קרא את התיאור הרשמי

הקולג 'האוסטרלי של טכנולוגיית המידע (ACIT) ואת המכון לקולנוע וטלוויזיה (IFTV) היא ממשלת אוסטרליה רשום ארגון הכשרה עם תיעוד מוכח של מתן חינוך איכותי.

תוכנית הלימודים שלנו מבוססת על סטנדרטים בינלאומיים, והיא משלימה עם ניסיון בעבודה ותכנית השמה לתארים מתקדמים.

ACIT

תוכניות ההתמחות שלנו נועדו לתת לתלמידים ביטחון וניסיון בעולם האמיתי. כתוצאה מכך, הבוגרים שלנו לקבל הכרה ברחבי העולם כמו אנשי מקצוע בתעשייה.

כל ACIT

המכללה נמצאת במיקום מעולה עם כיתות IT מאובזר היטב ומציעה חדשנית טכנולוגיית מידע ומולטימדיה התוכנית כמו גם חבילות אחרות VET מוכר הלאומית.

מאות סטודנטים למדו ב- ACIT

עם מעל 20 שנות מצוינות בחינוך, שותפויות אקדמיות מובילות ותוכניות התמחות, ACIT

מדוע לבחור בנו?

ACIT

מעל 20 שנים של מצוינות ... בחינוך טכני מדיה

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television להצטיין בשילוב המגמות הנוכחיות בתעשייה לתוך תוכניות אקדמיות.

אנו מביאים לך מעל שני עשורים של הצלחה בתחום החינוך הטכנולוגי והמדיה. מורשת זו היא הדלת הפתוחה שלך לקריירה יוצאת דופן בתחום המדיה הדיגיטלית, טכנולוגיית המידע והתקשורת.

הכשרה בתעשייה מאושרת

הצטרף אלינו ושותפים טכנולוגיים מובילים שלנו כמו שאתה לוקח את המסע שלך. חוויית ההדרכה האותנטית ביותר, העדכנית ביותר. נהנים מעשורים של ניסיון בפיתוח הקורס ואת ההקדשה של המדריכים שלנו מחויבים אכפתיות. רכש מומחיות מענקי הטכנולוגיה המעצבים את עולמנו - מיקרוסופט, Cisco Systems, ג'וניפר נטוורקס ו- VMware.

בתור ACIT

Pathways חינוך Pathways להרחבה

תוכניות ACIT מאפשרים לך להמשיך את הלימודים עד תואר ראשון ותואר שני באמצעות הסדרי העברת אשראי עם כמה האוניברסיטאות הטובות ביותר של אוסטרליה.

הסמכה מ- ACIT

מפגש הצרכים השונים של כל התלמידים

החברה האוסטרלית מגוונת יותר מאי פעם. כוח ההוראה במכללה האוסטרלית לטכנולוגיות מידע (ACIT) ומכון לקולנוע וטלוויזיה (IFTV) הציבו את עצמם בתוך אוכלוסיית הסטודנטים הבינלאומית המתרחבת כדי לספק מענה לצרכיהם המגוונים.

לקראת כל תלמידי המכללה, ACIT

הפקולטה

הקמפוס שלנו ממוקם בעיר היפה ביותר באוסטרליה, חוף הזהב, המציע סביבה תוססת ובטוחה בה ניתן ללמוד ולצמוח. התלמידים נהנים מהגדלים המעמדיים הקטנים יותר שלנו, מגישה לצוות ההוראה המוסמך והאכפתי ומגוון רחב של שירותי תמיכה.

להיות מגורה על ידי מגוון של חשיבה ותרבות כמו שאתה לומד עם תלמידים ממדינות רבות. לשלב את זה עם היופי הטבעי של האזור שלנו וליהנות סביבת למידה תוססת ודינמית.

מיקום בוגר

נצל את תוכנית התעסוקה הבינלאומית לתואר שני כדי לצבור ניסיון בינלאומי בתעסוקה בתשלום מלא.

המכללה מציעה שירותים מיוחדים, התמחות תוכניות השמה, כמו גם משאבים הכשרה רשמית הסמכה באמצעות שותפים בתעשייה הגדולות.

כאשר אנו מסתכלים לעבר העתיד הדיגיטלי שלנו אנו רואים מגוון מרגש של הזדמנויות עבור טכנולוגים, חדשנים, מעצבים. הצטרף מאות כי עברו לפני לך קריירה מוצלחת ומתגמלת.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Advanced Diploma

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

תוכנית זו מלמדת את הכישורים המקצועיים הנדרשים ברמה הנדרשת עבור רשתות ה- IP של התכנון והביצוע בסביבות של הארגון, ספק השירות ושל הספק. ... [+]

סקירת הקורס

תוכנית זו מלמדת את הכישורים המקצועיים הנדרשים ברמה הנדרשת עבור רשתות ה- IP של התכנון והביצוע בסביבות של הארגון, ספק השירות ושל הספק.

בנוסף, על התלמידים ללמוד כיצד לתכנן וליישם רשתות IP מאובטחות, סביבות וירטואליות, מערכות Unified Communications, ולהיות מסוגלים לבצע תכנון ברמה גבוהה עבור מרכזי נתונים מודרניים. התוכנית מלמדת על כישורים טכניים ותכנון הקשורים לתמיכה בפעילויות אלו. התוכנית כוללת 3 פרויקטים עיקריים. כל נושא מובנה כקורס מקצועי עומד על נושא מסוים בפירוט.... [-]

אוסטרליה בריסביין אוסטרליה אונליין
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Certificate

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

קורס זה מספק את הכישורים והידע של אדם כדי להיות מסוגל לעצב, לפתח ולהשתמש בטכנולוגיות מדיה דיגיטלית בתור מומחה עוזר טכנולוגיית המידע (ICT) מומחה עובד באופן עצמאי או כחלק מ ... [+]

סקירת הקורס

קורס זה מספק את הכישורים והידע של אדם כדי להיות מסוגל לעצב, לפתח ולהשתמש בטכנולוגיות מדיה דיגיטלית בתור מומחה עוזר טכנולוגיית המידע (ICT) מומחה עובד באופן עצמאי או כחלק מצוות פיתוח גדול יותר. הקורס מכסה באופן ספציפי כיצד לשלב אופטימיזציה למנועי חיפוש, אלמנטים של מדיה חברתית ומדיה שיווקית חברתית לתוך עיצוב אתר.

תוכנית הלימודים

סעיף 1: עיצוב מושגים

Creative Photoshop מושגים 6 שבועות6 שבועות6 שבועותשיווק מדיה חברתית עם פייסבוק ו - Twitter 6 שבועות... [-]
אוסטרליה בריסביין
ינואר 2020
תכנית מלאה
36 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

התעודה הרביעי של טכנולוגיית המידע ברשת התוכנית היא עבור כל מי שרוצה להתחיל או לקדם קריירה בתחום ה- IT מערכות ניהול ורשתות. התוכנית מלמדת מיומנויות בסיסיות של תמיכה ברשת ו ... [+]

סקירת הקורס

התעודה הרביעי של טכנולוגיית המידע ברשת התוכנית היא עבור כל מי שרוצה להתחיל או לקדם קריירה בתחום ה- IT מערכות ניהול ורשתות. התוכנית מלמדת מיומנויות בסיסיות של תמיכה ברשת ובשרתים, ואת מיומנויות ניהול הפרויקטים הנדרשות כדי ליישם טכנולוגיות אלה. על התלמידים ללמוד כיצד לבנות ולתחזק שרתי מחשבים ורשתות. קורס זה זמין לסטודנטים ב בריסביין, חוף הזהב באינטרנט.

התוכנית מאפשרת לבוגרים להשיג אישורים מוכרים בעולם על ידי מתן הכשרה עבור אלה בתוך הלימודים. הסמכות בתעשייה לימדו הם Microsoft Certified Certified Solutions (MCSA) Windows 8 Client ו- Server 2012, ו- Cisco Certified Networking Associate (CCNA). ההכשרה מכינה את התלמידים לקחת את הבחינות הסמכה בהתאמה.... [-]

אוסטרליה בריסביין אוסטרליה אונליין
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
36 שבועות
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Diploma

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

תוכנית זו מלמדת את הכישורים המקצועיים הנדרשים ברמה הנדרשת לתכנון ויישום של רשתות IP בסביבות ארגוניות, ספקיות ומובילות. קורס זה הוא לימד באופן מקוון לסטודנטים מקומיים פנים ... [+]

סקירת הקורס

תוכנית זו מלמדת את הכישורים המקצועיים הנדרשים ברמה הנדרשת לתכנון ויישום של רשתות IP בסביבות ארגוניות, ספקיות ומובילות. קורס זה הוא לימד באופן מקוון לסטודנטים מקומיים פנים אל פנים לתלמידים באזור בריסביין חוף הזהב.

על התלמידים ללמוד כיצד לתכנן וליישם טכנולוגיות IP מורכבות וטכנולוגיות בסביבות של ארגונים, ספקי שירותים וטלקומוניקציה. התוכנית מלמדת את המיומנויות הטכניות, הניהוליות והתכנוןיות התומכות בפעילויות אלו. התוכנית כוללת 2 פרויקטים עיקריים. כל נושא מובנה כקורס מקצועי עומד על נושא מסוים בפירוט.... [-]

אוסטרליה בריסביין אוסטרליה אונליין
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
38 שבועות
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית