוד האירופי הכירו בכך כאל שאלה מרכזית, מה שמוביל למה שתואר לעתים כמשבר אמון במדע ולאחרונה משבר משבר בהתייחסות לנושאים ציבוריים. במהלך השנים פותחו מספר מסגרות וגישות תיאורטיות. אף על פי שאלו עשויים להיות שונים במידה ניכרת באשר לאופן שבו מקור הבעיה אובחן, והתשובה נתפסת, יש הסכמה רחבה לפיה כל השקפה פשטנית של הממשק בין המדע לחברה היא להיות נטושה, ושגישות מקיפות יותר חייבות להיות הסתדר. כתוצאה מכך, חלה עלייה ניכרת במודעות, במסגרות המושגיות, בכלים ובמיומנויות בתקשורת המדע, באבחנה של תגובות ציבוריות ובמשתתפים במדע ובטכנולוגיה. עם זאת, נושאים ציבוריים (re) מופיעים ללא הרף עם התקדמות המדע, החדשנות והתעשייה, ומאתגרים את היכולת ליישם בצורה מדעית מומחיות מדעית וטכנית בהקשר חברתי בלתי מעורער. בית הספר הקיץ יספק ניתוח מעודכן של בעיה זו, תוך התמקדות במסגרות, גישות, מתודולוגיות וחוויות. הפעילות תתבטא בשעות הבוקר והאחר. ישיבות הבוקר יוקדשו להרצאות. המפגשים של אחר הצהריים יפתחו את הנושאים שיטופלו בבוקר באמצעות עבודה קבוצתית. ההשתתפות תוערך באמצעות העבודות שיוצרו ובחינת הגמר.... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
5 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

הקורס יציין את המחקרים האחרונים ואת הסוגיות הקליניות החלות על תפקיד תרגיל השרירים על שני נבדקים בריאים וחולים שנפגעו מסוגים שונים של הפרעות ניירוסקולריות ראשוניות או משני ... [+]

על אודות

אזורים כפריים אירופיים מאוכלסים בחוות קטנות. הם תורמים לייצור מזון, כי הוא, מאוחר יותר, עצמית נצרך או רכשה על ידי הצרכנים באזורים כפריים (peri) עירוני. שכן עצם העובדה שהם פועלים באזורים כפריים, חוות קטנות הן חלק מהדינמיקה הכפרית (כלכלית, חברתית, סביבתית) המשפיעות על המעבר הכפרי. במילים אחרות, באירופה המעבר הכפרי הולך יחד לנושאים הקשורים לחקלאות ייצור מזון וצריכה, אזורים כפריים רבים עסקים הפועלים שם לתרום הקצאת מזון ורכישה.... [-]

איטליה Lucca Sillico
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 חודש
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

בית הספר קיץ "קריאת המזרח התיכון המצרית" הוא תוכנית אקדמית המוצעת על ידי אוניברסיטת פיזה, שמטרתה להכשיר את משתתפיה לקרוא ולפרש טקסטים ספרותיים ותיעודיים של מצרים העתיקה ( ... [+]

על אודות

בית הספר קיץ "קריאת המזרח התיכון המצרית" הוא תוכנית אקדמית המוצעת על ידי אוניברסיטת פיזה, שמטרתה להכשיר את משתתפיה לקרוא ולפרש טקסטים ספרותיים ותיעודיים של מצרים העתיקה (מצרים המזרחית, 2000-1500 לפנה"ס) בתסריט המקורי שלהם ( הייראטיות והירוגליפים).

מַטָרָה

מטרתו של בית הספר היא לספק יכולת חזקה בקריאה ובפרשנות של מסמכים מצריים עתיקים בהירואטים ובהירוגליפים, מעבר לידע בסיסי. זה יבוצע באמצעות שלוש רמות שונות: 1) פענוח תסריט היירטי (בסיסי); 2) תרגול אינטנסיבי של קריאה (מקורות חירתיים) בפיקוח מורים; 3) דגש על נושאים דקדוקיים הקשורים לטקסטים של הממלכה התיכונה. על ידי חקירת סוגים שונים של מסמכים, המשתתפים ירכשו ביטחון עצמי בהתקרבות לכתבים מצריים עתיקים אוטונומיים במצרים התיכונה, במיוחד אלה שנכתבו בהייראטיים.... [-]

איטליה Turin
בקשת מידע
אנגלית,Arabic (Egypt)
תכנית מלאה
6 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

בית הספר שדה בארכיאולוגיה של ימי הביניים וביו-ארכיאולוגיה בבדיה פוזבורי (לוקה, איטליה) היא תכנית אקדמית שמטרתה להכשיר תלמידים בתחום הארכיאולוגי והביו-ארכאי ושיטות המעבדה. ... [+]

על אודות

בית הספר שדה בארכיאולוגיה של ימי הביניים וביו-ארכיאולוגיה בבדיה פוזבורי (לוקה, איטליה) היא תכנית אקדמית שמטרתה להכשיר תלמידים בתחום הארכיאולוגי והביו-ארכאי ושיטות המעבדה. חפירות יתקיימו בכנסיית "סן פייטרו a Pozzveri" בעיריית Altopascio. Badia Pozzveri ממוקם כ 10 קילומטרים ממזרח לעיר לוקה, בירת מחוז טוסקנה באותו שם. כנסיית סן פייטרו הייתה פעם חלק ממנזר קמלדולי, אשר נוסד במאה ה -11 על חופי אגם בינטינה. האגם של ימי-הביניים, שהיה עתה יבש לגמרי, נמשך בין לוקה לנהר ארנו. המנזר שגשג במאות 12-13 הודות למיקומו לאורך ויה פרנסיגנה, דרך מסחר לרגל גדולה, שחיברה בין צרפת לצפון אירופה עם רומא בכל ימי הביניים. הירידה במנזר החלה במאה ה -14 והובילה בסופו של דבר להתפרקותה במאה ה -15. כנסיית סן פייטרו נותרה כמרכז הפולחן של הכפר ועדיין נמצאת בשימוש.... [-]

איטליה Altopascio
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

הפעילות תכלול 12 הרצאות. כל הרצאה תכלול נושא הכלול בספר לימוד פיזיקה גרעינית סטנדרטי המורחבת כדי להראות כיצד ההבנה שלנו השתנה מאוד בשל הניסיון שנצבר בעשורים האחרונים. בפר ... [+]

על אודות

הפעילות תכלול 12 הרצאות. כל הרצאה תכלול נושא הכלול בספר לימוד פיזיקה גרעינית סטנדרטי המורחבת כדי להראות כיצד ההבנה שלנו השתנה מאוד בשל הניסיון שנצבר בעשורים האחרונים. בפרט, נתרכז בהיבטים הקשורים להתקדמות שנעשתה לאחרונה על ידי מחקר עם קורות רדיואקטיביות (RIB), מודל מבנה ab-initio ואינטראקציות נוקלאון-נוקלאון מודרניות, מחקרי חומר גרעיני ויישומים של עניין אסטרופיסי ומעשי.

על מנת לתת לפעילות אופי בינלאומי מלא ומכיוון שאנו שואפים להעדיף את השתתפותם של סטודנטים צעירים באמת, בחצי היום הראשון נציע כמה הרצאות מבוא הניתנות במפגשים נפרדים בשפות שונות.... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

בית הספר קיץ באוסטארכאולוגיה ופליאופתולוגיה הוא תכנית אקדמית שמטרתה השגת תלמידים בשיטות מעבדה אנתרופולוגיות ופליאופתולוגיות. זוהי הזדמנות יוצאת דופן עבור סטודנטים כדי לקב ... [+]

על אודות

בית הספר קיץ באוסטארכאולוגיה ופליאופתולוגיה הוא תכנית אקדמית שמטרתה השגת תלמידים בשיטות מעבדה אנתרופולוגיות ופליאופתולוגיות. זוהי הזדמנות יוצאת דופן עבור סטודנטים כדי לקבל ניסיון מעשי בחקירה ביו-ארכיאולוגית על ידי עבודה לצד זה לצד חוקרים מובילים בתחום. פעילויות המעבדה וההרצאות יבוצעו במעבדה של פליאופתולוגיה (בתוך בית הספר לרפואה של פיזה). בית הספר קיץ יתקיים במשך 3 שבועות, על מנת לספק לתלמידים את הידע הבסיסי של האנטומיה השלדית, אנתרופולוגיה פיזית, ו paleopathology הצורך לגשת ניתוח אוסטאולוגי. חומרי השלד הנבדקים כוללים דוגמאות מחפירות טוסקניות מתקופת ימי הביניים. הפעילויות יושלמו בפיקוח של צוות מנוסה של המחלקה לפליאופתולוגיה, עם פיקוח של פרופ 'ג'ינו Fornaciari.... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

בעקבות ההצלחה של שתי המהדורות הראשונות בפיזה (2016 ו- 2017), בהשתתפות כ -120 תלמידים מכל רחבי העולם, וכן את המהדורה לשנת 2018 בליטא, במעורבות המייסדים של בית הספר כמו מור ... [+]

על אודות

בעקבות ההצלחה של שתי המהדורות הראשונות בפיזה (2016 ו- 2017), בהשתתפות כ -120 תלמידים מכל רחבי העולם, וכן את המהדורה לשנת 2018 בליטא, במעורבות המייסדים של בית הספר כמו מורים, המחלקה למדע המדינה של אוניברסיטת פיזה הוא מימוש IV הבינלאומי קיץ הספר על תורת הקרקע ו ​​שיטות איכותיות. בית הספר הקיץ הוא קורס אינטנסיבי בן 5 ימים (עם בוקר ואחר הצהריים), שם תרגילים וקבוצות עבודה מתחלפים בהרצאות. חוקרים איכותיים חווים לעתים קרובות בעיות נפוצות כמו ללכת לאיבוד לאחר איסוף נתונים קידוד, המשקיף על אפשרויות לפתח את הרעיונות שלהם, והפקת דוחות משונה ו ארציים. שיטות תיאוריה מוארקים מסייעות לך לזרז ניתוח נתונים וכתיבת דוח. בית ספר קיץ זה מתמקד בשיפור המיומנויות בשימוש באסטרטגיות תורת הקרקע כדי לעזור לך להגביר את החריפות, את הבהירות ואת היצירתיות של העבודה שלך. בית ספר זה יעזור לך לשמור על גמישות התיאוריה הארצית תוך קידום עומק המושג והיקף הניתוח שלך. אנו נדגיש כיצד (1) לפתח ולהכיר בקודים חזקים, (2) לעסוק בניתוח השוואתי, (3) לחזק את הקטגוריות המושגיות המתעוררות שלך, וכן (4) לשלב קטגוריות אלה בדו"ח קוהרנטי ומשכנע, (5) לספק איכות בניתוח איכותי, (6) לתקשר את הממצאים שלך (7) להתמודד עם CAQDAS כדי לשפר את הניתוחים שלך. נדון גם בהתאמה בין תיאוריה מקורקעת לאינטראקציוניזם סימבולי וכיצד השיטה והפרספקטיבה משלימות זו את זו. בית הספר "קיץ" משרת בצורה הטובה ביותר את המשתתפים הנמצאים בעיצומו של פרויקט מחקר איכותי, או שעסקו בקידוד איכותי למחקר מוקדם יותר, בין אם זה היה מחקר תיאוריה מוארקת ובין אם לאו. דיווח איכותני מסתמך על אמנות ומדע - דימוי וניתוח. אולם הניתוח אינו... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
5 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

הקורס יכסה את מחזורו המלא של פרויקט מחקר איכותני; מעיצוב ועד איסוף נתונים, ניתוח, דיווח והפצה. בפרט, המשתתפים יובאו לאסטרטגיות שונות לאיסוף נתונים (ראיונות, מסמכים, נתוני ... [+]

על אודות

הקורס יכסה את מחזורו המלא של פרויקט מחקר איכותני; מעיצוב ועד איסוף נתונים, ניתוח, דיווח והפצה. בפרט, המשתתפים יובאו לאסטרטגיות שונות לאיסוף נתונים (ראיונות, מסמכים, נתונים חזותיים, תצפיות וכו '), שיטות שונות לניתוח נתונים (ניתוח תוכן, אתנוגרפיה, ניתוח שיח קריטי וכו') והם ילמדו כיצד לפרש , הערכה והפצה של ממצאי המחקר האיכותני. לבסוף, כלי תוכנה (Nvivo) עבור ניתוח מחקר איכותי יוצגו המשתתפים יוכנסו לשימוש בו.... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
5 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

בית הספר קיץ של ארכיאולוגיה ב Abruzzo היא תוכנית אקדמית המוצעים על ידי אוניברסיטת פיזה בשיתוף עם superinendence של המורשת הארכיאולוגית של Abruzzo. הסטודנטים יקבלו הכשרה א ... [+]

על אודות

בית הספר קיץ של ארכיאולוגיה ב Abruzzo היא תוכנית אקדמית המוצעים על ידי אוניברסיטת פיזה בשיתוף עם superinendence של המורשת הארכיאולוגית של Abruzzo. הסטודנטים יקבלו הכשרה אינטנסיבית רב-תחומית, הרצאות, מעבדות, שתי פעולות חפירה שונות. כדי להשלים את התוכנית תכננו ביקור בסוף השבוע באתר הארכיאולוגי. עם בית הספר שלנו, התלמידים יפתחו את המסגרת הבסיסית של ידע ומיומנויות לעבודה המקצועית העתידית שלהם בארכיאולוגיה.... [-]

איטליה Lecce Nei Marsi
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

תלמידי הפקולטה יוכשרו בקבוצות המחקר שעסקו ביוזמות החדשות של Fermilab, ב- mu2e, ב- muon (g-2), בניסויים של נובה, וכן בניסויים עתידיים בפיסיקה של נייטרינו, או בקבוצת פרמילב ... [+]

על אודות

תלמידי הפקולטה יוכשרו בקבוצות המחקר שעסקו ביוזמות החדשות של Fermilab, ב- mu2e, ב- muon (g-2), בניסויים של נובה, וכן בניסויים עתידיים בפיסיקה של נייטרינו, או בקבוצת פרמילב המשתפת פעולה עם ניסוי CMS , או בקבוצת התיאוריה. עבור חלק מהתלמידים, ההתמחות עשויה להתקיים במעבדות או באוניברסיטאות אחרות. סטודנטים בהנדסה יוכשרו בחטיבת המאיצים של פרמילב, בחטיבה הטכנית או במחשוב או בקבוצות העוסקות במחקר יישומי במעבדות או באוניברסיטאות אחרות. כל מתמחה יופקד על ידי מורה אחד, עובד של המעבדה האמריקנית. המורה אחראי על כל תוכנית ההכשרה של המתמחה במשך 9 שבועות של קביעות על אדמתנו. כל מתמחה יציג דו"ח בכתב אשר יהיה היעד של הערכה על ידי אוניברסיטת פיזה הוועדה.... [-]

ארצות הברית Batavia
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 חודש
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

מטרתו של מינור זה לספק ידע וכלים כדי להתחיל ולהפעיל חברת תיירות הממוקדת בספורט. ... [+]

מַטָרָה

מטרתו של מינור זה לספק ידע וכלים כדי להתחיל ולהפעיל חברת תיירות הממוקדת בספורט.

מי יכול להגיש בקשה

סטודנטים המעוניינים בתחום התיירות והניהול

שפה

אנגלית

עוצמת האינטנסיביות

זמן מלא

תנאי קבלה

להיות סטודנט באוניברסיטה

ECTS

15

אגרות

2640 אירו

(עמלות 1000, לינה 1640)

רַכָּז

פרופ 'אנריקה למי

דוא"ל:

enrica.lemmi@unipi.it

פרק זמן

23 בספטמבר - 03 בנובמבר 2019

מועד אחרון

31 ביולי 2019... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

קורס זה הוא תוצאה של שותפות של UN-Habitat ואוניברסיטת פיזה. היא מתמודדת עם הנושא המורכב של הערים האלטרנטיביות השולטות באקלים, ומבצעת הערכה של שיטות עבודה מומלצות לפתרונות ... [+]

על אודות

קורס זה הוא תוצאה של שותפות של UN-Habitat ואוניברסיטת פיזה. היא מתמודדת עם הנושא המורכב של הערים האלטרנטיביות השולטות באקלים, ומבצעת הערכה של שיטות עבודה מומלצות לפתרונות ולפתרונות. הקורס מתמקד בעיקר בקובעי מדיניות, עובדי ציבור ומתרגלים, המציגים תכנים תיאורטיים ואקדמיים תוך שימוש מעשי ומעשי. תכנים ספציפיים בתוך הנושא הכללי יזוהו כל שנה ומוסכמים על ידי המארגנים בכל מהדורה, על בסיס ההתפתחויות השוטפות באזור.... [-]

איטליה Lucca
דצמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
5 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

בית הספר קיץ "מצרים" כאוצרים מוזיאונים: הכשרה אימפרסיבית "היא תוכנית אקדמית המוצעת על ידי אוניברסיטת פיזה בשיתוף עם המוזיאון Egizio בטורינו. מטרתו העיקרית של בית הספר היא ... [+]

על אודות

בית הספר קיץ "מצרים" כאוצרים מוזיאונים: הכשרה אימפרסיבית "היא תוכנית אקדמית המוצעת על ידי אוניברסיטת פיזה בשיתוף עם המוזיאון Egizio בטורינו. מטרתו העיקרית של בית הספר היא לספק גישה תיאורטית ומעשית לאובייקטים מצריים עתיקים כחלק מאוסף. כל אובייקט הוא הצטברות של סיפורים שונים, עתיקים ומודרניים כאחד, החל בייצור, שימוש, בתצהיר, גילוי, עד לרכישה, שימור והצגה. בית הספר יציע הזדמנות ייחודית להתמודד עם חפצים מצריים מכל הזוויות השונות, מנקודות מבט תיאורטיות ועד פרגמטיות יותר, וחושף את המשתתפים למגוון פרקטיקות מוזיאוניות בזכות חוויה נמרצת בסביבת מוזיאון.... [-]

איטליה Lucca Turin
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שבוע
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Pisa Summer & Winter Schools

שבועיים של פעילויות חינוכיות וסדנאות, כמו גם רשתות, סוציאליזציה, התאמת משחקים והרפיה. בתחילת השבוע הראשון יוצגו האתגרים שהושקו על ידי החברות המעורבות בתכנית ואשר עליהן יי ... [+]

על אודות

שבועיים של פעילויות חינוכיות וסדנאות, כמו גם קשרים, סוציאליזציה, שידוכים והרפיה. בתחילת השבוע הראשון יוצגו האתגרים שהושקו על ידי החברות המעורבות בתכנית ואשר עליהן ייקראו משתתפי הקורס לעבוד בקבוצות של 4-5 אנשים. בסוף השבוע הראשון יוצגו הטיוטה הראשונה של הפרויקט שהקבוצות יבצעו. בסוף השבוע השני יוצג הנוסח הסופי של הפרויקטים. מדעי הרוח דיגיטליים שיעורים מעשיים-מעשיים על הכלים המתקדמים ביותר, הטכנולוגיות והשיטות של עולם מדעי הרוח הדיגיטליים.... [-]

איטליה Lucca
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית