Sacred Art School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית ספר בינלאומי מושרש בטוסקנה שנוסד לקידום יצירתיות באומנות ובאמנות אומנותית, עם פתיחות בלתי מוגבלת לעולם הקודש, בשירות הכנסייה הקתולית והחברה בכללותה.

המוטו של בית הספר "קדימה במסורת" מגדיר את הסביבה בה ניתן לעצב וליצור יצירות אמנות עכשוויות, המשדרות משמעות לגברים ונשים של ימינו, אך קשורים גם למסורת של המאה העשרים של ההיסטוריה האמנותית.

האמונה הנוצרית מבוססת על גלגולו של האדם האל, עובדה היסטורית שניתנה במשך מאות שנים, שגם כיום היא אירוע, מפגש אפשרי, כאן ועכשיו, עבור גברים ונשים בני זמננו. מטרתה של אמנות קדושה היא לעודד מפגש אישי זה.

בית הספר, שאינו דבק באף זרם אמנותי מסוים, הוא מעל לכל סדנא בה מפיקים תלמידים ומורים, אמנים ובעלי מלאכה, יצירות אמנות קדושות באיכות גבוהה. כאשר התלמידים מפתחים את כישורי העיצוב והייצור שלהם, הם עבדו על עמלות אומנותיות, למדו גם כיצד לקיים אינטראקציה עם הלקוחות וצרכיהם.

בית הספר שואף לסייע לאמנים להתקדם במסורת, באמצעות חמישה כלים עיקריים:

 1. הכשרה אומנותית וטכנית קפדנית
  המאפשרת לך להשתלט על השפה הפיגורטיבית, כפי שהיא נלמדה בסדנאות אמנות ברנסנס ובאקדמיות לאמנויות.
 2. ניתוח מעמיק של המחשבה העכשווית המסייע בהבנת הקודש
  למשל דרך חקר גאודיום Evangelii Gaudium של האפיפיור וה- Laudato si העוסקים בנושא היופי בליטורגיה ובבריאה. חשוב גם עבודתו של בנדיקטוס ה -16, הכלולה ב"הקדמה לרוח הליטורגיה ", כמפתח הרמנויטי לתנועה הליטורגית ולוותיקן השני. מקור נוסף הוא התיאולוגיה של הגוף מאת ג'ון פאולוס השני, המהווה גישה חשובה מאוד לגוויות וחשיבותה לעולם העכשווי. מכתבו של ג'ון פאולוס השני לאמנים נחשב למסמך יסודי המהווה אוריינטציה חשובה לבית הספר.
 3. ידע תיאורטי ומעשי של האמונה שיש לייצג
  בא potranno infatti gli artisti contemporanei svelare il vero volto di Cristo se non conoscono con la testa la Cristologia e non frequentano con il cuore la persona di Cristo, nella preghiera quotidiana e nei sacramenti?
 4. תשומת לב מיוחדת לדמות האנושית
  אנו מכוונים להתמקד שוב בדמות האנושית, מעבר למשבר האיקונוגרפי העכשווי ולידיעת העקרונות האמנותיים האקדמיים: זו ההזדמנות המוצעת לסטודנטים הלומדים להתבונן ומעודדים לפרש את מה שהם רואים, תוך קבלת בחירות חזותיות מושכלות.
 5. ההקשר של העיר פירנצה
  עם אוספיו ואירועי התרבות - הכיתה החשובה ביותר - השותפות עם סדנאות האומנים ההיסטוריות, קונפטיג'יאנטו ועם האופרה דל דואומו, מעבדה חיה לשיקום ותחזוקה של כמה מיצירות האמנות הנערצות ביותר, תורמים לתפקיד גיבוש דמויות מקצועיות חדשות וספציפיות: אמנים ובעלי מלאכה באמצע הדרך בין אומנות מדויקת ליצירתיות אמנותית.
  126997_pexels-photo-102127.jpeg דייאן גן / פיקסלים

בית Sacred Art School , שנמצא בתוך הפארק, נמצא בקומה הראשונה בבניין הפבונייר.

האזור המלא בירק ושלווה הוא הסביבה המושלמת ללמוד ולפתח את כישוריך האמנותיים.

בוא לפגוש אותנו.

מיקומים

העיר מטרופוליטן פירנצה

כתובת
Viale della Catena, 4
Le Pavoniere – Parco delle Cascine

50144 העיר מטרופוליטן פירנצה, טוסקנה, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך