English Training Lounge

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית ספר בשפה אנגלי כי אתה שולט ...

בטרקלין הדרכה באנגלית אנו מבינים כי העולם המודרני אינו עוצר פשוט כי אנחנו צריכים אותו! זו הסיבה מדוע ETL מציעה ספר בשפה אנגלי כי הוא גמיש כמו שאתה צריך שזה יהיה. אנו מספקים הדרכה בשפה האנגלית בכל פעם ומיקום על פי בחירתך! אנחנו לא 9 עד 5 אנגלית כבית ספר שני כי אנחנו יודעים שחיים הם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

אנחנו ב- טרקלין הדרכה באנגלית גאים להציע לעולם אנגלי כבית ספר שפה שני כי זה ממש בקצות אצבעותיך!

טרקלין הדרכה באנגלית - ספר בשפה האנגלית עבור לכיתה הגלובלית

ברוכים הבאים לכל מקום שאתה רוצה להיות!

לגבי האנגלית TRAINING LOUNGE

  • ללמוד אנגלית בזמן ובמקום שמתאים לך
  • ללמוד עם מורה לאנגלית מנוסה
  • התחבר חווה למידה אנגלית עולמית

מסר המייסד שלנו - דן ניוטון

טרקלין הדרכה באנגלית בא לעולם בחודש דצמבר 2009 כרעיון הייתי צריך לתמוך סטודנטי ESL מקצועיים נוסף במכללה למדתי בבית בריאד בערב הסעודית. בשנת 2011 אנגלית הדרכת הטרקלין נרשם כחברה בע"מ והלכנו מקבוצת תמיכה ל הוראה אנגלית ובבית ספר מקצועי עם נוכחות גלובלית. היה ברור כי על הצרכים של התלמידים בשפה האנגלית רבים היו לא חקוק בסלע ושלכל היה תלמיד הרצונות למידה אנגלית בפרט משלהם. יצרנו מספר סקרים כדי לגלות בדיוק איזה סוג של הוראה באנגלית לסטודנטים פוטנציאליים אימון רצה. הנתונים שהתקבלו הראו כמות גדולה של חוסר שביעות רצון קורסים ללימוד אנגלית כשפה שני מסורתיים וכי הרבה מה שלומד בכיתה היה לא מעט רלוונטי הסטודנטים אקדמיים או מסלולי קריירה. בעזרת מידע זה רציתי לעצב ספר בשפה אנגלי כי היה על הלומד, מציע את מה שהם צריכים ורוצים על מנת שתוכל להפיק את המרב של חוויית הלמידה שלהם איתנו. ידעתי ETL היו צריכים להיות גמישים ומגוונים כמו בהוראת השפה האנגלית שלה והכשרה כמו את הצרכים של כל התלמידים שלנו. בקיצור, היינו צריכים להיות ספציפיים תוכניות הלימודים שלנו ולהציע מסלולים למידה רבים אנגלית כמו כמתחייב כל הלומדים ESL.

אנו שואפים להיות מוביל בעולם המקוון ופנים אל פן ספר לשפות / חברה ומאמינים המפתח להצלחה הוא קורסי הכשרה פשוטים, כי כדי לספק ללקוחותינו ותלמיד צרכים. בהתאם של דרישות הלקוח, אנו יכולים לספק תכנית אימונים אישית באופן מלא או אם יש צורך מסלול למידה מובנית יותר, מסורתי - בבת בזמן ובמקום נוח הלומד.

אני מקווה שכל שבאים ללמוד ולהתאמן עם טרקלין הדרכה באנגלית יש את החוויה הטובה ביותר האפשרית והתקדמות הלימודים האנגלים שלהם כדי להגיע למטרות עתידם.

דניאל ניוטון - מייסד ומנהל של טרקלין הדרכה באנגלית, ETL

שכר חברי קורס וחוסם TRAINING

קורסי הלמידה שלנו יש נישאו בבלוקי אימונים של 4, 6, 8, 10 או 12 שעות עם האפשרות רחבה שעות נוספות במידת הצורך. עבור הלקוח תאגידי שאנו מציעים לחסום העידו מחקר כי הוא מוטבע עם ההכשרה האנגליה הספציפית שלהם צריכה - (שעות בלוק הדרכה תלויות כמובן לימוד ודרישות אנגליות).

שאל את עצמך, "איפה אני רוצה להיות בחיים?"

הדרכה באנגלית טרקלין נוסד על העיקרון כי השפה אנגלית תיקח אותך עוד יותר. בהמשך בחיים האישיים שלך, עוד בחיים המקצועיים שלך עוד בחיים האקדמיים שלך. המתנה הגדולה ביותר באנגליה נתנה לעולם היא השפה האנגליה. אנו מאמינים כי לכל אחד יש את היכולת ללמוד ולפתח מיומנויות השפה האנגלית, או כל שפה אחרת. בשעה ETL ניקח אותך כי צעד אחד קרוב יותר למימוש מלוא הפוטנציאל שלך ... מוזמנים בכל מקום בו אתה רוצה להיות!

איך זה עובד

שיטת טרקלין הדרכה באנגלית של למידה נתן הלומדת את היכולת לדבר אנגלית בצורה בטוחה ואותנטית. זו מציעה שיפור משמעותי מיומנויות הקשבה והבנה של הלומד. זה בתורו מוביל את יכולת קריאה באנגלית רהוטה יותר קצבית הגייה.

שיעורים

ETL מציעה תוכניות לימודים שמתאימות בקלות לתוך סגנון החיים של אף אחד. ללומדי ETL להתחבר עם המאמנים שלנו באופן אישי או באופן מקוון באמצעות מספר פלטפורמות ועידות, ETL-אנגלית @ סקייפ להיות הפופולרי ביותר. אחרי כל שיעור 50 דקות הלומדות כדלקמן רשימה של דברים שהם יכולים לעשות ולומר באנגלית או נבחרו שפת הלימוד. עם עוזר המאמן של, לומד מתחיל לסמן ולהכיר טעויות והשטחים שלהם ביכולות האנגליות / שפתם הדורשים שיפור. עם הדרכתו של ETL הלומד בעצם מתחיל לגלות שפה או אנגלית לימוד עבור עצמם!

מיקומים

אבו דאבי

כתובת
ETL, PO Box 95005
אבו דאבי, אבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות

בואנוס איירס

כתובת
בואנוס איירס, בואנוס איירס, ארגנטינה

בוגוטה

כתובת
בוגוטה, בוגוטה, קולומביה

ריו דה ז'נרו

כתובת
ריו דה ז'נרו, מדינת ריו דה ז'ניירו, ברזיל

סנטיאגו

כתובת
סנטיאגו, אזור מטרופולין בסנטיאגו, צ'ילה

בואנויסטה

כתובת
בואנויסטה, מדינת מקסיקו, מקסיקו

בואנוס איירס

כתובת
בואנוס איירס, בואנוס איירס, ארגנטינה

בוגוטה

כתובת
בוגוטה, בוגוטה, קולומביה

ריו דה ז'נרו

כתובת
ריו דה ז'נרו, מדינת ריו דה ז'ניירו, ברזיל

סנטיאגו

כתובת
סנטיאגו, אזור מטרופולין בסנטיאגו, צ'ילה

בואנויסטה

כתובת
בואנויסטה, מדינת מקסיקו, מקסיקו

דובאי

כתובת
דובאי, דובאי, איחוד האמירויות הערביות

בנגקוק

כתובת
בנגקוק, תאילנד

בייג'ינג

כתובת
בייג'ינג, בייג'ינג, הרפובליקה העממית של סין

דלהי

כתובת
דלהי, הודו

האנוי

כתובת
האנוי, האנוי, וייטנאם

הונג קונג

כתובת
הונג קונג, הונג קונג

קואלה לומפור

כתובת
קואלה לומפור, הטריטוריה הפדרלית של קואלה לומפור, מלזיה

ריאד

כתובת
ריאד, מחוז ריאד, ערב הסעודית

סיאול

כתובת
סיאול, סיאול, קוריאה הדרומית

שנחאי

כתובת
שנחאי, שנחאי, הרפובליקה העממית של סין

סינגפור

כתובת
סינגפור, סינגפור

טייפה

כתובת
טייפה, הרפובליקה הסינית

טוקיו

כתובת
טוקיו, יפן

ג'קרטה

כתובת
ג'קרטה, אינדונזיה

ברצלונה

כתובת
ברצלונה, קטלוניה, ספרד

ברלין

כתובת
ברלין, ברלין, גרמניה

ברן

כתובת
ברן, קנטון ברן, שווייץ