LABA Firenze - Liberal Academy Of Fine Art

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

LABA של פירנצה היא האקדמיה לאמנויות יפות מורשה על ידי MIUR (משרד החינוך אוניברסיטת ומחקר). מכון לחינוך אמנותי גבוה שתמיד התמקד בנתיבים "חדשניים" , קרוב לטכנולוגיות חדשות ושימוש במכשירי מולטימדיה. הקורסים האקדמיים, המקבילים לתואר, בנויים על 3 2 דרך המחלקות לצילום, עיצוב גרפי

LABA היא רשת דידקטית עם משרדים באיטליה ומחוצה לה. המוסד בפירנצה פועל מאז שנת 2001 , עם מספר קורסים קבועים (עד 20 סטודנטים), ומאפשר ל -600 סטודנטים רשומים להשתמש במעבדות מקצועיות , המצוידות במולטימדיה ובציוד הדור האחרון , בצורה האופטימלית ביותר.

69838_69792_SchoolProfile01.jpg

הסטודנטים מגיעים מכל רחבי העולם והאקדמיה הפכה לאורך השנים למקום של חילופים תרבותיים ואתניים מתמשכים, שבהם אנשים עם אורח חיים שונה, תרבויות, דתות וקבוצות אתניות נפגשים, דנים ומאמתים את הידע שלהם על אמנות, יצירתיות, יופי ו הַרמוֹנִיָה.

LABA תמיד עבד ליצור סינרגיות משמעותיות, הכוללות קרנות, אגודות ומוסדות ציבוריים כגון מוזיאונים, עיריות, מחוזות, אזורים ; אבל הוא משתף פעולה בעיקר עם חברות סטנדרטיות בינלאומיות כגון Cartiere Fedrigoni, Rifle, Alessi, Martinelli Luce, Mantellassi 1926, Artemide, Alpitour e MBM Biliardi כי התלמידים משלימים את קורס ההכשרה המקצועי באמצעות פיתוח של פרויקטים שעניינם דידקטיקה וייצור תעשייתי.

באמצעות יצירת תכניות חינוכיות אד-הוק, ההגדרה של נושאים מכוננים מתאימים, שיתוף הפעולה במחקר, שה- LABA ושותפיו אפשרו לצמיחה מתמשכת של היצירה שפותחה על ידי התלמידים, לאבה עצמה מפעילה משאבים באופן קבוע כך להגדיל את רשת שיתוף הפעולה של החברה.

בנוסף לתוכנית ארסמוס פלוס, בשנים האחרונות LABA הפעילה סינרגיות בינלאומיות ; מתן כוח רב יותר לחינוך המהווה חלק ממערכת שתוכננה ברמה האירופית, מערכת העברת האשראי האירופית , שימושית כדי להקל על ניידות התלמידים, לא רק בקרב הפקולטות באוניברסיטה האיטלקית, אלא גם בתוך מדינות הקהילה האירופית, עם אפשרויות שונות כגון כמו הכשרה של שלוש שנים באיטליה ובשנתיים הבאות באחת המדינות החברות באיחוד האירופי. תהליך הבינאום הוא גם פעיל במדינות בחו"ל, באמצעות שיתופי פעולה נכתבו לפני כמה שנים עם סטיבן פ אוסטין סטייט ואנג'לינה קולג ' (ארה"ב).

בשנת 2015 LABA פיקח על הפסטיבל של התרבות האיטלקית אני צ 'כיה .

Florence

ציוד מעבדה

מעבדות LABA מסופקים עם ציוד מקצועי הטכנולוגיה העדכנית ביותר. ישנם שני אולפנים עם מערכות תאורה מלאה כלי ירי מעולה (מצלמות ניקון ו מצלמות וידאו Canon). יש חדר חושך לפיתוח, תיקון והדפסה של תמונות אנלוגיות. הכיתה מצוידת במגדלים, ספסלים אופטיים, פיתוח ותיקון טנקים ועוד. מעבדות מחשבים זמינות, כל אחת מצוידת ב -20 תחנות עבודה של MACINTOSH (הדור האחרון), וכן מדפסות וסורקים בחדות גבוהה. המעבדה לציור מורכבת מאולם גדול, שבו יש לתלמידים מקום לבטא את עצמם בהתאם למאפיינים שלהם, תוך שימוש בטכניקות שונות. מודלים זמינים לשיעורים בעירום.

Florence

הצעה הצעה

LABA התמקדה תמיד Pathways "חדשניים", בהפעלת קורסים אקדמיים מובנים ב 3 2, שווה ערך לתארים קצרים וכתובות התמחות הקשורות לטכנולוגיות חדשות ושימוש במדיה הקשורה למולטימדיה. הצעת ההכשרה מחולקת בין צילום, עיצוב גרפי ומולטימדיה, אמנות חזותית-ציור, עיצוב, עיצוב אופנה.

מיקומים

פירנצה

כתובת
LIBERA ACCADEMIA DI BELLE ARTI
Piazza di Badia a Ripoli, 1/A
50126 Florence (Italy)

פירנצה, טוסקנה, איטליה