קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה

אוניברסיטה בינלאומית המבוססת על ערכים אנושיים גדולים, העוסקת באנשי מקצוע מובילים עתידיים. בחירה נהדרת לחינוך אתי ותרבותי.

מי אנחנו

אוניברסיטה איטלקית

האוניברסיטה האירופית ברומא (EUR) היא אוניברסיטה פרטית ומוכרת כחוק המשחררת כישורים אקדמיים בעלי ערך משפטי. האירו מציע תארים ראשונים בכלכלה וניהול עסקי (L-18), מדעי פסיכולוגיה וטכניקות (L-24) ותיירות וניהול קרקעות (L-15); תואר שני בכלכלה וניהול חדשנות (LM-56) ופסיכולוגיה (LM-51); תואר שני במחזור יחיד במשפטים (LMG-01) ומדעי החינוך היסודי (LM-85 bis). יתר על כן, הוא מציע דוקטורט. והשתלמויות.

נוצרי

האוניברסיטה האירופית ברומא, שנוסדה בשנת 2004 על ידי הקהילה הדתית של לגיונרים של ישו, היא חלק מהמסורת הגדולה של הכנסייה הקתולית ורשת בינלאומית של אוניברסיטאות.

שם כל תלמיד נמצא בלב פרויקט חינוכי חדשני

השנים המוקדמות להשכלה גבוהה מייצגות רגע מרגש וחשוב מכריע בחיים: האוניברסיטה האירופית ברומא מנחה סטודנטים צעירים לבחור את הקריירה שלהם על פי יעדיהם ושאיפותיהם. באמצעות זה מועצם הכשרון של כל תלמיד.

האוניברסיטה האירופית ברומא ממוקמת בקמפוס מודרני. הקורסים המוצעים מאופיינים בדרך הוראה אינטראקטיבית ודינאמית כך שתלמידים יכולים ליצור קשר ישיר עם כל פרופסור וזה מוביל ליצירת קהילה אקדמית אותנטית. הרצאות המוצעות להביא רמה גבוהה של למידה בשיטת הוראה יעילה מאוד.

בהתמכרות, לתארים שונים, תהליך הלמידה כולל פעילויות באחריות חברתית ופיתוח מיומנות רכה על מנת לעודד גישה חיובית ומחויבות כלפי אחרים.

ההכשרה האקדמית מסתיימת דרך לימודים בחו"ל. המשמעות היא העמקת כישורי השפה, הרחבת רקע תרבותי וחיות חוויות חשובות לצמיחה אנושית ומקצועית.

האוניברסיטה האירופית ברומא מסייעת גם לבוגרים במציאת הזדמנויות עבודה דרך סטאז ', חניכות וראיונות עבודה.

להתפתחות חברה חדשה

האוניברסיטה האירופית ברומא מכשירה אנשי מקצוע ואנשים עם ערכים מוצקים, מודעים למחויבותם, שיהיו האחראים לבנות רוח חדשה לקידום כבוד האנשים.

Università Europea di Roma: אנו מלמדים אנשים, אנו מכשירים אנשי מקצוע.116043_pexels-photo-864994.jpeg

קַמפּוּס

האוניברסיטה האירופית ברומא בנתה את הקמפוס שלה על פי קריטריונים אדריכליים מודרניים, ללא מחסומים, עם הרבה מקום לחיות בו ולשתף: אזורי לימוד, ספריה, אזורי פנאי, קפיטריה, כיתות זמינות לסטודנטים גם כשאין הרצאות. הקמפוס שיחיה לאורך כל היום. צוות ההוראה והמנהל תמיד זמין בכדי לספק תשובות מהירות ולהימנע מתורים מיותרים.

האוניברסיטה מצוידת בשפע של אזורי חניה בחינם וקל להגיע אליהם בתחבורה ציבורית (10 דקות רכבת מסטזיונה סן פייטרו). יתר על כן, WiFi מהיר וחינמי זמין בכל מקום. אבטחה ובקרה הם נקודה חשובה בניהול האוניברסיטה; שירות מעקב ייעודי זמין 24 שעות ביממה.115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Summer course

European University of Rome - Summer school

התוכנית תתפתח בהקשר של מחקר מתקדם בינלאומי ישירות באתר, במקומות ההיסטוריים החשובים ביותר הקשורים בישוע ובבשורות בירושלים ובגליל. ... [+]

האוניברסיטה האירופית ברומאבית הספר לקיץ "בעקבות ישו. היסטוריה וארכיאולוגיה "ירושלים ומגדלה 6-12 ביולי, 2019

התוכנית תתפתח בהקשר של מחקר מתקדם בינלאומי ישירות באתר, במקומות ההיסטוריים החשובים ביותר הקשורים בישוע ובבשורות בירושלים ובגליל.

באמצעות הרצאות, פגישות עם חוקרים, חוקרים וארכיאולוגים, המשתתפים יכירו את שורשי הנצרות וליבו של הקשר בין היהדות והנוצרות מנקודת מבט היסטורית.

סדנאות, פורומים וביקורים במוזיאונים וחפירות ארכיאולוגיות מתוכננות אף הן כחוויות חי של לימוד ומעורבות ביצירת גילוי בעיצומה.... [-]

איטליה רומא
אוקטובר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
62 שעות
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Via degli Aldobrandeschi, 190
00163 רומא, לאציו, איטליה