Palazzo Spinelli Group

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

פאלאצו ספינלי נוסדה בשנת 1998. מטרתו של פאלאצו ספינלי היא לשמור על המורשת התרבותית העולמית באמצעות קידום, ארגון וניהול של יוזמות ללימוד, שימור, שיקום, קידום והגשמה של מורשת תרבותית ואמנותית.

פאלאצו ספינלי פועל ביותר משלושים מדינות שונות, ארגון תוכניות הכשרה וקורסי רענון לאנשים העוסקים בתחום ניהול המורשת התרבותית, שימור, שיקום, תיירות תרבותית וסביבתית וכן ארגון אירועים. העמותה מבצעת גם פרויקטים בשיתוף עם רשויות ציבוריות וחברות פרטיות כגון הנציבות האירופית, אונסקו ומשרד החוץ האיטלקי. עבודתנו עם המשרד מתבצעת במסגרת הסכמי שיתוף פעולה בתחומי המדע, הטכנולוגיה והתרבות בחסות למעלה מ -40 ממשלות ברחבי העולם.

Palazzo Spinelli יש מעל 15 שנות ניסיון בתחום עם יותר מ 300 קורסים של מאסטר הושלמה מעל 1700 בוגרי, מה שהופך אותו נקודת התייחסות הן באיטליה והן בחו"ל. העמותה מציעה גם הכשרה, תכנון, תפעול ותגובה לשוק העבודה, כל העת נמצאת בחזית השיקום והשימור בענף.

המשימה שלנו

"לתרום לחינוך ולשימוש המודע במורשת האמנותית והתרבותית של האנושות על ידי פיתוח מודלים של ממשל שמטרתם להגביר את תחושת השייכות, ההתעניינות, הכבוד והמודעות לתרבויותיו של האחר ושל אחרים".

האמנה

פאלאצו ספינלי הוא מוסד מוכר של הסמכות האזורית טוסקנה (אזור טוסקנה - צו מס '1722 מיום 25.3.2003), ומאז הקמתו הוא מקיים קורסים המוכרים על ידי משרד החינוך והרווחה (על פי חוק מס' 845 21/12/1978). מאז 2010 הוא גם היה חבר של ELIA (הליגה האירופית של המכונים לאמנויות), והיא מובילה את השימור של הליגה ואת החלק שיקום.

מערכת האיכות

למכון מדיניות איכותית, המאושרת על פי תקני ISO 9001: 2008. מטרתנו היא להמשיך ולשפר את תהליכי המכון ונהליו, לעודד שינויים בתוך המבנה ולקדם חילופי תרבות מתמשכים עם החברה שלנו.

פאלאצו ספינלי מקדם את הרעיון שהוראה אינה משפיעה רק על המצפון האנושי, האזרחי והתרבותי של התלמידים, אלא גם מעבירה ידע חיוני רחב, ומודעות מקצועית, וכן מספקת את הכישורים להכיר ולהסתגל ל שינוי החברה והעולם העסקי.

לפלאצו ספינלי יש את המטרות הבאות:

 • יצירת יוזמות הכשרה המבוססות על ניתוח אמיתי של דרישות תעסוקתיים והוראה
 • ארגון פעילויות המבטיחות תנאים אופטימליים לאספקת שירותים על מנת להבטיח למידה יעילה
 • לקדם ולפתח את המשאבים האנושיים היחסיים לעבוד על יצירה ומימוש של פעילויות הכשרה
 • לקדם שיתוף פעולה עם רשויות ציבוריות לאומיות ובינלאומיות וחברות פרטיות כדי להקל על ההפצה הבלתי מוגבלת של אנשי מקצוע מיומנים
 • בדיקת שיטות הוראה חדשניות הקשורות למומחיות, פעילויות ניהוליות ומקצועיות

לשם השגת מטרות אלו, פאלאצו ספינלי מארגן אירועים תרבותיים ומדעיים באיטליה ומחוצה לה, תוך שיתוף פעולה עם רשויות ציבוריות וחברות פרטיות. היוזמות כולן מכוונות להפצת הידע של הידע האמנותי, המדעי והתרבותי, וכן להקל על המחקר, השימור והמימוש של המורשת התרבותית והאמנותית.

חֲבֵרוּת

מאז הקמתו, הצטרף המכון למספר רשתות לאומיות ובינלאומיות, וכן שותפויות שמטרתן הספציפית היא שימור המורשת התרבותית והעולם הכלכלי.

במיוחד בשנים האחרונות, סדרי העדיפויות של המכון השתלבו בתהליך האירופי הרחב יותר של התפתחות תרבותית, שמטרתו ליצור מאמץ גדול להשאיר מאחור את המשבר וליצור תנאים לשיעור תעסוקה כלכלי גבוה.

אסטרטגיית אירופה 2020 היא תוכנית צמיחה ייחודית, עד השקעות אפקטיביות יותר בחינוך, מחקר וחדשנות. בזכות הבחירה המכריעה לטובת כלכלה שמטרתה להגן על הסביבה ועל הקיימות, האסטרטגיה נועדה ליצור מקומות עבודה נוספים ולצמצם את האבטלה.

כיום המכון עומד בארגונים הבאים:

 • (הליגה האירופית של מכוני אמנויות), אמסטרדם
 • אירופה נוסטרה, אולנדה
 • קרן אנה לינד, אגיטו
 • FAI (Fondo Ambiente Italiano), איטליה
 • FME (פונדציה או מריטה יורופין), לוקסמבורג
 • ICFAD (דיקנים בינלאומיים לאמנויות יפות), ארה"ב
 • SEMA (Société d'Encouragement aux Métiers d'Art), צרפת
 • Città אינפיניט, איטליה
 • שותפים חברתיים פאלאצו סטרוצי (חבר כבוד), פירנצה

פאלאצו ספינלי הוא חבר במועצת המנהלים של אליא (הליגה האירופאית של מכוני האמנויות) באמסטרדם והיא ממלאת תפקיד מוביל בקרב המוסדות החברים בשימור ושיקום.

ELIA, היא הרשת הגדולה ביותר של מוסדות לאמנויות יפות ויישומיות באירופה ויש לה יותר מ -400 חברים שמושכים מעל 350,000 תלמידים.

מיקומים

פירנצה

Palazzo Spinelli

כתובת
Via Maggio, 13
50125 פירנצה, טוסקנה, איטליה
אתר אינטרנט
טלפון
+39 055 213086