Horizon International Flight Academy

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים האקדמיה טיסה בינלאומית אופק

בהתבסס על Al Ain התעופה הבינלאומיים שנבנתה למטרה לאימוני טיסה, אקדמית אופק אינטרנשיונל טיסה יש להגדיר את אמת המידה לקורס טיס במזרח התיכון.

כל שנת שמי שמש ותנאי מזג אוויר Al Ain להציע פחות ימים אבד בשל מזג אוויר קשה ואת השטח יש יתרון הנוסף של הצגת הזדמנויות רבות עבור תרחישי כוח מוגבלים, טסים בהרים, ותנאי אימון מדבר אנו מספקים הכשרת טיסת יותא, המציע קורסי טייס מסוק. הסגל והסטודנטים שלנו נשארים ממוקד על השגת התוצאות הטובות ביותר אפשריים ולכן להרוויח את היתרונות הטובים ביותר האפשריים עבור תעסוקה כטייס.

אקדמית אופק טיסה

אודות

ארגון הדרכת טיסת Premier של המזרח התיכון

אופק הוא ארגון הדרכת טיסה ברמה עולמית במתן פתרונות אימון חדשניים, תפורים ללקוחות מסחריים וצבאיים ברחבי דרום מזרח אסיה, המזרח התיכון וצפון אפריקה. עם מתקן בן 5,000 מטרים רבוע בנמל התעופה הבינלאומי אל העין, תכנית אימוני טיסה של הורייזן מעסיקה המדינה- of-the-art ציוד מנצלת את המשאבים הטובים ביותר למטרות לקורס טיס.

מאושר על ידי GCAA איחוד האמירויות EASA

ממחיש סטנדרטים גבוהים של דרישות תקינות ובטיחות, תוכניות הכשרת אופק אחרי הסוכנות לבטיחות התעופה האירופית (EASA), לשעבר רשות תעופה משותף (JAA) הסילבוס. קורסי ההכשרה הוא כנף קבועה וזרוע רוטרי לשאת את רשות התעופה האזרחית הכללית UAE (GCAA) האישור, ובנוסף קבוע קורסי הכשרת כנף מאושרים על ידי EASA.

אופק מספק קורסי הדרכה ליחידים ומוסדות לרוחב כולו רישוי צוות הטיסה, מן רישיון טייס פרטי רישיון טייס תובלת נסיעות ודירוגי מדריך טיסה. זהו האקדמיה שבה נקט תכנית אימוני טייס המסחרית 'Etihad Airways, וגם מספקים הדרכה בענפי הביטחון והמשטרה. האקדמיה צברה מעל 70,000 שעות טיסה עם יותר מ -500 בוגרי טייס ומדריך.

טביעת רגל הרחבה

עם גידול מעריכי חזה לתעשיית התעופה, האופק ממשיך להרחיב את תיק מומחיות לקוח האימונים שלה. במטרה להיות הארגון כשר מדרגות מוליך בדרום מזרח אסיה, המזרח התיכון וצפון אפריקה, האופק נע לשוק דרום אסיה, מתן מומחיות האימונים שלה לבסיס לקוחות רחב יותר.

האופק סכם על הסכם מיזם משותף עם אבו דאב תעופה (ADA), להקים מתקן אימוני טיסה מתקדם באבו דאבי מוקדש המשרתים לקוחות מסחריים הגנה הגלובליות. הרחבתי לתוך אימון סימולטור תנועה מלאה מקדם המשימה של הורייזן להיות על חוד החנית של טכנולוגית אימון טיסה ולמידה חדשנית תוך מתן גמישות, חסכוני, פתרונות תפורים ללקוחותיה שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות, איכות ויעילות.

אודות Mubadala Development Company

המשימה של החברה לפיתוח Mubadala היא לרתום מומחיות ומשאבים כדי לייצר תשואות פיננסיות קיימא, לבנות את העסק, לפתח אשכולות של מומחיות, וליצור תעשיות חדשות. החברה שמה לה למטרה להוות זרז בקידום תוכנית 2030 השאפתנית של אבו דאבי להפוך את הכלכלה המקומית.

Mubadala אווירית, יחידה עסקית חברה לפיתוח Mubadala מסייעת להקים אבו דאב כרכזת עולמית וחלל, אבן פינה של אסטרטגיית הגיוון הכלכלית של האמירות, באמצעות לטווח ארוך, השקעות עתירות הון. Mubadala האווירית משקיעה בתבונה ברשת ועסקים בינלאומיים המספקים ביצועים ברמה עולמית, מוצרים חדשניים ושירותים בעלי ערך מוסף ללקוחותיה, יצירת שותפויות הדדית מועילה, וניצול הזדמנויות בשוק.

התמקדות במגוון תחומים כגון MRO, OEM, Aerostructures, והכשרה טיסה, פורטפוליו של חברות שלה כוללים: ADAT, סנד, שכבות, טכניקת SR, אופק, AMMROC, ו Piaggio Aero. כל אחת מהחברות הללו הוכיח מומחיות בתחומם ומבצע עם כשדה הדדי להיות הטוב ביותר מסוגם. שיכון רב של מתקנים ברמה העולמיים אלה הוא הפרק האווירי Nibras Al Ain הממוקם בעיר של אבו דאב אל עין. הפארק הזה נוצר במשותף על ידי Mubadala האווירית ואבו דאבי התעופה החברה (ADAC).

באמצעות השקעה כישרונות מקומיים, Mubadala האווירית מפתחת מנהיגי המחר יצירת סביבה שבה הם יכולים למצות את הפוטנציאל שלהם. Mubadala אווירית מציע מלגות ברמה עולמיות והתמחות עם חברות פרופיל גבוהות מתן אזרחות UAE עם גישה לתוכניות הבינלאומיות הטובות ביותר.

Mubadala האווירית גם משקיעה במחקר ופיתוח, יצירת הון ידע, וטיפוח בסיס תוצרת בית של מידע שניתן להשתמש בהם כדי לקדם את תעשיית התעופה והחלל הגלובלית לשמור על יתרון תחרותי. Mubadala אווירית מספק פתרונות מובילים קצה מוכן לשימוש בתוך בשוק התעופה והחלל המקומי, אזורי והעולמי.

אקדמית אופק טיסה

החזון, המשימה והערכים שלנו

חזון

כדי להיות ארגון אימון טיסה המובילים במזרח התיכון, ומעודד את המשך צמיחת תעשיית התעופה האזורית ושולחת תשואות פיננסיות קיימא עבור בעלי המניות שלנו.

משימה

ידי אספקת פתרונות אימון חדשניים, ברמה עולמית רף הרחבה והתאמה אישית את ההצעה שלנו, אנו מספקים חווית הכשרה יוצאת דופן עבור טייסים וחסכוניים, פתרונות ערך מוספים עבור לקוחות.

משמעת

אנחנו קפדנים, שיטתיים ויסודיים להבטחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות, איכות, ויעילות בכל דבר שאנו עושים.

תקנים ברמה עולמית

אנו מחויבים הגדרת רף איכות חדשה לאזור. אנו מבקשים פתרונות חדשניים כדי לשפר את השירות שלנו ללא הרף.

עבודת צוות

אנו מבינים את כוחו של צוות. אנחנו עובדים יחד, שיתוף ואחריות והצלחה כדי להשיג את המטרה המשותפת שלנו.

ממוקד לקוח

אנו נחושים להוסיף ערך עבור הלקוחות שלנו. אנו יוצרים תוכניות תפורים ופתרונות "העידו" העונים על הצרכים האישיים שלהם.

מוּנָע

אנחנו מונעים להצליח, ומספקים על המנדט שלנו והצטיידות בעלי העניין שלנו עם המשאבים שהם צריכים לגדול.

אקדמית אופק טיסה

מיקומים

אבו דאבי

Horizon International Flight Academy

כתובת
majlis Alain - Shakhboot Bin Sultan St - Abu Dhabi - United Arab Emirates
אבו דאבי, אבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות
אתר אינטרנט
טלפון
+971 3 785 5550