Roma Film Academy

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

חדשות!

לאחרונה התקשרה Roma Film Academy עם אוניברסיטת טרמו המאפשרת לך להשיג תואר ראשון במדעי התקשורת (מסלול DAMS) , בהשתתפות בלוח זמנים של הרצאות במתקנינו בקמפוס סינצ'יטה , ברומא. לוח השנה הזה תוכנן למעשה למי שעובד או שאין לו אפשרות אחרת להשתתף בשיעורים מדי יום, כמו למשל אלה הגרים במחוזות אחרים של לאציו או סטודנטים זרים. בפועל, עם מספר מצומצם של מפגשים בחודש, כלומר בין עשרים לשלושים בשנה, בלימוד שאר הזמן בבית, ניתן להשיג את התואר המדובר על ידי מתן רק את הבחינות בטרמו, בבית הספר אוניברסיטה. כל מפגש נועד להנחות את התלמיד בתרגול בבית ולעזור לו לאמת את רמת הידע שהושג. האקדמיה שלנו, הנתמכת על ידי מזכירות אוניברסיטת טרמו, תדאג להנחות את הסטודנט בכל ההליכים הקשורים להרשמה ולגשת לבחינות הדרושות ללימודים.

האם אתה נלהב מקולנוע? האם אתה רוצה להיות שחקן, במאי, מעצב תלבושות או צלם? אז רומא האקדמיה הוא מה שאתה מחפש. ממוקם בתוך אולפני Cinecittà, ערש הקולנוע האיטלקי, באחת הערים היפות ביותר של אירופה עבור המורשת האמנותית והתרבותית, כלומר, רומא, ה- RFA הוא בית ספר שמכשיר צעירים בעבודות רבות של ייצור סרטים וקול .

מצויד בתיאטרון משלה וקביעות קבועות, עם צוות הוראה של כמה עשרות אנשי מקצוע, רבים מהם זוכי פרס הן באיטליה והן בחו"ל, RFA מייצג את הבחירה הנכונה עבור מי ברצינות מתכוונים לבצע מסלול הקריירה בתוך אודיו- מגזר הייצור החזותי. ה- RFA מציע קורסים של שנתיים - עם נוכחות חובה ומספר מצומצם - של הפקה, כיוון

הקורסים הם בלעדית בשפה האיטלקית, אשר נחשב תנאי מוקדם כדי להשתתף בהם, אם כי כמה מודולים עשויים להיות בשפה האנגלית. RFA הקימה הסכמים עם מוסדות השפה האיטלקית כדי לעזור לתלמידים שרוצים ללמוד את זה.

כדי לגשת לקורסים יש לערוך ראיון ראשוני כדי לאמת הן את הריבית בפועל והן את רמת ההתחלה של התלמיד לצורך כניסה לכיתת ההרשמה המוגבלת. המזכירות שלנו זמינה לכל השאלות שיש לך, הן על הקורסים ועל ההזדמנויות של תושבות בבירה האיטלקית.

יתר על כן, מדי שנה RFA פותחת את שעריה, לאחר שעבר בדיקה ספציפית, גם לאלה שכבר רכשו ניסיון כלשהו על סטים או בבתי ספר אחרים ורוצים לנסות להתקבל ישירות בשנה השנייה. כל המידע על מושבים זמינים וכיצד להזמין את הבחינה מפורסמים באתר הרשמי של האקדמיה.

116176_rfa_set_001.jpg

רומא סרטים © 2019

הסגנון שלנו

סגנון RFA אופייני למרכז אמנותי, בית ספר של הכנה מעשית, שבו לומדים קודם כל לעבוד בצוות, לעקוב אחר הכללים, לנהל מועדים ומשלוחים ולמצוא עבודה יעילה ושיטת לימוד.

ב RFA אנו לשחזר את הדינמיקה של העולם המקצועי של הקולנוע: לימוד מתמיד, יצירתיות, האינטראקציה בין מחלקות, לעבוד על סט ו אופסט. ההפקות החינוכיות שמפקחות המורים והצוות עוקבות אחר נושאים ופרמטרים מורכבים יותר ויותר במהלך המסלול החינוכי. כל הפרויקטים של תקופת השנתיים מתבצעים בשיתוף פעולה: אחריות זו משתפת פעולה, כמו גם עבודת צוות ומסייעת לנהל טוב יותר את עומס העבודה עבור כל פרויקט. באופן כללי, עבור כל המחלקות המשימות של המשרות הן ואחריו המורים; זה מאפשר לך לפנות וללמוד להתמודד עם שיטות עבודה, תרבויות שונות ומאפיינים אמנותיים שונים אשר נתקלו במהלך שנתיים של האקדמיה.

התלמידים מצטרפים לקהילת ה - RFA במהלך השיעורים, ערכות ההוראה ופעילויות נוספות. הזדמנויות ליצירת קשרים וליצירת קשרים בין עמיתים ואנשי מקצוע בפקולטה הם אחד מהיתרונות, יחד עם שיטת ההכשרה בעבודה, שהופכת את החוויה השנתית למעניינת ומקיפה.

מַטֶה

האקדמיה ממוקמת בתוך אולפני Cinecittà שבה היא מחזיקה שני מקומות: אחד מול התיאטרון ההיסטורי של פליני 5, שבו הכיתות ומשרד המזכירות של ההוראה; השני בתוך הקמפוס Cinecittà, עם soundstage ו קובע, האדמיניסטרטיבי ומשרדי ההנהלה.

Cinecittà

אולפני הסרטים של Cinecittà ממוקמים במרחק של 9 ק"מ ממרכז רומא, על שטח של 400,000 מ"ר. Cinecittà היום מייצג את נקודת המשען של תעשיית הקולנוע האירופי לייצור סרטים מחזור מלא, בדיוני, טלוויזיה, פרסומות, וקטעי וידאו: מן הייצור כדי מהדורה, למימוש אפקטים מיוחדים. עבור סטודנטים RFA, אימון בתוך אולפני היא הזדמנות מצוינת.

רומא

רומא היא לא רק ביטוי למורשת ההיסטורית, האמנותית והתרבותית של העולם המערבי של אירופה, אלא היא גם בירה עשירה ברעיונות ובפעילויות עבור סטודנט שמתכוון להתמודד עם האמנות השביעית. אולמות האמנות היפים והעתיקים ביותר, פסטיבלי הסרטים הרבים, פסטיבל הסרטים של רומא ותכניות התיאטרון היוקרתי, מבטיחים כי החיים בבירה הם חוויה אמנותית, כמו גם אנושית, מגרה יותר מאי פעם.

אנשי קשר

116400_Contacts.jpg

מיקומים

רומא

כתובת
c/o Teatro 4 - Cinecittà Studios
Via Tuscolana, 1055

I 00173 רומא, לאציו, איטליה
טלפון
+39067219555