Fondazione Campus

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

קמפוס אנשים שפת הספר עבור אלה שרוצים ללמוד שפות זרות שהוקמו בעולם גלובלי יותר ויותר, שפה זרה הפך לכלי תחרותי מאוד. הספר, המוכרת בשם לוקה קמפוס קרן, בקמפוס קרן למעלה מעשור עוסק במחקר ובחינוך, עסקים השתלמות, תיירות וניהול בתחום האוניברסיטה.

מורים לשפת לשון מורת אמא קמפוס בית ספר הן של ידע מקצועי גבוה וניסיון בינלאומי נרחב בתחום.

Cafe

שניהם ידידותיים וחם, אלא גם כדי ליהנות מהנוף היפה של המרחב על הגבעות הלוקות, שבו תלמידים ומורים יכולים ליהנות זמן מנוחה נוסף נחמד. יום שני עד שישי מ 14.30 בבוקר 8.30 אחר הצהריים - נקודה

הספריה

לספרייה יש 48 שולחנות קריאה עם Wi-Fi, במוזיאון יש יותר מ 2500 מורשת תרבותית רשומה, ספרים אלה כוללים היבטים של תחום ההיסטוריה, הספרות, אמנות, כלכלה, עשירה אוסף גדל והולך של תכנים מסוימים של תעשיית התיירות ידע ופרסומי ילידים.

חדר קריאה: יום שני עד יום שישי מ- 9.00 בערב עד 19.00 נקודות

כיתות מולטימדיה

יש שפת ספר קמפוס כיתות מצויד בציוד הוראה מודרני, שב שני חדרי מחשב בכיתת מעבדת שפה בתוך החדשני ביותר של טוסקנה. יום שני עד יום שישי מ- 9.00 בערב עד 19.00 נקודות

תנועה

בית הספר מציע שירות הסעות חינם אל ומבית הספר ומרכז העיר לוקה. לבית הספר יש גם חניה בשפע, ומאוד קלה לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות.

הישאר

דירה

בתי ספר צריכים להיות משותפים כמו דירות יחידות או כפולות מספקות לתלמידים בבית, אמבטיה ושירותי דירת מטבח; דירה בסמוך למרכז הלוקה או בבית הספר.

ציטוטי מחיר והרבה לראות

מלונות לוקים סן בפרדיאנו

המלון ממוקם במרכז העיר העתיקה של לוקה, בנוסף המלון מציע חדרים פרטיים עם שירותים נפרדים (כולל יחיד, כפול, משולש מרובעת), אלא גם מספק שירותים ציבוריים יכולים לחיות עם 6-8 חדרים גדולים בודדים, אשר קבוצת נסיעות אירוח למשפחות היא גם אופציה טובה מאוד. מחיר השעון לזמינות.

מלונות "לינה וארוחת בוקר" משפחה Hostel

ייתכן שבית הספר צריך לחיות בשני כוכבים למלון ארבעה כוכבים או "לינה וארוחת בוקר" במעונות הסטודנטים משפחה לבחירות הללו. אלה מלונות כוכב "לינה וארוחת בוקר" מלון משפחתי, כמה במרכז העיר העתיקה של לוקה, וכמה כפרים ליד בית הספר, בשיתוף כל בתי המלון האכסניות שלנו יש רמה גבוהה של מתקני איכות אמינה .

המחירים מתחילים מ 50,00 € לאדם ללילה, כולל ארוחת בוקר.

הספר רק לספק סיוע לסטודנטים בעלי הקרקעות, מערכת היחסים בין הצדדים אינה נושאת בכל אחריות.

* קורסים איטלקים לזרים יש סטודנטים רשומים בחינם

טאון של לוקה

לוקה משום שיש להם קירות 15,16 בבניין מהמאה מפורסם 4,5 קילומטר הפריפריה כולה שלה הקיף את העיר העתיקה של לוקה, הוא אחד מארבעה הקירות של עיר הבירה העתיקה של איטליה, עבור השלושה אחרים (פרארה , גרוסטו וקסם ברגה). הנוכחות של חומת העיר העתיקה גם הופך את מרכז העיר ההיסטורי כמעט ללא פגע לשמר את המראה המקורי, ישנם מבנים רבים בעלי עניין אדריכלי, כגון יותר מ 100 (והלא-דתי ) ארמון ענק כנסיות מימי הביניים דתיים, מגדלים, מגדל פעמון, מונומנטים ויש להם סגנון קו מעולה של הרנסנס.

העיר מתגאה גם מרחבים עירוניים יפים, כאשר המספר בכיכר אמפיתיאטרון המפורסמת ביותר, תווי פניו בהחלט העולם של היחיד, בכיכר, ליד האמפיתיאטרון האדריכל לורנצו בליני נוטו הרומי הוקם.

הרחוב הראשי הוא חתיכה בעיר העתיקה של Fillungo הרחוב של ימי הביניים צר, המפגיש את הרחוב הגדול של החנויות של העיר.

בגלל המונומנטים ההיסטוריים העשירים שלה, ולאחרונה, אונסק"ו המוצע ללוקה "מורשת עולמית" רשימה של המלצות.

מיקומים

לוקה

כתובת
Fondazione Campus | Via del Seminario Prima, 790 - Monte San Quirico
55100 לוקה, טוסקנה, איטליה