קרא את התיאור הרשמי

אודות

ב Tec-NQ, עסקאות הן קריירה של בחירה ראשונה. Tec-NQ הוא ארגון הכשרה רשום (RTO) ובית ספר תיכון בכיר הפועל משנת 2007. Tec-NQ מספקת מגוון של תוכניות הכשרה והכשרה טאונסוויל ואזור קווינסלנד צפון כולל הכשרה חניך במשרה מלאה, על הדרישה בתעשייה הביקוש, תוכניות תעסוקה מראש תוכניות בית הספר מבוסס החניך.

ההיסטוריה שלנו

בתחילה נוסדה כמו האוסטרלי הטכניון קולג 'צפון קווינסלנד הארגון מומן במסגרת הממשלות הפדרליות האוסטרלי הטכניון קולג' התוכנית. 2009 ראה את סגירת תוכנית זו ואת ההשקה של Tec-NQ כארגון עצמאי בתחילת 2010.

Tec-NQ גדלה בהדרגה מאז הקמתה וכיום סטודנטים וחניכים בתחומי נגרות, אינסטלציה, Electrotechnology, רכב, הנדסה ו- IT.

בשנת 2015 Tec-NQopened אזורית הדרכה מתקן מתקן (RTAF) עבור סטודנטים מבוססי האזורי ואת החניכים.

TEC-NQ גם מספק תעודת 111 ב Electrotechnology ב מקיי עבור חניכה training.Students חייב להיות מועסק כחניך בענף.

מועצת המנהלים של Tec-NQ והצוות גאים לשרת את הקהילה המקומית.

ההבדל שלנו

למה לבחור TEC-NQ?

 • אנחנו מקומיים
 • אפשרויות אימון גמישות
 • גישה שיתופית
 • שירות אישי
 • מאמנים מומחים
 • מתקנים חדישים ו- the-art

מודל ההדרכה שלנו

 • כדי לאפשר זמן רב יותר עבור החניך שלך לעבוד ולסייע לעסק שלך לגדול, מודל ההדרכה שלנו הוא מסלול פונקציונלי יעיל החניך שלך כדי לקבל מיומנויות מעשיות מקסימלית וידע כדי להיות מיומן מהר יותר.
 • הדרכה על העבודה : אנחנו מגיעים למקום העבודה שלך כדי לנהל הדרכה והערכה עם החניך.
 • e-Learning : פלטפורמת e-learning שלנו מאפשרת למידה עצמית בין מגע עם מנחה המאפשר פחות זמן מחוץ למקום העבודה.
 • המכללה מבוססת הכשרה : שם מזוהה Tec- NQ יציע אימון בלוק באמצעות סדנאות המכללה המאפשר הכשרה מיומנויות מעשיות חיוני כי לא ניתן להשיג במקום העבודה.
 • תהליכי הערכת כשירות : עבור צוות מנוסה שמעולם לא זכה להכשרה במסחר שלהם, אנו מסוגלים לבצע תהליך מיומנות מהיר המעריך את אנשי הצוות מיומנויות הנוכחי נגד החבילה הלאומית הכשרה סטנדרטים כדי מסלול מהיר השלמה של ההסמכה. תהליך זה הוא ידידותי למשתמש מהיר המאפשר צוות מנוסה להשיג הסמכה המסחר בתקופה קצרה של זמן.

היתרונות של למידה מעורבב

 • מודל המסירה של Tec-NQ מאפשר גמישות רבה יותר בתכיפות החניך שלך במקום העבודה על מנת לקבל הדרכה, ומאפשר לך לנהל טוב יותר את הצוות ואת עומס העבודה הנוכחי.
 • החניכים הם קייטרינג באמצעות שיטות אימון מרובות כדי להבטיח שהם נשארים עוסקים והתקדמות לפי הצורך.
 • אימון במקום העבודה מאפשר לחניכים שלך להתקדם בקצב שלהם ולא להיות מוחזקים על ידי חניכים אחרים אימון בלוק. אימון בלוק זמין הוא משא ומתן בעת ​​ההרשמה ורץ 2 שבועות רק המאפשר החניך שלך לחזור למקום העבודה מהר יותר.
 • Tec-NQ הוא מסוגל לנהל את האימון במקום העבודה המתייחס לעבודה כי הוא מבוצע בזמן הביקור. לדוגמה: אם החניך שלך עושה עבודה מחרטה, Tec-NQ יכול להסתגל על ​​ידי הכשרה והערכת החניך שלך על יחידות של כישורים הקשורים לעבודה מחרטה.
התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Certificate

Tec-NQ

... [+]

כל נושא עשוי להיות שונה.

UEENEEK142A החל תהליכים סביבתיים וברי קיימא בתחום האנרגיה Core $ 303.80 [-]
אוסטרליה Townsville City
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
20 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Tec-NQ

... [+]

דרישות הקורס

עבור משתתפים בחו"ל ששפתם הראשונה אינה אנגלית, רמת הכניסה הנדרשת לקורס זה היא מינימלית:

IELTS (אנגלית אנגלית מערכת בדיקות שפה) עם ציון של 6 ללא ציון אישי של פחות מ 5 או שווה ערך. המשתתפים חייבים להיות מעל גיל 18 שנים.

למידע נוסף על תנאי הכניסה, נא לפנות לקצין המינהל הבינלאומי בטלפון +61 7 4779 2199. לאחר קבלת תשלום דמי ההרשמה שאינם ניתנים להחזרה, טופס ההרשמה וקבלה חתומה של תיעוד ההצעה כמובן, המשתתפים במקום יאושר.... [-]

אוסטרליה Townsville City
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
20 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Tec-NQ

קורס זה הוא דרך מצוינת להשיג מיומנויות ברמת הכניסה בתעשיית ההנדסה. ההסמכה מכסה את הכישורים והידע הנדרשים כדי לבצע מגוון של חובות בתוך תעשיית ההנדסה. ... [+]

תיאור קורס

קורס זה הוא דרך מצוינת להשיג מיומנויות ברמת הכניסה בתעשיית ההנדסה. ההסמכה מכסה את הכישורים והידע הנדרשים כדי לבצע מגוון של חובות בתוך תעשיית ההנדסה.

משך הקורס

קורס זה מועבר על פני תקופה של 20 שבועות. אתה נרשם במצב בכיתה מבוסס על 33.75 שעות בשבוע. כדי להפיק את המרב מהקורס שלך אתה צריך לעשות קצת לימוד עצמי בזמן שלך.

דרישות הקורס

עבור משתתפים בחו"ל ששפתם הראשונה אינה אנגלית, רמת הכניסה הנדרשת לקורס זה היא מינימלית:... [-]

אוסטרליה Townsville City
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
20 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Tec-NQ

קורס זה הוא דרך מצוינת להשיג מיומנויות ברמת הכניסה בתעשיית הרכב. ההסמכה הזו מכסה את הכישורים והידע הנדרשים כדי לבצע מגוון של חובות עם כלי רכב קלים, כלי רכב כבדים או מחזור ... [+]

תיאור קורס

קורס זה הוא דרך מצוינת להשיג מיומנויות ברמת הכניסה בתעשיית הרכב. ההסמכה הזו מכסה את הכישורים והידע הנדרשים כדי לבצע מגוון של חובות עם כלי רכב קלים, כלי רכב כבדים או מחזורי מנוע.

משך הקורס

קורס זה מועבר על פני תקופה של 22 שבועות. אתה נרשם במצב בכיתה מבוסס על 33.75 שעות בשבוע. כדי להפיק את המרב מהקורס שלך אתה צריך לעשות קצת לימוד עצמי בזמן שלך.

דרישות הקורס

עבור משתתפים בחו"ל ששפתם הראשונה אינה אנגלית, רמת הכניסה הנדרשת לקורס זה היא מינימלית:... [-]

אוסטרליה Townsville City
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
22 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית