קרא את התיאור הרשמי

בית הספר Abbey - איטליה Ciao נולד מהניסיון והמקצועיות רב-תרבותיים של צוות של בית הספר Abbey, שייצג את מרכז מצוין בתחום הוראת שפה בטורינו מאז 1996.

בית הספר, המתמחה בהוראת השפה והתרבות האיטלקית לזרים, מבטיח לסטודנטים שלה ברמה הגבוהה ביותר של לימוד שפה. המוסד הוא חבר של ASILS, AIL וEduitalia, וגם הוכר על ידי CSN ונד-שוודיה. יתר על כן, בית הספר הוא גם מרכז למתן קורסי Bildungsurlaub, ומאז 2012 היא כבר פועלת שני בהוראה איטלקית כשפה זרה וכשפה שנייה.

החלטתו של בית הספר לעבודה רק עם קבוצות קטנות מבטיחה כי לכל משתתף ההזדמנות לפתח ולשפר את / הכישורים הלשוניים שלו. גישה לכל קורס ולכן דורשת בחינת כניסה כדי ליצור כיתות של רמה מתאימה לכל המשתתפים.

שיעורים מופקדים בידי מורים דוברי יליד מוסמכים ודינמיים ש, באמצעות שיטה ישירה ושימוש במגוון רחב של חומרים דידקטיים (ספרים, עיתונים, תקליטורים, קטעי סרטים, מוסיקה, וכו '), לסייע לתלמידים שלהם כדי לשפר התקשורתי שלהם וכישורים תרבותיים. פעילויות פנאי הרבות שאורגנו על ידי בית הספר, בשיתוף עם אנשי המקצוע באזור, לאפשר לסטודנט לקבל במגע עם האנשים המקומיים ולהכיר את העושר התרבותי ואמנותי של העיר והמחוז. הצעת כרטיסי Abbey, יתר על כן, הרשאות לבעליהם, ומאפשרות להם ליהנות משירותים מוזלים שונים (ממסעדות לאולמי ספורט) המוצעות על ידי תאגידים משתתפים.

תגובה לדרישה הגוברת לקורסים על ידי סטודנטים באסיה, abbeySCHOOL CiaoItaly הכין תוכניות המבוססות על שיטות הוראה המביאה בחשבון את המגוון הפונטי ותחבירי של שפות שאינן אירופאיות. על מנת לעזור לתלמידים, בית הספר מספק גם צוות שמכיר חלק משפות אסיאתיות העיקריות.

לתלמידים שיש להם אהבה לאוכל, תוכניות מיוחדות לגילוי של מטבח פיאמונטה והתמחויות קולינריות ניתן לארגן.

התוכניות מועברות ב:
  • אִיטַלְקִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Abbey School - Ciao Italy

הקורס מיועד לתלמידים שרוצים ללמוד את השפה האיטלקית בסביבה דינמית ומהנה. ב -80 שעות שניתן לרכוש מיומנויות הלשוניות מתאימות לנחקרת הרמה, ובם: מבנים דקדוקיים ... [+]

למד איטלקית בטורינו

הקורס מיועד לתלמידים שרוצים ללמוד את השפה האיטלקית בסביבה דינמית ומהנה. ב -80 שעות שניתן לרכוש מיומנויות הלשוניות מתאימות לרמה הנלמד, ובם: מבנים דקדוקיים, פיתוח אוצר המילים, לימוד ושיפור ההגייה, השיחה, הבנה, קריאה וכתיבה.

גישה לקורס צפויה באמצעות מבחן כניסה חופשי על מנת להעריך את הרמה הראשונית של תלמיד ידע וכתוצאה מכך ליצירת כיתות מורכבות מתלמידים באותה הרמה.... [-]

איטליה Turin
הרשמה פתוחה
אִיטַלְקִית
תכנית מלאה
4 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית