קרא את התיאור הרשמי

במשך שלושים שנה , האקדמיה לתקשורת יש להכשיר אנשי מקצוע בתחום השיווק , התקשורת והפרסום עם קורסים לתואר שני ושלישי לתואר שני .

מקום עבודה שבו כל יום התלמידים מצטרפים אנשי מקצוע תקשורת .

מקום של הכשרה וניסיון שעד היום הכין והכניס לעולם העבודה למעלה מ -4,000 תלמידים בראש המקצועות .

מעבדה של פרויקטים המיועדים לחברות.

בית הספר אשר מכין את כל המקצועות היצירתיים והאסטרטגיים לתקשורת.

היסטוריה

Accademia di Comunicazione נולדה במילאנו ב -7 בנובמבר 1988 במטרה ליצור פרויקט הכשרה, מחקר וחדשנות בתחום התקשורת המשכנעת והחזותית (שיווק, פרסום, יחסי ציבור, עיצוב גרפי וכל הטכנולוגיות הקשורות לאזורים אלה מקצועי).

ב -9 במאי 2008, האקדמיה הופכת לקרן.

הקרן Accademia di Comunicazione לפי חוק מפיצה את תרבות התקשורת המבוססת על ערכים אתיים, מקדמת ומיישמת הדרכה בתחום האומנות והתקשורת, מגדילה ותומכת במפעילים ובחוקרים בתחום זה.

Fondazione Accademia di Comunicazione אימצה קוד התנהגות אתי, בהתאם לסעיף 6 של צו חקיקה 231/01, המגדיר את מערכת הערכים המוכרת, המקובלת והמשותפת בביצוע הפעילות.

פרויקט ההדרכה מבוסס על הרעיון של "בוטגה", להיות "בוטגה" המקום שבו גדל רוב העולם המקצועי הנוכחי - מאבות היסטוריים / אמהות עד הדור האחרון.

מקצועות התקשורת (אסטרטגית, יצירתית) נולדו למעשה על המגרש, משתנים עם הזמן בתגובה לשינויים בשוק, חברות וארגונים, ערכים חברתיים וצרכים של צרכנים.

המתודולוגיה של הסדנה משיגה תרבות מקצועית בסיסית טובה, צורה מנטלית המיועדת במיוחד לתקשורת וליכולת לעשות, לעשות מיומנויות מקצועיות אמיתיות שנרכשו.

העבודות שהסטודנטים האקדמאים מכירים במהלך הקורסים מורכבים מפרוייקטים של תקשורת, אסטרטגיות שיווק, קמפיינים פרסומיים, פרויקטים גרפיים, אתרים לגופים ציבוריים, עמותות וארגונים ללא כוונת רווח וחברות, שנוצרו בהדרכה ובפיקוח של הפרופסורים באקדמיה.

בסוף הקורסים מארגנת האקדמיה לכל סטודנט התמחות בחברה או בסוכנות , שבמסגרתה מתחיל הניסיון המעשי במהלך הקורס: התלמידים יכולים להתחיל את הקריירה המקצועית שלהם.

אחוז הנכנסים בעולם העבודה היה 100% .

חילופי הדברים האינטנסיביים ושיתוף הפעולה המתמשך המקשר בין האקדמיה לשוק התקשורת מאפשר לתלמידיו למצוא הכנסת נאותה לעולם העבודה.

בנוסף, הסטודנטים לשעבר של האקדמיה יצרו איגוד כי הוא התייחסות מתמדת לחברים חדשים. שותפים כל שנה מציעים התמחויות והזדמנויות עבודה לבוגרים חדשים.

Fondazione Accademia di Comunicazione הוא מוסד מוכר של הכשרה מקצועית המשך תחת החוק האזורי של 6 אוגוסט 2007 n. 19.

הקורסים מנפיקים תעודת הסמכה המאשרת התאמה מקצועית בהתאם להוראות ולתקנות של האיחוד האירופי.

התוכניות מועברות ב:
  • אִיטַלְקִית

מוסד לימודים זה גם מציע:


Accademia di Comunicazione

קורס הדיפלומה הפוסט-דיפלומטי של שנות ה -80 בתחום השיווק והתקשורת העיסקית מציג היום מערכת חדשה לגמרי, שתענה ביעילות על הביקוש של שוק התקשורת, שבו המגזר הדיגיטלי הוא הדינמי ... [+]

קורס הדיפלומה הפוסט-דיפלומטי של שנות ה -80 בתחום השיווק והתקשורת העיסקית מציג היום מערכת חדשה לגמרי, שתענה ביעילות על הביקוש של שוק התקשורת, שבו המגזר הדיגיטלי הוא הדינמי ביותר ודורש משאבים מקצועיים בעלי ידע בסיסי מוצק מיומנויות טכניות ספציפיות.

הצורך של חברות באנשי מקצוע שיודעים להתמודד עם אתגרי הדיגיטליזציה והגלובליזציה מחייב הצעה חינוכית המאיצה ככל האפשר את הכניסה לעולם העבודה של אנשים צעירים בעלי מיומנויות טכניות מוצקות, עם חזון אסטרטגי ויכולת מנצלים את תרומתם של הערוצים הדיגיטליים המרובים שבאמצעותם מתקשרים הצרכנים, מחוברים יותר ויותר, ליצירת הקשרים המאפשרים גישה לצרכן ולניהול המוניטין, הקונצנזוס וההצלחה של החברה / הארגון שעבורם הם עובדים.... [-]

איטליה מילאנו
אוקטובר 2020
אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Accademia di Comunicazione

כאשר אנו עובדים עם מילים יש לנו הזדמנות לחקור את העולם עם מכשיר בגבולות בין המציאות לבין הדמיוני. כאשר אנו חולמים, כמה ממדים אנו חודרים? ... [+]

כאשר אנו עובדים עם מילים יש לנו הזדמנות לחקור את העולם עם מכשיר בגבולות בין המציאות לבין הדמיוני. כאשר אנו חולמים, כמה ממדים אנו חודרים? אנו מעלים זיכרונות, אנו רואים תמונות. מאיפה הם באים? עבודה בעולם הפרסום פירושה להיות מסוגל לגרום לאנשים לחלום, לגרום לאנשים לרצות לטוס למקומות אחרים, עולמות אחרים, ממדים אחרים. האם לא העלה בדעתו של אריוסטו ללכת לירח, האם ירצו גברים להגיע לשם? המשורר הוא הראשון שמדמיין חלום שהעולם יכול להתאהב בו. כולם תמיד העריצו את הירח, אבל אריסטו הראשון מדבר על הולך לירח ומציג את הרעיון של האפשרות להגיע לשם. אם הוא לא סיפר על האביר שעושה את המסע המופלא הזה, אולי אף אחד לא היה באמת רוצה לעשות את המשימה הזאת ואולי לא היינו מגיעים על הירח. כאן יוצר המשורר את מושא התשוקה, את הפלא של אנושיותנו. מה שכנראה אינו ניתן להגשמה, בלתי אפשרי, בלתי מוצדק, הופך פתאום למציאות. במונחים ביולוגיים מובהקים, מי מאיתנו נוצר כדי לטוס? מ איקרוס ואילך אף אחד לא נולד מסוגל לעוף. אבל האם האנושות עפה או לא? האנושות זבובים, וכיצד היא טסה! וזה גם הולך לירח! ההתקדמות המדעית נובעת לעתים קרובות בחלום ומנסה להשיג זאת. כתיבה עבור פרסום, כלומר להיות קופירייטר, הוא מקצוע לא ידוע לרוב האנשים. כבר בתיכון, אם אתה אוהב לכתוב עם הדחיפה היצירתית הזאת שגורמת לנו להשתמש במלים ובמטאפורות בדרך שונה מהרגיל, אתה מוביל אל הפקולטה למכתבים, בלי לדעת שיש אפשרויות אחרות, אלה שלא נופלים בפרדיגמות המקובלות של המקצועות הידועים, בעולם שבו למילה יש משמעות אחרת, שבה למטאפורה יש את הכוח לגרום לנו לחלום ולתקשר. דרך מעניינת... [-]

איטליה מילאנו
אוקטובר 2020
אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Accademia di Comunicazione

הקורס לשלוש שנים של הכיוון האמנותי של Accademia di Comunicazione , אחד הראשונים בתחום תקשורת משכנעת באיטליה, נוסד בשנת 1988 יחד עם האקדמיה עצמה, במטרה להכשיר מומחים בפרסו ... [+]

הקורס לשלוש שנים של הכיוון האמנותי של Accademia di Comunicazione , אחד הראשונים בתחום תקשורת משכנעת באיטליה, נוסד בשנת 1988 יחד עם האקדמיה עצמה, במטרה להכשיר מומחים בפרסום תמונות. למעשה, תפקידו של המנהל האמנותי הוא לתקשר באמצעות בחירת הדימוי האידיאלי וטכניקות המימוש השונות העומדות לרשותו. לשם כך, מטרת הקורס היא להעביר את כל הכלים הדרושים כדי לספק תרבות מוצקה של דימויים, הן סטטיים והן דינמיים, ואת היכולת לתמרן את הערך העקיף והסימבולי שלהם. בנוסף, על התלמידים לרכוש יכולת חזקה לסינתזה ולהמצאה חזותית, לתרגם את הבטחת הפרסום בצורה מקורית ועקבית עם החלק שכתב הקופירייטר שאיתו הוא עובד.... [-]

איטליה מילאנו
אוקטובר 2020
אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Accademia di Comunicazione

קורס תלת-שנתי לעיצוב פוסט-דיפלומטי בעיצוב גרפי של Accademia di Comunicazione , מהראשונים בתחום תקשורת חזותית באיטליה, מתגאה כיום במסורת ארוכה ובחלון ראווה של פרסים יוקרתי ... [+]

קורס גראפיקה תלת-שנתי Accademia di Comunicazione , אחד הראשונים בתחום תקשורת חזותית באיטליה, מתגאה כיום במסורת ארוכה ובחלון ראווה של פרסים יוקרתיים לאומיים ובינלאומיים שהוענקו לסטודנטים לפרויקטים שלהם. בנוסף, כמובן יש גם את הכשרון של הכשרה כמה דורות של מעצבים גרפיים מיד להעריך את איכות ההכנה שלהם ואת הניסיון שלהם. רבים מהם כיום הבעלים של האולפנים המקצועיים שלהם וחלקם הצליחו להקים את עצמם בחו"ל.... [-]

איטליה מילאנו
אוקטובר 2020
אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית