קרא את התיאור הרשמי

פסיון, הכנה, ביצועים, וייעוד - ארבעת העמודים שלנו להצלחת פרת מכללת עסקים והטכנולוגיה (PCBT) היא אחד Hospitality שהוכר ארצי הרשום, ספקי הדרכת ניהול ועסקים, ממוקם בלב הליבה של העיר פרת ', הון ומהיר גדל בעיר במערב אוסטרליה.

יש סטודנטים בינלאומיים ובאוסטרליה את ההזדמנות להיות מיומנת ומנוסה חוויית אירוח אמיתי מיקום התעשייה.

IT-מרווח ומאובזר נעימים ותוססות בכיתות בקמפוס מזרח פרה וכן פלטינום Restaurant & של מרכז הפונקציה המדינה- of-the-art מתקנים, הממוקמות 13 קילומטר עד צפון-בקמפוס הראשי באחד במתחם השוקק של וסטמינסטר להבטיח תלמידים לצבור יסולאו בפז ידע וניסיון.

היסטוריה

גדל מהר תיירות ותעשיית Hospitality לא יכולה לספק את הביקוש שלה בשנת 2008, כאשר PCBT הוקם כדי לספק מיומנויות לעובדים; מתאמן upskilling עבודה.

רישומים & Accreditations

PCBT היא הצעה במכללה רבה-תרבותית מוכרות קורסים תחת מסגרת כשירות האוסטרלית (AQF), ספקית רשומה CRICOS (03051J קוד) חברת ארגון הדרכה רשומה (RTO 52,014) תחת רשות איכות המיומנויות האוסטרליות (ASQA) גוף מפקח, וכן חבר פעיל במועצת האוסטרלי לחינוך פרטי & ההדרכה (ACPET).

בעת ההרשמה על פרת המכללה עסקים וטכנולוגיה אתה לא להצטרף רק ממשלת אוסטרליה מוכר ספק הכשרה רשום אתה הופך חלק מקהילה דינמי אשר יאתגרו ולתמוך לך בחיפוש שלך כדי להפוך למנהיג חזק. המכללה מחויבת לטיפוח קהילה מגוונת עדיין כלולה המעודדת כל החברים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם באמצעות למידה, מחויב ומסירות.

אנחנו מדמיינים את קהילת בית הספר שבו כל אחד לאמץ ולקדם במסגרת ואמונה זו. אנו מאמינים האידיאל הזה עומד במרכז של כל מה שאנחנו עושים.

בשעת PCBT אתה אף פעם לא סתם שם על לוח תורנויות. בזכות התלמידים בכיתות קטנות להבטיח לכל תלמיד מקבל יחס אישי ומשתתף תוסס, מעוררות מחשבה דיונים קבוצתיים עם עמיתים ואנשי סגל.

סטודנטים נהנים הקשר החזק של PCBT עם קהילת העסקים המקומית אשר מאפשרת להם ליצור הזדמנות למידה אינטראקטיבית עם דגש חזק על ידות - על ניסיון בסביבת עבודה אמיתית.

החזון שלנו

כדי להיות ארגון הכשרה הרשום המועדף ביותר בפרה המספק חינוך מקצועי איכות והדרכה לסטודנטים בינלאומיים ומקומיים

המשימה שלנו

מתן הכשרה איכותית בעסק, ניהול ואירוח לסטודנטים בינלאומיים ומקומיים על ידי פיתוח מיומנויות תעסוקה וידע באמצעות ניהול פגישות חדר כיתה יעילות, יישום פעולות חשיפה ומודעות ענפיות ובמתן הזדמנויות מיקום תעשייה עבור החניכים שלנו כדי להיות מסוגל לענות על צרכים בענף ותקנים.

מוזמן ללמוד PCBT למה בשעה מבצעים אירועים גלריה מתקני PCBT הצוות שלנו

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Advanced Diploma

Perth College of Business and Technology

הסמכה זו משקפת את התפקיד של אנשים עובדים כדירקטורי שיווק, אסטרטגי שיווק ומנהלי שיווק ארציים, אזוריים או גלובליים. ... [+]

הסמכה זו משקפת את התפקיד של אנשים עובדים כדירקטורי שיווק, אסטרטגי שיווק ומנהלי שיווק ארציים, אזוריים או גלובליים. אנשים בעמדות אלה מספקים מנהיגות הכיוון האסטרטגי בפעילות השיווק של הארגון. הם מנתחים, עיצוב וביצוע פסקי דין באמצעות נרחב במיומנויות טכניות, יצירתי, מושגית וניהוליות. בסיס הידע שלהם עשוי להיות מאוד מיוחד או רחב בתחום השיווק. אנשים אלה הם בדרך כלל לתת דין וחשבון על תוצאות קבוצה והן את הביצועים הכוללים של מערך השיווק של ארגון.... [-]

אוסטרליה Perth
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
12 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Certificate

Perth College of Business and Technology

הסמכה זה מתאים לאלה לעבוד בתור מנהלי מערכת ואחראי פרויקט. ... [+]

הסמכה זה מתאים לאלה לעבוד בתור מנהלי מערכת ואחראי פרויקט. בתפקיד זה, אנשים משתמשים יכולות מפותחות ובסיס ידע נרחב ליישם פתרונות למגוון מוגדר של בעיות בלתי צפויות ולנתח מידע ממגוון מקורות. הם עשויים לספק מנהיגות והדרכה לאחרים עם קצת אחריות מוגבלת עבור הפלט של אחרים.

משך הקורס

קורס זה מועבר מעל 26 שבועות 2 במונחים כולל 5 שבועות של חגים. חוגים מתוכננים 20 שעות בשבוע.

אפשרויות קריירה... [-]

אוסטרליה Perth
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
6 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Perth College of Business and Technology

PCBT להתגאות משלוח וההערכה באיכות הגבוהה שלהם לסטודנטים להשיג כשירות כטבח עם III תעודת מסחרי הטבחות SIT30830. ... [+]

PCBT להתגאות משלוח וההערכה באיכות הגבוהה שלהם לסטודנטים להשיג כשירות כטבח עם III תעודת מסחרי הטבחות SIT 30,830. אנחנו מציעים חבילת ההדרכה האחרונה כל כך יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהם תלמידים אחד הראשונים בתעשייה עם המערכת החדשה של תקני כשירות.

הסמכה זו משקפת את התפקיד של טבחים מסחריים אשר משתמשים במגוון רחב של מיומנויות בישול. הם להפעיל שיקול דעת ושיפוט ויש לי ידע קול של פעולות במטבח. הם עובדים עם כמה עצמאות ותחת פיקוח מוגבל ועשויים לספק ייעוץ תפעולי ותמיכה לחברי צוות.... [-]

אוסטרליה Perth
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
12 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Diploma

Perth College of Business and Technology

הסמכה זו תחול על אנשים עם כותרות עבודה שונות לרבות נושאי משרה בכירים, יועצי תכנית ורכזי תכנית. ... [+]

הסמכה זו תחול על אנשים עם כותרות עבודה שונות לרבות נושאי משרה בכירים, יועצי תכנית ורכזי תכנית.

אנשים בתפקידים אלה עשויים להחזיק ניסיון רב במגוון של הגדרות, אבל שואפים לפתח את כישוריהם עוד על פני מגוון רחב של פונקציות עסקיות.

לעומת זאת, זה עשוי לחול גם על אלה עם מעט או ללא ניסיון מקצועי, אלא שיש להם מיומנויות עסקיות תיאורטיות טובות וידע שהם רוצים לפתח על מנת ליצור הזדמנויות חינוך ותעסוקה נוספות.... [-]

אוסטרליה Perth
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
6 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Perth College of Business and Technology

הסמכה זו משקפת את תפקידם של אנשים שיש להם אחריות ניהולית בכירה או. הם עשויים לפקח על עבודתם של אחרים או שיש לי תפקידים מיוחדים שבו הם לא לפקח על אחרים אלא לספק מנהיגות אס ... [+]

הסמכה זו משקפת את התפקיד של אנשים ליישם ידע כישורים מיוחדים, יחד עם ניסיון מנהיגות וניהול, תוך שימוש במגוון של הקשרי ארגון ותעשייה. אנשים ביוזמתו שימוש ברמה זו ושיפוט לתכנן וליישם מגוון של פונקציות מנהיגות וניהול, עם מתן דין וחשבון על תוצאות אישיות וקבוצתיות בתוך פרמטרים רחבים. הם משתמשים מיומנויות קוגניטיביות ותקשורת לזהות, לנתח לסנתז מידע ממגוון מקורות ולהעביר את הידע שלהם לאחרים, כישורים יצירתיים או רעיוניים להביע רעיונות ונקודות מבט או להגיב לבעיות מורכבות.... [-]

אוסטרליה Perth
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
12 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית