קרא את התיאור הרשמי

מינוף על שנים של ניסיון במזרח התיכון, זאוס הייעוץ מסייע לעסקים בתחומים מגוונים לייעל את הביצועים שלהם באמצעות פתרונות ממשל, סיכונים וציות מותאמים אישית. אנו עובדים עם סטנדרטים בינלאומיים כדי להבטיח תוצאה מבצעית יעילה של עסקים.

אנו מספקים שירותי ייעוץ והדרכה מוסמכת מיקוד אסטרטגיה עסקית, פרויקט, איכות, ניהול סיכונים ושירות, אפשור טכנולוגיה ותקני ציות ודיווח. כל הקורסים מוכרים באופן מלא, מועברים על ידי מאמנים בכירים עם ניסיון גלובלי.

זאוס ייעוץ נשאר עד עדכני עם מגמות המתפתחות ויש לו רשת של מומחים המתמחים כל הזמן וגדלו את כישוריהם כדי לספק ללקוחות שלנו הכי טוב עם כלים הנוכחיים, טכניקות, שיטות, וטכנולוגיה. בנוסף יש לנו סניף ירוק מתפתח מהליבה שלה מתמקד בסיוע לעסקים עם יוזמות קיימא ומציג דרכים חדשניות כדי לנצל תוך שמירה על עצמם ואת הארץ מבחינה תרבותית והסביבה.

המודל של זאוס מבוסס על שיטות העבודה בינלאומית מוכרות הטובות ביותר שממקדות שלושה תחומים של ניהול עסק: אנשים, תהליכים, וטכנולוגיה. על ידי שילוב של שיטות עבודה מומלצות באזורים אלה, זאוס השתפר אספקת שירות, פריון, ופעילות עסקית של ארגונים ידועים היטב רבים.

אנחנו והשותפים שלנו מיומנים בהתאמת המסגרות בינלאומיות לצרכים עסקיים בעיקר במזרח התיכון. הידע שלנו המומחה והיכולות בSFIA, TIPA, ITIL, מדד מנהלי הרכש, PRINCE2, EFQM, GRI, והאוהב שלו יחד עם הניסיון המגוון שלנו עם גופים ערבים ותרבות שניתנו לנו נתח שוק גדול יותר במזרח התיכון על זמן קצר .

החזון, המשימה והערכים שלנו

חזון

הועיל לעסקים, שיטות עבודה מומלצות בינלאומית עם תרגום ידע להסיע אותם דרך המאה ה -21 חדשנית ובר קיימא

משימה

לבנות על החוזק שלנו בממשל, ציות, פרויקט, איכות, סיכון, וניהול שירות להיות הבחירה הראשונה לעסקים למנהיגות, אסטרטגיה, צמיחה בת קיימא, חדשנות, וידע למחר. לפתח תרבות של שיתוף פעולה בין לקוחות ואנשי מקצוע על מנת למקסם את זאוס באימון יעיל ואספקת פתרון. עסקי עזרה לגדול בר קיימא למימוש הטבה לטווח ארוך. יישר פעולה עסקית, אסטרטגיה ויעדים של מנהיגי תעשייה לסטנדרטים בינלאומיים ומצוינות להשפיע העסק שלהם באופן חיובי, בסיס לקוחות, קהילה, ועל כדור הארץ.

ערכים

איכות - לא מתפשר על איכות אקסלנס - שואפים לשמור ולהיות מנהיגים של מצוינות שלמות - הקפד על שקיפות ויחסים אתיים עם כל צוות, לקוחות ושותפים לגדול - להרחיב על בסיס ידע והתקדמות באמצעות פיתוח אישי וארגוני שיתוף פעולה - עבודה עם הלקוחות ולא רק ללקוחות קיימות - עסק לא יכול לשגשג אם זה לא לשלב את הסביבה, אנשים, וההון לגמרי בתפקודה. אנחנו חייבים את זה ללקוחות שלנו, הציבור, ואמא האדמה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • עֲרָבִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Zeus Consulting

הגישה ביותר שהוקמה באופן נרחב לניהול שירותי IT בעולם. כישורי IT לבד כבר לא נכס למומחי IT או תאגיד. ... [+]

הגישה ביותר שהוקמה באופן נרחב לניהול שירותי IT בעולם. כישורי IT לבד כבר לא נכס למומחי IT או תאגיד. אנשי מקצוע צריך לשלבם מומחיות IT עם חוש עסקי ולהתמקד בשיפור שירות מתמשך. ITIL® יכול לספק חיסכון בעלויות גדולות לארגון על ידי קידום השימוש האופטימלי של נכסיה - תהליכים וטכנולוגיה אנשים.

זאוס הייעוץ מציע מגוון של קורסי הכשרת ITIL החדשני החל ממודעות, קרן ורמות ביניים ועד להסמכת מומחים ברמה שלמה.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Dubai
ספטמבר 2019
אנגלית,עֲרָבִית
תכנית מלאה
3 - 20 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Zeus Consulting

זאוס ייעוץ מציע הדרכות מוסמכות במוצרי מיקרוסופט ספציפיים או טכנולוגיה. כאשר אתה לומד מהמאמנים המוסמכים של מיקרוסופט, אתה יכול להיות בטוח כי מה שאתה תלמד יהיה מדויק, מלא, ... [+]

כמובן בהדרכה של מיקרוסופט

זאוס ייעוץ מציע הדרכות מוסמכות במוצרי מיקרוסופט ספציפיים או טכנולוגיה. כאשר אתה לומד מהמאמנים המוסמכים של מיקרוסופט, אתה יכול להיות בטוח כי מה שאתה תלמד יהיה מדויק, מלא, ומעודכן.

רשימה של הדרכות לפי קטגוריה:

שרת

-Windows Server שרת Exchange שרת Lync SharePoint וירטואליזציה מרכז המערכת ענן

שולחן עבודה

Windows

יישומים

משרד Office 365 של Microsoft Dynamics

מסד הנתונים... [-]

איחוד האמירויות הערביות Dubai
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Zeus Consulting

תכנית ההסמכה נערכה לספק מעמד 'חגורה השחורה' לאנשים שלפתח מומחיות אסטרטגית ... [+]

Lean Six Sigma הוא מתודולוגיה הסתמכות על מאמץ קבוצתי משותף כדי לשפר את הביצועים על ידי שיטתי ביטול תהליך שלפגר ולהאט את ההצלחה שלך. עם ערכות כישורים זמינות לחגורות רבת ברמה (צהובה חגורה, החגורה ירוקה, חגורה שחורה, מאסטר חגורה שחורה) Lean Six Sigma מספק כלים שצפויים לכל רמה.

Lean Six Sigma - הסמכת חגורה השחורה

קורס סקירה

תכנית ההסמכה נערכה לספק מעמד 'חגורה השחורה' לאנשים שלפתח מומחיות אסטרטגית בין צייתנותו / שלה המדעית והכלים Six Sigma. כישורי חגורה השחורה יש צורך במיוחד עבור מחלקת איכות, אבל בכל החלקים הפונקציונליים האחרים של חברה, אנשי חגורה השחורה לעזור כדי לשפר את הפרודוקטיביות. קורס זה מספק כיסוי מקיף של טכניקות Lean Six Sigma ושייאפשרו למשתתף להבין את המיומנויות החיוניות להוביל פרויקטי Lean Six Sigma בארגונים שלהם.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Dubai
ספטמבר 2019
אנגלית,עֲרָבִית
תכנית מלאה
2 - 8 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Zeus Consulting

זאוס ייעוץ הוא תוכניות מקיפות הנפקת ספק חינוך הרשום מדד מנהלי הרכש למתרגלי פרויקט של כל החינוך והמיומנות ... [+]

כמובן - ניהול פרויקטים (PMI)

זאוס ייעוץ הוא ספקית החינוך הרשום PMI מציעה תוכניות מקיפות למתרגלי פרויקט בכל רמות החינוך והמיומנות.

מוסמך עמית בניהול פרויקטים (CAPM) ®

כמובן בקומת כניסה למנהלי פרויקטים להכיר ביסודות, מונחים, ותהליכים מעורבים בפרויקט ניהול יעיל.

קהל יעד

קורס זה מיועד לחברים שאינם מנוסים צוות פרויקט ומנהלי פרויקטים זוטרים שרוצים להרוויח הסמכה בינלאומית מוכרת בניהול פרויקטים.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Dubai
ספטמבר 2019
אנגלית,עֲרָבִית
תכנית מלאה
3 - 5 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Zeus Consulting

PRINCE2® (פרויקטים בסביבה מבוקרת) הוא השיטה המשמשת לתכנון וניהול פרויקטים במגזרים שונים של תעשיות, כולל במגזר הציבורי ופרטי. השיטה ... [+]

PRINCE2® (פרויקטים בסביבה מבוקרת) הוא השיטה המשמשת לתכנון וניהול פרויקטים במגזרים שונים של תעשיות, כולל במגזר הציבורי ופרטי. השיטה משמשת למגוון וגודל רחב של פרויקטים כפי שהוא מוכר בבריטניה ובעולם מקובל שיטות עבודה מומלצות לניהול פרויקטים במתן גישה גמישה להתאמה ובסיס מצוין לניהול כל חבר צוות.

זאוס הייעוץ יעזור לך להבין כיצד ניתן להתאים שיטות כמו PRINCE2®, MSP® וMoR® לעבוד בתוך העסק שלך ולעזור לבנות את הפעולה שלך כדי להשיג עבודה אופטימלית, יעילות ארגונית ופלטפורמה מוצקה שממנו ניתן להשיג צמיחה עתידית.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Dubai
ספטמבר 2019
אנגלית,עֲרָבִית
תכנית מלאה
3 - 5 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Zeus Consulting

כמובן EDRP מלמד אותך את השיטות בזיהוי נקודות תורפה ולוקח הנגד מתאים כדי למנוע ולהקל על כישלון ... [+]

EC-מועצה - Disaster Recovery מקצועי

כמובן EDRP מלמד אותך את השיטות בנקודתי תורפה זיהוי ולוקח הנגד מתאים כדי למנוע ולהקטין סיכוני כישלון לארגון. הוא גם מספק מקצועי ברשת עם בסיס בעקרונות התאוששות מאסון, כולל הכנה של תכנית התאוששות מאסון, הערכת סיכונים בארגון, פיתוח המדיניות, נהלים ו, ​​והבנה של התפקידים ויחסים של חברים שונים של ארגון, יישומה של התכנית, ומתאוששים מאסון.

כמובן EDRP זה לוקח גישה ארגונית לפיתוח תכנית התאוששות מאסון. תלמידים ילמדו כיצד ליצור רשת מאובטחת על ידי הצבת מדיניות ונהלים במקום, וכיצד לשחזר רשת במקרה של אסון.... [-]

איחוד האמירויות הערביות Dubai
ספטמבר 2019
אנגלית,עֲרָבִית
תכנית מלאה
5 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית