Curtin College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על Curtin College

Curtin College היא Pathway שלך לתואר ראשון באוניברסיטת קרטין, האוניברסיטה הגדולה ביותר במערב אוסטרליה. אם אינך זכאי לכניסה ישירה לאוניברסיטת קרטין, תעודת Curtin College תעזור לך לקבל כניסה.

אנחנו בקמפוס באוניברסיטת קרטין בפרת ', כך שתחוו את חיי האוניברסיטה מהיום הראשון. כסטודנט Curtin College תוכלו להשתתף באירועים באוניברסיטה, להצטרף למועדונים וליהנות ממתקני קמפוס אחרים בקורטין.

מאז שנת 2000, Curtin College סייעה ליותר מ -10,000 סטודנטים להגשים את חלומותיהם לתואר ראשון באוניברסיטת קרטין.

קרטין אוניברסיטת מדורגת האחוז הגבוה ביותר של אוניברסיטאות ברחבי העולם האקדמי דירוג של אוניברסיטאות העולם 2018 ו עלתה 20 מקומות 230 th בעולם באוניברסיטת העולם QS דירוג 2020.

Curtin College ממוקמת בבניין 205 בקמפוס בנטלי של אוניברסיטת קרטין.

מדוע Curtin College ?

 • סטודנטים הלומדים יחידות שנה א 'יזכו במוסמך ללימודי תעודה, וכן כניסה לשנה השנייה לתואר הראשון שנבחר באוניברסיטת קרטין. תעודת Curtin College (שלב ב ') = שנה א' לתואר ראשון בקורטין.
 • אפשרויות מסלול מהיר זמינות, כאשר מערכת השלישייה מציעה שלוש צריכות בשנה למספר קורסים.
 • גדלים בכיתות קטנות (בערך 25 תלמידים), כך שתוכלו לסמוך על עזרה ותמיכה נוספת כשאתם זקוקים לה.
 • גיוון תרבותי - כ -1,200 סטודנטים מארבעים מדינות, באוניברסיטה הגדולה ביותר במערב אוסטרליה.
 • אתה כבר בקמפוס, על המסלול. אנחנו כאן כדי לתמוך בכם, לאורך כל הדרך.

למי מיועד Curtin College ?

Curtin College מיועדת לסטודנטים ש:

 • רוצים להשיג תואר ראשון באוניברסיטת קרטין;
 • אינם עומדים בדרישות הכניסה המינימליות של אוניברסיטת קרטין;
 • סיימו את שנת 12 אך לא השיגו תעודת בוגר תיכון;
 • הם בגיל בוגר וצריכים Pathway אלטרנטיבי לאוניברסיטה.

חָזוֹן

שינוי חיים באמצעות למידה ממוקדת קרטין.

"החזון שלנו הוא לספק גישה למגוון נרחב של הזדמנויות למידה העונות על צורכי התלמידים שלנו בסביבת חינוך גלובלית מאתגרת. המכללה משיגה זאת על ידי מתן סביבה ממוקדת סטודנטים, תומכת ומגלמת סטנדרטים אתיים גבוהים.

Curtin College תוכלו למצוא קהילת צוות נלהבת המוקדשת להפוך את חווית הסטודנטים שלכם לתגמולה ומהנה. המטרה שלנו היא לספק לך את הכישורים והמיומנויות אשר יכינו אותך להצלחה בתחום המשמעת שבחרת באוניברסיטת קרטין ".

- אנדרו קרלד | מנהל המכללה

משימה

Curtin College מספקת תוצאות למידה והוראה מובילות עבור סטודנטים המתקדמים באוניברסיטת קרטין.

עובדות

מאז שנת 2000 סייע Curtin College ליותר מ -10,000 סטודנטים להתקדם לשנה 2 באוניברסיטת קרטין.

בתור האוניברסיטה החדשנית ביותר במערב אוסטרליה, התייחסות חזקה של קרטין משתקפת גם בדירוג הגבוה שלה, כולל דירוג האוניברסיטה העולמית היוקרתי של QS:

 • אוניברסיטת קרטין מדורגת באחוז האחוזים המובילים באוניברסיטאות ברחבי העולם בדירוג האקדמי של אוניברסיטאות עולמיות 2018 ועלתה ל -230 ברחבי העולם בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2020.
 • קורטין מדורגת כאחת האוניברסיטאות הבינלאומיות בעולם עם אוכלוסיית הסטודנטים הבינלאומית השלישית בגודלה מכל אוניברסיטה אוסטרלית. קרטין דורג במקום ה -26 ברשימת טיימס ההשכלה הגבוהה ביותר מבין 200 האוניברסיטאות הבכירות ביותר 2016.
 • אוניברסיטת קרטין היא האוניברסיטה המערבית האוסטרלית היחידה שדורגה בחמישים הראשונים מתחת לגיל 50. כאוניברסיטה החדשנית ביותר במערב אוסטרליה, התייחסות חזקה של קרטין באה לידי ביטוי גם בדירוג הגבוה שלה בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS:
  • מקום 22 בעולם לאוניברסיטות מתחת לגיל 50, בדירוג QS העולמי אונ' 2018 - האוניברסיטה המערבית האוסטרלית רק כדי להפוך את הרשימה.
  • הוענק לדירוג מצוינות כולל של חמישה כוכבים (מתוך חמישה כוכבים) בדירוג QS Stars University 2018.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

פוקס / פיקסל

הַאֲמָנָה

Curtin College רשומה כספקית השכלה גבוהה תחת סוכנות איכות ותקני חינוך על-תיכוני (TEQSA). TESQA מסדיר ומבטיח את איכות המגזר להשכלה גבוהה באוסטרליה (כולל אוניברסיטאות). כספקית השכלה גבוהה, על Curtin College לעמוד בסטנדרטים אלה.

רשת הכישורים האוסטרלית (AQF) היא המדיניות הלאומית לכישורים מוסדרים בחינוך והכשרה באוסטרליה. היא משלבת את ההסמכות מכל מגזר חינוך והכשרה במסגרת כישורים ארצית מקיפה אחת. ה- AQF הוצג לראשונה בשנת 1995 במטרה לבסס את מערכת הכישורים הלאומית באוסטרליה הכוללת השכלה גבוהה, השכלה מקצועית והכשרה ובתי ספר.

חברות בהתאחדות התעשייה

Curtin College הינה חברה במועצה האוסטרלית לחינוך והדרכה פרטיים (ACPET). ACPET היא אגודה לאומית בתעשייה המספקת עצמאיים של חינוך והכשרה, לסטודנטים אוסטרלים ובינלאומיים.

המכללה היא גם חברה באיגוד תעשיית החינוך וההדרכה הפרטית במערב אוסטרליה (WAPETIA) היא אגודה של בתי ספר ומכללות, המוקדשים כולם להתנהלות הוגנת ואתית ולהקניית חינוך איכותי במערב אוסטרליה.

הקהילה שלנו

Curtin College מחויבת לטפח קהילה מכבדת, מגוונת ומכילה.

אנו מאמינים שלכל אחד מהקהילה שלנו יש את הזכות לסביבת עבודה בטוחה, בטוחה ונוחה.

אנו לא סובלים הטרדה או תקיפה מינית. סטודנטים או צוות שנמצא כי הם מפרים את קוד ההתנהגות, ייעצו, יזהירו אותם או יאוהבו. זה עשוי לכלול משמעת פורמלית (כגון פיטורין או הדרה).

כחלק מהמחויבות שלנו לבטיחות הקהילה שלנו, אנו מייצרים מרחב לצוות ולתלמידים לנהל שיחות ללא חשש מהשפלה או קורבן. שיחות אלה יישמרו בביטחון בשל אופיין האישי והרגיש.

אנו מחויבים לתעדף את הבטיחות שלך.

 • אם אתה מגלה אירוע או דאגה לנו, אנו נדריך אותך לתמיכה מתאימה ובזמן קצר.
 • נקדיש משאבים למניעה, הכשרה וחינוך באופן שוטף.
 • אנו נפקח ונבדוק את התמיכה, המידע, הקמפיינים ו / או התוכניות כדי להבטיח שהם רלוונטיים.
 • אנו נבקש לבצע שיפורים רציפים לתכנית זו, על סמך משוב המסופק על ידי התלמידים והצוות שלנו.
 • אנו מספקים שטח זה באופן מקוון, כדי להבטיח שתוכלו לגשת בקלות למידע על המחויבות שלנו Curtin College Respect @ Curtin College

128309_pexels-photo-1438072.jpeg

Buro Millennial / Pexels

מיקומים

פרת '

כתובת
Building 205, Curtin Bentley Campus, Kent Street, Bentley
6102 פרת ', מערב אוסטרליה, אוסטרליה