Tourism School Bad Gleichenberg

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הדרך הישירה, מהירה שירת החלומות שלך - תיירות המכללה באוסטריה

יש חינוך תיירות באוסטריה בינלאומית בעדיפות גבוהה מאוד. בתי הספר לתיירות Bad Gleichenberg בין ההכשרה הטובה ביותר בעולם מרכזי לתיירות. מכללת התיירות 4-הסמסטר היא גם גרידא אנגלית.

המכללה ללימודי תיירות ונופש המכשיר בוגרת ואנשים מחויבים צעירים שהיו זכאים בארבעה סמסטרי מומחי תיירות.

ובמיוחד נגד עשרות מכללת התיירות או המכללה בשפה האנגלית בלבד התיירות והתעשייה פנאי עם צורה קומפקטית של הכשרה מעשית (הוא יעיל 1.5 שנים), אשר מותאמת לשוק הבינלאומי.

בתוכן הכשרה במלון מיושם, האירוע וניהול פרויקטים, שפות, שיווק, קבלת פנים, סוכנות נסיעות, חשבונאות, עסקים, בריאות ניהול, מנהיגות, ניהול משאבי אנוש, תיירות בת קיימא, E-Marketing, אירוח וניהול תיירות הם בין הכשרה מעשית אינטנסיבית במטבח, בר, שירות ואוכל על לוח הזמנים.

במיוחד הכשרה נוספת רבות כמנהל משתה, הברמן, יין ובירה-צעיר סומלייה, קפה לאניני טעם התה, או אימון שוער ב שיתוף פעולה בלעדי עם Les Clefs ד'אור, כמו גם את מנהל האנרגיה התיירות להציע יתרונות אמיתיים בחברות סטארט הקריירה ,

מלבד לימוד דגש רב מושם על הכשרה מעשית. ללא צורך במיקור חוץ מאירועים חיצוניים כגון אליפות עולם הסקי ב Schladming ו סוצ'י, מירוץ הלילה Schladming, או כדור האופרה של וינה, ניסיון רב ערך נאסף. בנוסף סטודנטים לתואר שני אימונים בחודשי הקיץ של מספר שבועות במפעלי תיירות.

ניתן לבחור את הבארות הבאות: שפות ניהול תיירות

דו-קיום צבעוני בקמפוס כיום חיים ולמידה 300 סטודנטים מ- 25 מדינות יחד בקמפוס. תלמידי מכללות תיירות יכולים לפתוח מעון בטווח סטודנט חדרי יחיד וזוג להשכרה. אזורים נפוצים לתרום את האינטראקציה בין התלמידים ודו-קיום רב-תרבותי. הלוח המלא פירושו מזנון כלול שכר הלימוד, את הנוחות של שביל קצר להוראה או דברים חינם הרבים כדי לעשות בקמפוס כגון מכוני כושר, ספרייה, אופניים, רולרבליידס, אולם ספורט, וכו ' להפוך את החיים בקמפוס אטרקטיביים במיוחד.

נתיבים לאחר סיום הלימודים:

כניסה מקצועות וקריירת תיירות מובילים במקצועות שונים: לאחר השלמת הסכרים נמצאים קריירה העולמית פתוח. אם בענף המלונאות הבינלאומי, גסטרונומיה, עם חברות תעופה או קווי שיוט, מפעילי תיירות, נופש ומועדונים, ניהול אירועים, אלא גם במגזר השירותים - בוגרי קבוצות תיירות הם עובדים נחשקים בעולם.

מחקר נוסף: שותפויות עם אוניברסיטות ומכללות בינלאומיות מאפשרות כבר להשיג את התואר הראשון עם 2 סמסטרי ריבונו עם 5 סמסטרים. גם עבור הקמת עסק משלך או רכישת עסק משפחה אחד הוא מוכן לעבור את בדיקת הסמכת תעשיית הקייטרינג ובדיקה יזמית.

מכללת התיירות היא חלק Gleichenberg Bad בתי הספר לתיירות. שידורים הללו מנוהלים כבתי ספר פרטי, יישומים אפשריים בכל עת. סמסטר התחל הוא ב -11 ספטמבר.

זה מספק את האימון:

הדרכה קומפקטית עם ניהול אימונים סאונד ערבות איוב עם משמעות מעשית גבוהה חלופה הבינלאומית מוכרת מידת מחקרים ארוך טווח שילוב אופטימלי של תאוריה והכניסה בפועל לתוך רשת בוגרי קריירה בינלאומית של רישיון עסק, בחינת יזמים וארבעה מקצועות כוללים

המידה עם ערך מוסף:

דיפלומה: פקיד התיירות / בדיקה יזמית תיירות קאופמן Gastgewerbliche 4 חניכות רשמיות: מנהל מסעדה, שף, מלון ואירוח עוזר, אונ' עוזר סוכנות נסיעות כניסה, הכרת תקופות מחקר

מיקומים

Bad Gleichenberg

Tourismusschulen Bad Gleichenberg

כתובת
Kaiser-Franz-Josef-Straße 18
8344 Bad Gleichenberg

8344 Bad Gleichenberg, שטיריה, אוסטריה
טלפון
+43 3159 2209